rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

AEX hoger van start gegaan onder aanvoering van Besi

AEX hoger van start gegaan onder aanvoering van Besi
Beeld: Euronext

(ABM FN-Dow Jones) De AEX index koerste dinsdag kort na de beursgong 0,3 procent hoger op 918,12 punten, terwijl de Midkap 0,2 procent won.

Onder de hoofdaandelen ging Besi aan kop met een winst van 2,7 procent, gevolgd door ABN AMRO met een winst van 1,8 procent. Shell won 1,3 procent na een update voorafgaand aan een beleggersdag in New York. Prosus daalde meer dan 1,5 procent, na een koersverlies van Tencent in Hongkong.

In de AMX won Eurocommercial Properties anderhalf procent, net als Galapagos. Heijmans noteerde onderaan in de Midkap met een verlies van 0,6 procent.

In de AScX klom Envipco 1,7 procent.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
AEX kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen

AMX kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen

ASCX kopen verkopen

100% zegt kopen

1 stemmen