rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Klépierre neemt winkelcentrum Madrid over

PARIJS (AFN) - Het Franse vastgoedbedrijf Klépierre, dat Corio heeft overgenomen, heeft een overeenkomst getekend voor de volledige overname van het grote winkelcentrum Plenilunio in Madrid. Dat maakte Klépierre maandag bekend.

Volgens Klépierre wordt het Spaanse winkelcentrum met de overname gewaardeerd op 375 miljoen euro. Klépierre wil de overname financieren uit eigen middelen, maar kan ook een hypotheek afsluiten voor een beperkt deel van de transactie. De acquisitie moet aan het einde van maart worden afgerond. Het winkelcentrum wordt overgenomen van een vastgoedfonds van de Britse investeringsmaatschappij Orion Capital Managers.

Het in 2006 geopende Plenilunio heeft een oppervlakte van 70.000 vierkante meter en trekt jaarlijks 10,5 miljoen bezoekers. Er zijn winkels van onder meer Zara, Primark en H&M.

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
Klépierre kopen verkopen