BATTLE CREEK (AFN) - Kellogg, fabrikant van onder meer Corn Flakes, Pringles en Rice Krispies, heeft zijn omzetverwachtingen voor de lange termijn naar beneden bijgesteld. Dat liet Kellogg donderdag weten.
Kellogg rekent nu op een vergelijkbare jaarlijkse omzetgroei op de langere termijn met 1 tot 3 procent, terwijl eerder een toename met 3 tot 4 procent werd voorspeld. Voor 2015 denkt het Amerikaanse bedrijf dat de omzet vlak zal blijven. In het afgelopen jaar was hier sprake van een daling met 2 procent.
De levensmiddelenfabrikant zag de omzet in het afgelopen kwartaal met 0,3 procent groeien in vergelijking met een jaar eerder, tot 3,5 miljard dollar (bijna 3,1 miljard euro). Er werd een nettoverlies geleden van 293 miljoen dollar, tegen een winst van 818 miljoen dollar een jaar eerder. Dat kwam vooral door een aanpassing in de pensioenregeling van werknemers.
Community trend
Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?
Community trend
Om deze actie uit te voeren moet u ingelogd zijn. Inloggen of Aanmelden