rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

HSBC koopt Britse tak van SVB

HSBC koopt Britse tak van SVB
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN) HSBC is van plan de Britse divisie van het noodlijdende Silicon Valley Bank over te nemen. Dit werd maandag bekend, zonder dat er financiële details werden gemeld. 

De Britse regering liet weten dat klanten van SVB in het Verenigd Koninkrijk op deze manier gewoon bij hun geld kunnen komen.

"De Britse techsector is enorm belangrijk voor de Britse economie", zo stelde de Britse minister van Financiën Jeremy Hunt.

In een separaat bericht liet HSBC weten dat de Britse divisie van SVB per 10 maart circa 5,5 miljard pond aan leningen had uitstaan, en 6,7 miljard pond aan deposito's.

Bron: ABM Financial News

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Citi verkiest Arcelor boven Prosus
  2. Solide kwartaal voor HSBC

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
HSBC HLDGS PLC DL-,50 kopen verkopen

57% zegt kopen

7 stemmen