PARIJS (AFN/RTR) - De Franse bank Crédit Agricole heeft de winst in het derde kwartaal zien stijgen. Het financiële concern profiteerde onder meer van goede prestaties bij zijn consumententak en zijn onderdeel voor zakenbankieren.
Crédit Agricole zette een winst in de boeken van 1,1 miljard euro. Dat is 3,2 procent meer dan een jaar eerder. Het resultaat is verder nagenoeg in lijn met de verwachtingen van analisten. De opbrengsten van Crédit Agricole dikten met 5 procent aan tot 4,8 miljard euro. Dat is iets lager dan de doorsnee consensus.
Topman Philippe Brassac herhaalde woensdag de financiële doelstellingen. Hij voorziet verder geen aandeleninkoop, zo zei hij verder. Crédit Agricole wil juist kapitaal genereren om op eigen kracht te groeien, aldus Brassac.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden