BRUSSEL (AFN/BELGA) - Het Belgische chemieconcern Solvay heeft de eerste helft van dit jaar afgesloten met een lager bedrijfsresultaat op een hogere omzet. Het bedrijf handhaafde zijn verwachtingen voor het hele jaar, ondanks "aanhoudende tegenwind in bepaalde eindmarkten".
Solvay sloot de meetperiode af met een omzet van 5,2 miljard euro. Dat betekende een stijging met 2,6 procent ten opzichte van de eerste zes maanden van 2018. Solvay wist met hogere prijzen de lagere volumes te compenseren.
Het bedrijfsresultaat (ebitda) viel met 1,2 miljard euro 0,5 procent lager uit. Het bedrijf deed het beter in lucht - en ruimtevaart, mijnbouw, agro en in Aroma Performance. Daartegenover stonden mindere prestaties in de auto-industrie, elektronica en olie en gas.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden