rood blauwe elepsis logo Belegger.nl
Aandeel

ArcelorMittal LU1598757687

Laatste koers (eur)

24,220
  • Verschil

    +0,460 +1,94%
  • Volume

    2.256.501 Gem. (3M) 2,4M
  • Bied

    24,000  
  • Laat

    24,250  
+ In watchlist

Arcelor Mittal september 2016

3.845 Posts
Pagina: «« 1 ... 22 23 24 25 26 ... 193 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. Donaldus 6 september 2016 21:09
    quote:

    JCnr14 schreef op 6 september 2016 20:44:

    [...]

    Domme vraag! staat er namelijk gewoon boven JCnr14!
    Ohja sorry, nu zie ik het: Johan Cruijff nummer 14. Succes met je shorts.
  2. Kogovus 6 september 2016 21:14
    quote:

    prof. jhr. Donald J. Tromp schreef op 6 september 2016 21:09:

    [...]

    Ohja sorry, nu zie ik het: Johan Cruijff nummer 14. Succes met je shorts.
    LOL, mooi gevonden. ;-)
  3. [verwijderd] 6 september 2016 21:43
    quote:

    raarmaarwaar schreef op 6 september 2016 20:53:

    Oke, je heb gelijk, als je short zit. Niks om aan te merken op jou manier van handelen. Maar dan hoef je toch niet te zeggen, is klote aandeel. Ik heb geld verdiend door juist koersstijging van AM. Wil graag zo houden, meer geld verdienen door koersstijgingen. Dus graag relevante info geven op jou "short gedrag". Misschien kan ik en andere forumgenoten ervan iets leren.

    Je begrijp als je over "niet gepaste woorden" heb over het aandeel. Dan kunnen wij niet elkaar aanvullen/begrijpen. Ik zeg altijd: iedereen zijn wils om te beleggen. Hou jij ook eraan?

    Alvast bedank.
    Je eerste 4 woorden begrijp ik,voor de rest begrijp ik er niets van! miss is een cursus Nederlands wat voor jou?
  4. forum rang 5 SAHR-0310 6 september 2016 22:26
    Wat mij verbaast; in de weg omlaag op weg naar emissie kwam GS bijna 3 wekelijks met een nieuw advies en koersdoel. De periode na de emissie ook nog. En nu zijn ze al geruime tijd oorverdovend stil mbt Mittal.
  5. forum rang 10 voda 6 september 2016 22:28
    Beursupdate: AEX op Wall Street

    ArcelorMittal sterkste stijger.

    (ABM FN-Dow Jones) Op Wall Street zijn vandaag 4 van de 9 AEX-genoteerde fondsen ten opzichte van het slot in Amsterdam lager gesloten. ArcelorMittal was met een winst van 1,8 procent de sterkste stijger, gevolgd door Aegon met een winst van 1,3 procent.

    Aegon (+1,3%)

    ArcelorMittal (+1,8%)

    ASML (-0,2%)

    Galapagos (-0,3%)

    ING Groep (0,0%)

    Philips (+0,2%)

    RELX (-0,2%)

    Royal Dutch Shell (+0,1%)

    Unilever (-0,3%)

    Euro/dollar: 1,1253

    Op basis van de bovenstaande koersuitslagen zou de AEX index, die sloot op 461,11 punten, zijn geëindigd op 461,76 punten.

    Door: ABM Financial News.

    info@abmfn.nl

    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    Copyright ABM Financial News. All rights reserved

    (END) Dow Jones Newswires
  6. [verwijderd] 6 september 2016 22:30
    quote:

    JCnr14 schreef op 6 september 2016 21:43:

    [...]

    Je eerste 4 woorden begrijp ik,voor de rest begrijp ik er niets van! miss is een cursus Nederlands wat voor jou?
    Wat denk jij zelf? Hem je iets om aan mij (bij) te leren, cursus of zoiets. Waar je meer geld kan verdienen. Dan het onzin van nu waar jij denk slim te zijn.
  7. [verwijderd] 6 september 2016 22:38
    Jefferies verwacht meer sluitingen staalfabrieken in vierde kwartaal.

    (ABM FN-Dow Jones) China zal in het vierde kwartaal meer vaart maken met het terugdringen van de capaciteit van zijn staalindustrie. Dit schreven analisten van Jefferies maandag.

    Chinese staalfabrieken produceren meer dan het land nodig heeft en exporteren het overschot aan staal vervolgens naar de rest van de wereld tegen lage prijzen. Jefferies schreef dat een lagere capaciteit in het land een structurele verbetering betekent die nog niet volledig door de financiële markten lijkt te zijn verwerkt.

    Aan het begin van dit jaar stelden de Chinezen zichzelf ten doel om in 2016 de productiecapaciteit van staal terug te brengen met 100 tot 150 miljoen ton. De marktvorsers wezen erop dat dit de eerste keer was dat de Chinese overheid een dergelijke doelstelling kwantificeerde. De vermindering komt neer op 10 tot 15 procent van de totale productiecapaciteit van het land en moet binnen vijf jaar bereikt worden, wat betekent dat China zijn productiecapaciteit elk jaar met 2 tot 3 procent zou verminderen.

    Maar in de grootste staalproducerende provincie Hebei is het reduceren van de capaciteit in het eerste halfjaar volgens Jefferies veel minder snel gegaan dan verwacht. Het proces verloopt volgens de analisten traag omdat het sluiten van staalfabrieken gepaard gaat met het verlies van banen. De marktvorsers denken nu dat in het vierde kwartaal een versnelling plaats zal vinden.

    Het in Amsterdam genoteerde staalbedrijf ArcelorMittal noteerde op een groen Damrak 2,9 procent hoger op 5,59 euro.

    Door: ABM Financial News.

    info@abmfn.nl

    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    Copyright ABM Financial News. All rights reserved

    (END) Dow Jones Newswires

    September 05, 2016 03:27 ET (07:27 GMT)
  8. [verwijderd] 6 september 2016 22:51
    quote:

    raarmaarwaar schreef op 6 september 2016 22:30:

    [...]

    Wat denk jij zelf? Hem je iets om aan mij (bij) te leren, cursus of zoiets. Waar je meer geld kan verdienen. Dan het onzin van nu waar jij denk slim te zijn.
    Jij bent duidelijk niet helemaal APK! doei!
  9. [verwijderd] 6 september 2016 23:05
    quote:

    JCnr14 schreef op 6 september 2016 22:51:

    [...]

    Jij bent duidelijk niet helemaal APK! doei!
    Ik ben gek hé? Dank voor je reactie Johan en houdoe!!
    Wel suc6 met je shorts.
  10. holenbeer 6 september 2016 23:30
    quote:

    wibo1 schreef op 5 september 2016 17:07:

    In Nederland mag je niet succesvol zijn. En al helemaal niet trots zijn op jezelf! brrrr,
    Dan ga je toch lekker weer terug?
  11. [verwijderd] 7 september 2016 05:50
    quote:

    Meloen2016 schreef op 7 september 2016 00:38:

    AM door yanken naar 1,37 in de min. Ak steel en US steel zwaar in de plus. Mogen we morgen dan eindelijk los?
    1,37 in de min?? Ik denk dat je even reclame van Jan Smit moet kijken en afspraakje maken bij je opticien....
  12. forum rang 6 NewKidInTown 7 september 2016 06:17
    quote:

    Kogovus schreef op 6 september 2016 17:56:

    ..... Ben zelf gestopt met drinken door de week dus hou me zelf voor dat het regelmatig zaterdag dan wel zondag is;-)
    Hahaha, ik doe iets dergelijks maar dan anders. Drink niet door de week en ook niet meer tijdens het weekend. BEHALVE als ik met vakantie ben en op een tropisch eiland zit ;-)

    US: toch weer op USD 6,31 of EUR 5,61

    Misschien woensdag hier nog even verkrijgbaar onder de 5,60, denk dat we snel weer op 5,70 staan, gaat nooit in een streep.

    BTW, mijn wachtwoord is GEHEIM
  13. forum rang 7 rene l 7 september 2016 08:16
    quote:

    Kogovus schreef op 6 september 2016 17:56:

    [...]

    Ben zelf gestopt met drinken door de week dus hou me zelf voor dat het regelmatig zaterdag dan wel zondag is;-)

    Voor mij is het elke dag weekend, eigenlijk heb ik elke dag min of meer levenslang vakantie.
    Vandaag is het woensdag en ik drink vanavond ook niet meer, maar ook niet minder dan anders.

    Voor vandaag groene fruts, olies stijgen, edele metalen liggen min of meer op hun rug.
    Verder weinig triggers, vanmiddag nog wat hypo gegevens uit de States, ze gaan daar nog wat volle oliedrums tellen, en later nog iets met het Beige Book.

    Mittal gaat dit jaar als een speer, wat wil je nog meer.

    Het gaat een mooie zomerse dag worden met prima temperaturen in ons te grote dorp.

    www.youtube.com/watch?v=m648v4s5sFc
  14. forum rang 6 NewKidInTown 7 september 2016 08:21
    quote:

    rene l schreef op 7 september 2016 08:16:

    Mittal gaat dit jaar als een speer, wat wil je nog meer.

    Kan iemand dat eventjes in een tegeltje beitelen ?

    Dan hang ik um boven m'n bed.

    Graag wel met een bloemetjes- of vlaggen-randje erom heen, dat vrolijkt nog een beetje extra op :-)
3.845 Posts
Pagina: «« 1 ... 22 23 24 25 26 ... 193 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in