(ABM FN-Dow Jones) BAM gaat samen met TBI de renovatie en het onderhoud verzorgen van de Sluiskiltunnel. Dit werd donderdagmiddag bekend.
De N.V. Westerscheldetunnel kende het contract toe aan de combinatie BAM Infra Nederland en de TBI-ondernemingen Croonwolter&dros en Mobilis, met een looptijd van 2025 tot 2033.
Het contract bestaat uit het uitvoeren van zowel preventief als correctief meerjarig onderhoud aan het Sluiskiltunnelcomplex, inclusief het omliggende areaal.
"Daarnaast zal de combinatie BAM / TBI diverse renovaties uitvoeren aan de tunneltechnische installaties, het asfalt en de civiele onderdelen van de tunnel", aldus BAM, dat geen financiële details bekendmaakte.
De Sluiskiltunnel bevindt zich onder het Kanaal Gent-Terneuzen bij Sluiskil in de provincie Zeeland.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden