rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Beter Bed 2017

1.489 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 75 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. 2CF 8 januari 2017 19:00
    quote:

    twinkletown schreef op 8 januari 2017 15:43:

    Bedrijfsagenda

    10 jan Event

    08:00 Beter Bed KW4-cijfers
    Volgens IEX en de eigen site van Beter Bed pas 20-01-2017.
  2. Mr Greenspan 9 januari 2017 13:08
    quote:

    twinkletown schreef op 8 januari 2017 19:54:

    [...]
    IEX heeft het wel degelijk over 10 januari:
    www.iex.nl/Column/260332/Vooruitblik-...

    maar 20 januari is juist!
    www.beterbedholding.nl/pers/financi%C...
    Ik heb gisteren op zijn column gereageerd dat het de 20e is maar hij laat het gewoon gewoon staan, vreemd.

    Volgens diverse analisten was de afstraffing veel te groot.
    De huizenmarkt gaat overal nog extreem goed. Ook voor 2017 zijn de vooruitzichten nog rooskleurig.
    Als ze het smetje in Duitsland weg kunnen poetsen moet het toch weer hard omhoog kunnen.
  3. Mr Greenspan 10 januari 2017 14:07
    Geen idee, gewoon een partij die er van af moest wellicht.
    Kan morgen weer net zo goed hetzelfde bedrag stijgen.
    Volgende week de resultaten afwachten. Bestuurders kochten in november nog aandelen dus die zullen er wel vertrouwen in hebben lijkt me.
  4. wwilliamss 11 januari 2017 03:53
    Niet reageren op daling,eventueel bijkopen,als je voldoende liquide hebt.
    Duitsland zal inderdaad herstellen en asielzoekers moeten ook een matras hebben.
    Ik blijf rustig long.
  5. [verwijderd] 11 januari 2017 13:11
    quote:

    wwilliamss schreef op 11 januari 2017 03:53:

    Niet reageren op daling,eventueel bijkopen,als je voldoende liquide hebt.
    Duitsland zal inderdaad herstellen en asielzoekers moeten ook een matras hebben.
    Ik blijf rustig long.
    '
    "Asielzoekers moeten ook een matras hebben" hahahahahahah HELD! Maar idd blijven zitten. nog op ruim 10% winst (ingestapt op 15.05) dus speelruimte zat.
  6. Mr Greenspan 12 januari 2017 21:55
    Zodra de succesvolle strategie van BeterBed, van good to great, ook in Duitsland vordert, moet het toch aardig rap goed gaan komen. In de Benelux gaat het extreem goed. De economie in Duitsland doet het lekker en de verwachtingen voor 2017 zijn ook erg positief.

    BERLIJN (AFN) - De Duitse economie is in 2016 met 1,9 procent gegroeid en realiseerde daarmee de sterkste vooruitgang in vijf jaar. Dat meldde het Duitse federale statistiekbureau donderdag op basis van een eerste schatting.
    In 2015 kwam de groei van de grootste economie van Europa nog uit op 1,7 procent. Economen hadden in doorsnee verwacht dat de Duitse economie vorig jaar met 1,8 procent in omvang zou toenemen. De economie van onze oosterburen profiteert vooral van de sterkere consumentenbestedingen en gestegen overheidsuitgaven en de dalende werkloosheid. Daarnaast deed ook de bouwsector het erg goed.
    ADVERTISING

    inRead invented by Teads

    Verder werd bekend dat Duitsland vorig jaar een begrotingsoverschot wist te realiseren van 0,6 procent van het bruto binnenlands product, ofwel 19,2 miljard euro. Het is het derde jaar op rij dat Duitsland een overschot op de begroting heeft.
    Volgens ING-econoom Carsten Brzeski is de Duitse economie in 2016 meer robuust gebleken dan door velen was gedacht, ondanks de vele risico's zoals de brexit. Hij verwacht dat de binnenlandse vraag ook dit jaar de belangrijkste groeimotor zal zijn voor de economie van de Bondsrepubliek.
  7. Mr Greenspan 12 januari 2017 22:14
    quote:

    beurszeur schreef op 10 januari 2017 21:13:

    Even door dalen tot onder de €16,- dan kunnen we weer inslaan voor een korte rit.

    Ik verwacht niet veel van de cijfers op de 20ste.
    Gezien het zwaar achterblijven van de koers tov de rest van de beurs ondanks de zware koersval eind vorig jaar, zijn de verwachtingen inderdaad laag.
    Zou mooi zijn als het bestuur voor 2017 weer wat licht herstel ziet in Duitsland, icm de zeer goede resultaten in de andere landen zou de koers aardig moeten kunnen herstellen daarna. Het opwaarts potentieel lijkt me in ieder geval groter dan het neerwaarts potentieel.
  8. mok 15 januari 2017 12:12
    Tot dusver heeft een achterblijvende koers bij Beter Bed altijd een voorspellende waarde voor de resultaten. Ik heb mij helaas wel eens laten verleiden tot aankoop na een daling, maar de daling bleek toen terecht. Blijkbaar weten bepaalde partijen meer. Het is ook opvallend dat de zwakte na de jaarwisseling is, dus na het opmaken van de jaarrekening. Ik heb nu ook nog een plukje aandelen, ik hoop dat het dit keer anders is. Maar ja, de stelling is, hopen is verkopen.
  9. [verwijderd] 17 januari 2017 20:55

    2012 : koers tussen 13.40 en 17.50, winst 0.67 p/a en dividend 0.47
    2013 : koers tussen 13.00 en 17.60, winst 0.38 p/a en dividend 0.27
    2014 : koers tussen 15.33 en 18.55, winst 0.77 p/a en dividend 0.65
    2015 : koers tussen 16.08 en 23.74, winst 1.03 p/a en dividend 0.87
    2016 : koers tussen 15.18 en 22.34, winst ??? p/a en dividend 0.82
    2017 : ????

    Volgens mij kan er weinig mis gaan op de lange termijn met deze koers. De verwachte daling kan zo maar een euro of 2 zijn, maar zal zeker weer bijtrekken en onder tussen kun je dividend binnen harken.
  10. Mr Greenspan 17 januari 2017 21:44
    quote:

    mok schreef op 15 januari 2017 12:12:

    Tot dusver heeft een achterblijvende koers bij Beter Bed altijd een voorspellende waarde voor de resultaten. Ik heb mij helaas wel eens laten verleiden tot aankoop na een daling, maar de daling bleek toen terecht. Blijkbaar weten bepaalde partijen meer. Het is ook opvallend dat de zwakte na de jaarwisseling is, dus na het opmaken van de jaarrekening. Ik heb nu ook nog een plukje aandelen, ik hoop dat het dit keer anders is. Maar ja, de stelling is, hopen is verkopen.
    De jaarrekening is niet direct na de jaarrekening al klaar hoor, de meeste bedrijven komen februari pas met de cijfers (en veel later met de jaarrekening).
    Daarnaast is de koers de laatste dagen juist iets gestegen terwijl de beurs in mineur was. Er was de laatste tijd een hele grote verkoper actief. Zelfs bij weinig handel werd elk beetje vraag weggedumpd (duidelijk computer gestuurd met ijsbergorders ertussen). Maandag werden er ineens in een uurtje 68K aandelen verhandeld (in 3 orders) blijkbaar staat er nu ook een grote koper tegenover, goede kans dat die grote dumper nu klaar is met verkopen.
    Gebeurt wel vaker dat een grote jongen een belang afbouwt terwijl de cijfers later gewoon goed blijken en de koers fors hersteld, dus die daling zegt niet zo veel.
  11. forum rang 10 voda 18 januari 2017 16:27
    'Tijd om te oogsten voor Beter Bed'

    Gepubliceerd op 18 jan 2017 om 13:50 | Views: 792

    AMSTERDAM (AFN) - Voor Beter Bed breekt de tijd aan dat de extra kosten die het bedrijf maakte zich zullen terugbetalen. Dat stelde de Belgische bank KBC in een vooruitblik op het handelsbericht dat de beddenverkoper vrijdag zal publiceren.

    Beter Bed gaf bij de resultaten van het derde kwartaal aan te rekenen op omzetgroei in de Benelux, Spanje, Frankrijk, Zwitserland, Oostenrijk en Zweden in het restant van 2016. In Duitsland werd opnieuw een daling voorzien, al zou deze wel licht afvlakken.
    KBC rekent voor het vierde kwartaal op een omzetgroei van 5,4 procent, tot 108,5 miljoen euro, met een ,,like-for-like" groei van 0,5 procent.

    Door de gestegen operationele kosten zal het bedrijfsresultaat (ebitda) waarschijnlijk echter lager uitvallen dan een jaar eerder. KBC voorziet hier in het laatste kwartaal van 2016 een resultaat van 13,2 miljoen euro, tegen 14,9 miljoen euro in de laatste drie maanden van 2015.

    Beter Bed trok onder meer de portemonnee voor marketing, logistiek en het openen van nieuwe winkels. KBC verwacht dat die inspanningen dit jaar hun vruchten zullen gaan afwerpen. Dat is een van de redenen dat Beter Bed op de favorietenlijst van de Belgische bank staat.
  12. Mr Greenspan 19 januari 2017 13:39
    quote:

    mok schreef op 15 januari 2017 12:12:

    Tot dusver heeft een achterblijvende koers bij Beter Bed altijd een voorspellende waarde voor de resultaten. Ik heb mij helaas wel eens laten verleiden tot aankoop na een daling, maar de daling bleek toen terecht. Blijkbaar weten bepaalde partijen meer. Het is ook opvallend dat de zwakte na de jaarwisseling is, dus na het opmaken van de jaarrekening. Ik heb nu ook nog een plukje aandelen, ik hoop dat het dit keer anders is. Maar ja, de stelling is, hopen is verkopen.
    De bestuurders (CEO en CFO) hebben privé wel aandelen gekocht begin november.
    De CEO had tot nu toe alleen bij zijn aantreden 1500 aandelen gekocht en later nog een keer 1000. Deze heeft hij later weer met winst verkocht.
    Daarna dus alleen weer begin november 3000 aandelen gekocht.
    Is toch een teken van vertrouwen lijkt me (als je twijfel hebt over het toekomstig succes van de onderneming doe je dat niet zo maar, alleen in kritieke situaties om het vertrouwen terug te brengen bij een dreigend faillissement of zo).
  13. B...K 19 januari 2017 15:07
    De koers wordt momenteel tegengehouden.
    15000 in de laat op 16.50
    Dat is een goed teken voor de cijfers van morgen.
    Een partij probeert nog even goedkoop in te slaan.
  14. Mr Greenspan 19 januari 2017 15:44
    Bij een gemiddelde omzet van zo'n 40K is 15K inderdaad een grote order en het is wel duidelijk dat die partij er niet af wil anders zet je ze er niet ineens in lijkt me.
1.489 Posts
Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 75 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.101
AB InBev 2 5.529
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.890
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.794
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.772
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 322.987
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.299
ageas 5.844 109.897
Agfa-Gevaert 14 2.060
Ahold 3.538 74.343
Air France - KLM 1.025 35.239
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.046
Alfen 16 25.070
Allfunds Group 4 1.511
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 408
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.578
AMG 971 134.068
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.740
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.029
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.789
Arcelor Mittal 2.034 320.875
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.341
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.749
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.559
ASML 1.766 109.392
ASR Nederland 21 4.505
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.728
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.412