rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Belgische aandelen Terug naar discussie overzicht

Fortis: donderdag 08 oktober 2009.

50 Posts
Pagina: 1 2 3 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 8 oktober 2009 00:02
    Großbanken wetteifern um Kapital
    07.10.2009, 07:22 Uhr

    Zwischen den europäischen Banken hat ein Wettrennen um privates Kapital begonnen. Die Kreditinstitute wappnen sich damit für schärfere Anforderungen der Aufsicht. Alleine Société Générale will 4,8 Milliarden Euro. Deutlich unterkapitalisiert sind derzeit vor allem die deutschen Großbanken. Artikel:

    www.handelsblatt.com/unternehmen/bank...

  2. [verwijderd] 8 oktober 2009 07:45
    AMSTERDAM (Dow Jones)--Cantor Index verwacht dat de Europese beurzen hoger van start gaan. De spread betting-dochter van Cantor Fitzgerald geeft om circa 07.40 uur de volgende openingsverwachtingen af:
    ftse 5.148 +40
    dax 5.698 +58
    cac 3.789 +33
    eurostoxx 2.880 +34
    De verwachtingen van Cantor zijn gebaseerd op de eerst aflopende futures-contracten voor de betreffende index. De verwachting voor de FTSE100 is doorgerekend naar de cashindex.
    Door Eelco Hiltermann; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715 201, eelco.hiltermann@dowjones.com
    (END) Dow Jones Newswires
    October 08, 2009 01:39 ET (05:39 GMT)
    © 2009 Dow Jones & Company, Inc.
  3. [verwijderd] 8 oktober 2009 08:22
    AMSTERDAM (Dow Jones)--Het advies op het aandeel TomTom wordt door analist Lee Simpson van Jefferies verlaagd naar hold van buy. Simpson verwacht dat de omzet in 2010 'slechts' met 10% zal stijgen vanwege prijserosie. Daarnaast stelt de analist dat het optimisme over de iPhone-applicatie het hoogtepunt heeft bereikt. Simpson verwacht nog wel veel groeimogelijkheden voor de inbouwnavigatiesystemen voor Fiat en Renault. Het koersdoel wordt verhoogd naar EUR10,00 van EUR8,50. Woensdag sloot het aandeel op EUR10,97. (EHI)
    Dow Jones Nieuwsdienst: +31-20-5715200; amsterdam@dowjones.com
    (END) Dow Jones Newswires
    October 08, 2009 01:56 ET (05:56 GMT)
    Copyright (c) 2009 Dow Jones & Company, Inc.

  4. [verwijderd] 8 oktober 2009 08:27
    AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX opent donderdag 8 oktober 2009 naar verwachting hoger op basis van beter dan verwachte cijfers van Alcoa en hogere Amerikaanse futures.
    Handelaar Cees Smit van Today's Beheer gaat uit van een winst voor de AEX van 3 punten: Alcoa zorgde in de VS woensdag nabeurs voor een verrassing, maar daar komt wel bij dat de onderneming nog niet uitgesproken enthousiast is over de staalprijsontwikkeling", aldus Smit.
    Alcoa maakte woensdag nabeurs in New York onverwacht een winst bekend over het derde kwartaal. De nettowinst kwam uit op $77 miljoen, of $0,08 per aandeel. In dezelfde periode een jaar eerder was de nettowinst $268 miljoen, of $0,33 per aandeel. De omzet daalde met 33% tot $4,62 miljard in vergelijking met het derde kwartaal in 2008. De resultaten waren beter dan verwacht. Vooraf geraadpleegde analisten hadden gerekend op een nettoverlies van $0,10 per aandeel en een omzet van $4,5 miljard. Alcoa sloot in de zogeheten nahandel $0,31 hoger op $14,20.
    Smit verwacht dat de koers van het aandeel ArcelorMittal positief zal reageren op de cijfers van Alcoa. "En die koers van de zwaargewicht zal de AEX zeker steunen", aldus Smit.
    Smit wijst verder op de hogere notering van de Amerikaanse futures en het gegeven dat Wall Street rond het slot van de handel in Amsterdam licht lager noteerde dan bij het slot om 22.00 uur.
    Hij sluit daarbij niet uit de AEX een drukkend effect kan ervaren van de zeer gematigd positieve stemming in Azie.
    "Technisch heeft de AEX een weerstand op 315 punten, het hoogtepunt, intraday, van het jaar. Nu zou je nog kunnen betogen dat de ruimte die de AEX tot aan dat niveau heeft onderdeel uitmaakt van een pull back na de scherpe daling van vorige week. Als de index daar doorheen gaat, gaat die lezing niet meer op, maar als de index op 315 punten afketst is de kans groot dat dit weer negatief wordt uitgelegd.
    Het belangrijkste cijfer voor donderdag is wat Smit betreft de wekelijkse steunaanvragen.
    De macro-economische agenda vermeld donderdag voor de VS om 14.30 uur de wekelijkse steunaanvragen voor de week die eindigt op 3 oktober met verwachte daling van dit aantal met 11.000 ten opzichte van de week ervoor naar 540.000. Een week eerder steeg het aantal aanvragen met 17.000 naar 551.000.
    Om 16.00 uur is het de beurt aan de groothandelsvoorraden over augustus die naar verwachting met 1% zijn gedaald tegen een daling met 1,4% in juli.
    Vanaf 21.00 uur is de voorzitter van de Federal Reserve Ben Bernanke in Washington. Hij spreekt dan over de balans van zijn bank.
    Om 22.30 uur wordt tot slot nog de Amerikaanse geldhoeveelheid tot en met 28 september bekendgemaakt, waarvoor overigens geen prognose beschikbaar is.
    De olieprijs is woensdag lager gesloten. De daling werd veroorzaakt door een scherpe toename in de Amerikaanse brandstofvoorraden waardoor de vraag naar olie bij raffinaderijen naar alle waarschijnlijkheid zal afnemen. De novemberfuture voor een vat ruwe olie sloot woensdag op de New York Mercantile Exchange 131 basispunten lager op $69,57.
    De goudprijs is woensdag op een recordhoogte boven de $1.040 per ounce geeindigd.
    Het uitstaande consumentenkrediet in de Verenigde Staten is in augustus met $12 miljard gedaald.
    De AEX-index sloot woensdag 0,02% lager op 309,21 punten, de Midkap won 0,8% op een slotstand van 479,95 punten en de Smallcap eindigde 0,1% lager op 434,61 punten.
    De Dow Jones-index eindigde 0,1% lager op 9.726 punten. De S&P 500 steeg 0,3% tot 1.058 punten, terwijl de Nasdaq 0,3% won tot 2.110 punten.
    Europese staatsobligaties zijn woensdag hoger gesloten en profiteerden van de dalende aandelenmarkten die zich opmaken voor het beginnende cijferseizoen.
    De Nikkei-225 sloot donderdag 0,3% hoger op 9.832,47 punten.
    De euro kost donderdagmorgen om circa 8.15 uur $1,4745, tegen $1,4676 woensdag om 18.00 uur.
    - Door Andre Sterk; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715201; andre.sterk@dowjones.com

    (END) Dow Jones Newswires
    October 08, 2009 02:25 ET (06:25 GMT)
    Copyright (c) 2009 Dow Jones & Company, Inc.

  5. [verwijderd] 8 oktober 2009 08:32
    AMSTERDAM (Dow Jones)--DSB Bank heeft meer dan EUR75 miljoen uitgeleend aan moederbedrijf DSB Beheer, dat tevens actief is in kunst en voetbal.
    Dit schrijft het Financieele Dagblad donderdag. De activiteiten, zoals voetbalclub AZ en het Scheringa museum, zijn in feite hobby's van topman Dirk Scheringa.
    Uit jaarverslagen maakt de krant op dat de lening is opgelopen van EUR22 miljoen in 2006 en EUR41 miljoen in 2007.
    De beheermaatschappij dreef op dividendbetalingen van de bank. Echter, de bank keerde als gevolg van de kredietcrisis een tijd geen dividend meer uit. Dit werd ondervangen met extra leningen, aldus het FD.
    Door Anton Reijinga; Dow Jones Nieuwsdienst; anton.reijinga@dowjones.com; +31-20-5890270
    (END) Dow Jones Newswires
    October 08, 2009 02:28 ET (06:28 GMT)
    Copyright (c) 2009 Dow Jones & Company, Inc.

  6. [verwijderd] 8 oktober 2009 08:37
    VS hebben begrotingsgat van 1.400 miljard

    Het budgettair bureau van het Congres heeft woensdag gepubliceerd dat de Verenigde Staten in het boekjaar 2008-2009, dat werd afgesloten in september, een begrotingstekort van 1.409 miljard dollar hebben opgelopen. Dat is een record, maar toch iets minder dan verwacht.

    www.kranten.com/artikel.html?id=6251638
  7. [verwijderd] 8 oktober 2009 08:41
    AMSTERDAM (Dow Jones)--De Bel-20 opent donderdag naar verwachting 1,4% hoger op 2.542 punten, volgend op een positieve stemming in Azie na de beter dan verwachte resultaten van Alcoa in de VS. De markt kijkt donderdag uit naar het rentebesluit van de ECB, dat om 13.45 uur bekend wordt gemaakt. Daarnaast wordt gekeken naar de eerste steunaanvragen in de VS, die om 14.30 uur worden gepubliceerd. Ook AB InBev staat in de belangstelling, nadat het bedrijf de verkoop van pretparken voor $2,7 miljard aankondigde. (ATO/EHI)
    Dow Jones Nieuwsdienst: +31-20-5715200; amsterdam@dowjones.com
    (END) Dow Jones Newswires
    October 08, 2009 02:38 ET (06:38 GMT)
    Copyright (c) 2009 Dow Jones & Company, Inc.

  8. [verwijderd] 8 oktober 2009 09:29
    Goedemorgen FForummers,

    Groene openingen en dus een algeheel positief sentiment, Fortis is wakker aan het worden, alleen T2 krijgt het weer voor zijn kiezen.
    Hoelang zal dit nog duren, wanneer komt hier weer de ommekeer? Nog nooit heeft T2 me wat opgeleverd, maar nu houd ik ze ook maar eens (luisterend naar Appie, die zelf ook een van de grote gelovigen is van T2).

    Veel succes toegewenst iedereen, vandaag weer een druk programma op de studio, dus zal met een oogje het in de gaten kunnen houden,

    groet,

    Luc
  9. [verwijderd] 8 oktober 2009 09:47
    quote:

    Lucky Luke schreef:

    Goedemorgen FForummers,

    Groene openingen en dus een algeheel positief sentiment, Fortis is wakker aan het worden, alleen T2 krijgt het weer voor zijn kiezen.
    Hoelang zal dit nog duren, wanneer komt hier weer de ommekeer? Nog nooit heeft T2 me wat opgeleverd, maar nu houd ik ze ook maar eens (luisterend naar Appie, die zelf ook een van de grote gelovigen is van T2).

    Veel succes toegewenst iedereen, vandaag weer een druk programma op de studio, dus zal met een oogje het in de gaten kunnen houden,

    groet,

    Luc
    Goedemorgen Luc.

    Jullie daar gisteravond ook flink van katoen gehad??

    Wat TT betreft, loopt slecht maar ik kan er toch niet echt nerveus van worden.

    Succes in de studio.

    APPIE.
  10. [verwijderd] 8 oktober 2009 09:59
    Goede morgen iedereen, Slap Fortis-dagje.

    verder:
    *NVM: 23% minder woningen verkocht KW3 09 vs KW3 08

    Aan mij heeft het in ieder geval niet gelegen:)

    gr.
    Lennard
  11. [verwijderd] 8 oktober 2009 10:00
    quote:

    APPIEZELF schreef:

    Goedemorgen Luc.

    Jullie daar gisteravond ook flink van katoen gehad??

    Wat TT betreft, loopt slecht maar ik kan er toch niet echt nerveus van worden.

    Succes in de studio.

    APPIE.
    Hallo Appie,

    Bij ons viel het wel mee, rond 12.00 een beetje onweer maar niet al te heftig,
    Wat TT betreft, wanneer kunnen we nieuws verwachten van het derde kwartaal? Zal me wel benieuwen hoe dit gaat verlopen.
    Ga nu naar de studio,
    tot later,

    Luc
  12. [verwijderd] 8 oktober 2009 10:10
    quote:

    Lucky Luke schreef:

    [quote=APPIEZELF]
    Goedemorgen Luc.

    Jullie daar gisteravond ook flink van katoen gehad??

    Wat TT betreft, loopt slecht maar ik kan er toch niet echt nerveus van worden.

    Succes in de studio.

    APPIE.
    [/quote]

    Hallo Appie,

    Bij ons viel het wel mee, rond 12.00 een beetje onweer maar niet al te heftig,
    Wat TT betreft, wanneer kunnen we nieuws verwachten van het derde kwartaal? Zal me wel benieuwen hoe dit gaat verlopen.
    Ga nu naar de studio,
    tot later,

    Luc
    Q3 wordt 28 oktober bekend gemaakt, heb daar alle vertrouwen in we zullen het gaan beleven!!

    Net voor middernacht dacht ik dat het rustig werd, daarna begon het pas echt tot 01:30 en dat vanaf 20:00, afijn we hebben het overleefd!!

    APPIE.
  13. [verwijderd] 8 oktober 2009 10:20
    hallo, terug in Fortis getreden en Conergy gewipt.
    Ook KBC met een mooi winstje verkocht vanmorgen. Wil terug in Bam treden maar blijkbaar te laag ingezet... voor de rest een rustige dag denk ik.
    Wat denken jullie van TNT... zitten blijkbaar op de wip om overgenomen te worden, evenals Umicore.
  14. [verwijderd] 8 oktober 2009 10:36
    Goedemorgen. Ik heb Cornegy nog steeds in bezit.
    Sinds vanmorgen heb ik Tie in mijn portefeuille. Een andere T dan die van Ap en aardig wat goedkoper. 19 ct. Dat is nu zo'n typisch aandeeltje wat leuk zo kunnen worden. Of niet? Wie het weet mag het zeggen. Inmiddels is hier de zon gaan schijnen. Het kwam hier afgelopen nacht ook met bakken uit de hemel. Tot later. Annie.
  15. [verwijderd] 8 oktober 2009 12:03
    quote:

    Anniebel schreef:

    Goedemorgen. Ik heb Cornegy nog steeds in bezit.
    Sinds vanmorgen heb ik Tie in mijn portefeuille. Een andere T dan die van Ap en aardig wat goedkoper. 19 ct. Dat is nu zo'n typisch aandeeltje wat leuk zo kunnen worden. Of niet? Wie het weet mag het zeggen. Inmiddels is hier de zon gaan schijnen. Het kwam hier afgelopen nacht ook met bakken uit de hemel. Tot later. Annie.
    Goedemorgen Anniebel.

    Dat Tie heb ik niet gevolgd dus rest mij slechts u daar succes mee te wensen.

    De TT's heb ik allemaal buiten gesmeten, maar ik raap ze wel weer op.

    Achteraf toch jammer dat u Splend it niet met Conergy op 1.06 heeft kunnen volgen, ik neem aan dat u de artikels van gisteren heeft gelezen??

    Met het oog op de TT's wordt er vandaag weer bij het scherm gegeten.

    U en alle anderen smakelijk eten gewenst.

    APPIE
  16. [verwijderd] 8 oktober 2009 12:54
    quote:

    APPIEZELF schreef:

    [quote=Anniebel]
    Goedemorgen. Ik heb Cornegy nog steeds in bezit.
    Sinds vanmorgen heb ik Tie in mijn portefeuille. Een andere T dan die van Ap en aardig wat goedkoper. 19 ct. Dat is nu zo'n typisch aandeeltje wat leuk zo kunnen worden. Of niet? Wie het weet mag het zeggen. Inmiddels is hier de zon gaan schijnen. Het kwam hier afgelopen nacht ook met bakken uit de hemel. Tot later. Annie.
    [/quote]

    Goedemorgen Anniebel.

    Dat Tie heb ik niet gevolgd dus rest mij slechts u daar succes mee te wensen.

    De TT's heb ik allemaal buiten gesmeten, maar ik raap ze wel weer op.

    Achteraf toch jammer dat u Splend it niet met Conergy op 1.06 heeft kunnen volgen, ik neem aan dat u de artikels van gisteren heeft gelezen??

    Met het oog op de TT's wordt er vandaag weer bij het scherm gegeten.

    U en alle anderen smakelijk eten gewenst.

    APPIE
    Ik heb C. net van de hand gedaan met toch nog een leuke winst. Eet smakelijk. Annie.
  17. [verwijderd] 8 oktober 2009 13:03
    quote:

    Anniebel schreef:

    [quote=APPIEZELF]
    [quote=Anniebel]
    Goedemorgen. Ik heb Cornegy nog steeds in bezit.
    Sinds vanmorgen heb ik Tie in mijn portefeuille. Een andere T dan die van Ap en aardig wat goedkoper. 19 ct. Dat is nu zo'n typisch aandeeltje wat leuk zo kunnen worden. Of niet? Wie het weet mag het zeggen. Inmiddels is hier de zon gaan schijnen. Het kwam hier afgelopen nacht ook met bakken uit de hemel. Tot later. Annie.
    [/quote]

    Goedemorgen Anniebel.

    Dat Tie heb ik niet gevolgd dus rest mij slechts u daar succes mee te wensen.

    De TT's heb ik allemaal buiten gesmeten, maar ik raap ze wel weer op.

    Achteraf toch jammer dat u Splend it niet met Conergy op 1.06 heeft kunnen volgen, ik neem aan dat u de artikels van gisteren heeft gelezen??

    Met het oog op de TT's wordt er vandaag weer bij het scherm gegeten.

    U en alle anderen smakelijk eten gewenst.

    APPIE
    [/quote]

    Ik heb C. net van de hand gedaan met toch nog een leuke winst. Eet smakelijk. Annie.

    Dat smakelijk eten is al gebeurd Anniebel, hoop voor u hetzelfde, goed op de oven letten!!

    Fijn dat u met Conergy dan toch nog wat heeft weten te verdienen.
    Ik heb vlak na 12:00 weer een mooie pluk TT opgeraapt en inmiddels ook weer verkocht.

    APPIE.
50 Posts
Pagina: 1 2 3 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.017
AB InBev 2 5.496
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.645
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.644
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.751
Aedifica 3 916
Aegon 3.258 322.820
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.296
ageas 5.844 109.891
Agfa-Gevaert 14 2.050
Ahold 3.538 74.335
Air France - KLM 1.025 35.043
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.792
Allfunds Group 4 1.473
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.822
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.836 243.148
AMG 971 133.318
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.689
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.998
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 381
Arcadis 252 8.776
Arcelor Mittal 2.033 320.704
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.300
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.735
Ascencio 1 27
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.096
ASML 1.766 107.156
ASR Nederland 21 4.484
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 491
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.667
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.392