(ABM FN-Dow Jones) Het overnamevehikel Disruptive Capital Acquisition Company wil zijn bod op Advanced Cables doorzetten, nadat overheden en mede-investeerders hun steun aan de voorgestelde overname bevestigden. Dat maakte de zogeheten SPAC op het Amsterdamse Damrak dinsdag bekend.
Op 20 februari kondigde DCAC de plannen aan.
Aandeelhouders van DCAC zullen binnenkort meer informatie krijgen over het overnamedoelwit.
Eerder was DCAC in gesprek met Saxo Bank, maar die geplande combinatie liep in december op niets uit.
DCAC haalde bij zijn beursgang in oktober 2021 een bedrag van 125 miljoen pond op bij nieuwe beleggers. Beleggers konden tot 22 februari hun aandelen onder voorwaarden laten terugkopen door het overnamevehikel tegen 10,789 pond sterling per stuk. Het bedrijf hield na deze terugkoop nog 7,2 miljoen pond in contanten over.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden