(ABM FN-Dow Jones) Renewi en Freepoint Eco-Systems International hebben de intentie aangekondigd om een langdurige en strategische samenwerking aan te gaan voor de productie van grondstoffen voor de geavanceerde recycling van plastic afval. Dit maakten beide partijen woensdag bekend.
De samenwerking is gericht op het voorkomen dat end-of-life plastics worden verband door de ontwikkeling van de benodigde sorteer- en verwerkingsinfrastructuur. Het doel is om 80.000 ton grondstof te leveren voor de eerste geavanceerde recyclinginstallatie van Freepoint Eco-Systems in Europa, gevestigd in Gent.
Door hun krachten te bundelen, spelen de bedrijven naar eigen zeggen in op de groeiende vraag naar duurzame oplossingen voor afgedankte kunststoffen en het gebruik van pyrolyse-olie om gerecyclede producten te maken.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden