rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Beursblik: seinen op groen voor vastgoedbeleggingen

Beursblik: seinen op groen voor vastgoedbeleggingen
Beeld: Wereldhave

(ABM FN-Dow Jones) Na jaren is het weer tijd om in vastgoed te beleggen, nu de economische groei terugkeert en de inflatie oploopt. Dit vinden analisten van JPMorgan Cazenove.

Vooral die oplopende inflatie is volgens de analisten goed voor de rendementen op vastgoed. Zij adviseren om te beleggen in vastgoedbedrijven die prijskracht hebben en een hefboom op hun projectontwikkeling kunnen zetten.

Unibail-Rodamco-Westfield, Eurocommercial Properties en Wereldhave behoren volgens de Amerikaanse zakenbank niet tot deze selectie. Voor alle drie de aandelen hanteert JPMorgan dan ook een Onderwogen advies.
 
Namen die wel interessant zijn volgens de bank, zijn Vonovia, LEG en Kojamo.

ABMFNABM Financial News; info@abmfn.nl; Redactie: +31(0)20 26 28 999.

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Eurocommercial Properties kopen verkopen

60% zegt verkopen

10 stemmen

UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD kopen verkopen

64% zegt kopen

14 stemmen

Wereldhave kopen verkopen

69% zegt kopen

16 stemmen