(ABM FN) Beursjaar 2025 wordt een jaar van twee gezichten voor beleggers. Dit zei beleggingsstrateeg Frank Vranken van Edmond de Rothschild voor de camera van ABM Financial News.
Klik hier voor: beleggers Go USA maar pas op!
"We beginnen met America first", zei Vranken op het podium bij Euronext Brussel. "De Amerikaanse economie doet het nog altijd vrij goed."
Maar ook de Amerikaanse economie zal vertragen, verwacht Vranken, omdat de rente nog altijd te hoog is. En niet te vergeten het schuldenplafond, waarschuwde de expert van Rothschild.
Europa heeft "zwaar klappen" gekregen. En dat is geen grote verrassing. Energie werd duurder, de auto-industrie verliest het van de concurrentie, en politiek is er veel onzekerheid. Daarom blijft Vranken Onderwogen Europese aandelen.
Ook voor China is Vranken terughoudend. De problemen op de Chinese vastgoedmarkt zijn niet snel opgelost.
India daarentegen wil Vranken wel in de portefeuille hebben. "Het heeft een demografische bonus."
Samenvattend. "Eerst nog 'go USA' maar ergens in het jaar een omslag", aldus de expert van Edmond de Rothschild.
Door: ABM Financial News.
pers@abmfn.be
Redactie: +32(0)78 486 481
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden