rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Beurscompetitie 2013

5.439 Posts
Pagina: «« 1 ... 122 123 124 125 126 ... 272 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 30 maart 2013 17:50
    Wissels stromen binnen (24).

    14x lijst 1, 10x lijst 2

    edkilb/fur/rdsa/una/acomo/bbed
    arjan k/heia/kpn/pnl/im/binck
    A_A/fur/pnl/rdsa/una/dl
    DurianCS/heia/ren/arcad/acomo/rcus
    begb/fur/bamnb/brnl/nisti/unt4
    Realist./mt/rdsa/im/ktc/gront
    katzenkop/fur/phia/sbmo/boka/accel
    Witte Weduwe/accel/balne/bbed/ordi/sligr
    BEN/aalb/arcad/bamnb/nuo/tweka
    elbwee/agn/im/im/binck/ordi
    ved/fur/fur/rdsa/arcad/nuo
    jonas/fur/rdsa/boka/vpk/accel
    labyrint/af/mt/asml/asml/ziggo
    rene l/mt/bamnb/csm/ktc/tom2
    dekuip/fur/tom2/vpk/rood/value
    marique/aalb/brnl/vpk/docd/nedap
    Nobahamas/arcad/accel/docd/kendr/nedap
    alquin1954/mt/im/im/amg/brnl
    Vlokkenfeest/rdsa/sbmo/tnte/wkl/tweka
    isaandie/apam/csm/accel/accel/xei
    *ONN/apam/inga/im/cryo/kard
    calbo69/cora/kpn/rdsa/dl/vastn
    h980577./ah/sbmo/sbmo/rcus/nedap
    voda/asml/rand/una/ziggo/xei

    Einde wisselperiode maandag 1 april 09:00
    Ook B&H spelers kunnen tot 1 april 09:00 wisselen.

    * correcte opgave zelf bevestigen

  2. [verwijderd] 30 maart 2013 17:52
    Wissels facts

    - nrs. 5, 10, 11, 12 van de kopgroep hebben een wissel doorgegeven (4/13)

    - 2 (ex) nr. [1] hebben gewisseld van de 6 (2/6)

    - het leidende kwartet van weleer ABBA (A5, Bloom, Bolo & Artomo) heeft nog geen wissels doorgegeven

    - de nieuwe leiders HGHC (H6, Gunther, HNY & Coldplay) hebben nog geen wissels doorgegeven

    - geen B&H speler heeft een wissel doorgegeven (0/17); ter info : 5 B&H spelers staan op lijst 1, 12 staan op lijst 2

    - van de 48 wisselaars hebben er 24 (50%) gewisseld (24/48)

    - 9 wissels waren in de oorspronkelijke opgave foutief en voldeden niet aan het opgegeven format (9/24)
  3. [verwijderd] 30 maart 2013 18:07

    Leuk dat je lijstjes zo doorlicht Coldplay. Ik vind het ook erg aardig de logica achter de keuze van sommige posters te doorgronden.
    Druk dagje gehad. Tussendoor heb ik me nog door dochter B mijn autootje voor de Paas afhandig laten maken. Ze was al zo verdacht aardig en ik voelde iets aankomen. Toch maar uiteindelijk toegegeven.

    Dochter A komt op bezoek. Bij het uitpakken van de boodschappen merkte ik dat ik wel erg veel lekkere boterhambeleg (osseworst, rosbeef, salamie e.d) had gekocht en dat terwijl ze haar eigen hagelslag meeneemt. Genoeg voor een middelgroot gezin dus in feite slecht voor de Jonasportemonnee.

    Even nog iets over Nedap. Gisteren meldde ik dat ze volgens mij nogal duur waren. Daarbij vergat ik iets en dat is dat natuurlijk er altijd nog de kans is dat Twentse Kabel een tweede poging doet tot overname.

    Bij mijn keuze heb ik overigens niet zo rekening gehouden met mogelijke overnames. Timing daarvan is toch wel erg lastig.

    Groet, Jonas
  4. [verwijderd] 30 maart 2013 18:15
    De drukte kan hier elk moment beginnen.

    Tussen het koken door met een scherp oog de wissels in de gaten kunnen houden. De shuffle doet zijn werk - Florence+The Machine, OneRepublic, The Antlers & Matchbox20 schieten in de alternative list voorbij. Maar dat is allemaal niet aan Jonas besteed, heeft hij me eerder toevertrouwd.

    Vanavond naar zo'n 70's Harry de Winter-like feestje. Beelden en muziek van toen en ondertussen een beetje drinken en dansen.

    Liever had ik hier gebleven natuurlijk, maar loslaten is af en toe verstandig - voordat ik straks nog meer nietsvermoedende posters onterecht bestraffend toespreek. We zijn aan het volgende rondje begonnen. Daar is mijn Florence weer. Ik begin aardig in de stemming te komen, merk ik. The dogs days are over.

    Bij welke letter zitten we eigenlijk. Kan ik gelijk Harry eens vragen of hij nog interessante suggesties heeft.

    Ik hoor de drankjes aankomen. Tijd om af te sluiten.

  5. [verwijderd] 30 maart 2013 18:32
    Jonas, je kunt weer verder vooruit. Zet heeft positief gereageerd op mijn vraag of ik zijn mailadres mocht geven. Zo, doe er je voordeel mee.

  6. [verwijderd] 30 maart 2013 19:59

    Vlok, ik meld het maar hier even. Eigenlijk is het gerichte aandelenkeuze, muziekje en kort iets anders er tussendoor.

    Wij hebben het over de organisatie van een bijeenkomst voor mede-IEX genoten. Concreet denk ik aan.

    1. Datum 26 april en in Den Haag. Begin ca 17.30. in een nader uit te zoeken kroegje in Den Haag aan de Dennenweg. Daarna een rijsttafel in het Chinezenkwartier bij de Markthof.

    2. Kosten E 50 en E 30 voor 10 studenten met IEX-subsidie. Na binnenkomst betalen voor een badge en anders krijgen ze gewoon niets.

    3. IEX koopt 10 kaartjes voor eigen mensen en zorgt bijvoorbeeld dat Marcel Tak, Arend Jan een 1-tje gratis krijgen.

    4. Uitgangspunt 50 personen met enige rek.

    Zo nu weten andere IEX-ers het plannetje
    Kunnen ze kort een reactie geven en/of suggesties en kunnen we, nadat ik wat overleg heb gehad volgende week met de IEX, over tot verdere actie en een eigen draadje daarover.Anders begint natuurlijk iets te veel hier door elkaar te lopen.

    Groet, Jonas.
  7. flosz 30 maart 2013 20:02
  8. [verwijderd] 30 maart 2013 20:15
    alquin 1954,

    Het wordt wel lastig naar de KK. bijeenkomst te gaan als een van de mogelijke bezoekers dreigende taal richting andere mogelijke bezoekers begint uit te slaan.
    Volgens mij is dat in strijd met het IEX-reglement.
  9. [verwijderd] 30 maart 2013 20:23
    quote:

    jonas schreef op 30 maart 2013 19:59:

    Vlok, ik meld het maar hier even. Eigenlijk is het gerichte aandelenkeuze, muziekje en kort iets anders er tussendoor.

    Wij hebben het over de organisatie van een bijeenkomst voor mede-IEX genoten. Concreet denk ik aan.

    1. Datum 26 april en in Den Haag. Begin ca 17.30. in een nader uit te zoeken kroegje in Den Haag aan de Dennenweg. Daarna een rijsttafel in het Chinezenkwartier bij de Markthof.

    2. Kosten E 50 en E 30 voor 10 studenten met IEX-subsidie. Na binnenkomst betalen voor een badge en anders krijgen ze gewoon niets.

    3. IEX koopt 10 kaartjes voor eigen mensen en zorgt bijvoorbeeld dat Marcel Tak, Arend Jan, moderator er ook 1-tje gratis krijgt.

    4. Uitgangspunt 50 personen met enige rek.

    Recht op het doel af is mijn devies. Heb ik van prof Heertje waarvoor ik ooit werkte. Tekende hij 2 rondjes op een bord en trok er een rechte lijn tussen. Hij stelde "je moet meer die korte lijn kiezen". Ik dacht: "man ben je daar nu professor voor geworden? Bij mij zijn er uitvoeringstechnische problemen". Toch heb ik het advies altijd wel in het achterhoofd gehouden daarna.

    Zo nu weten andere IEX-ers het plannetje
    Kunnen ze kort een reactie geven en/of suggesties en kunnen we, nadat ik wat overleg heb gehad volgende week met de IEX, over tot verdere actie en een eigen draadje daarover.Anders begint natuurlijk iets te veel hier door elkaar te lopen.

    Groet, Jonas.
  10. [verwijderd] 30 maart 2013 20:35
    Jonas, dank voor deze uiteenzetting. Kzie een kleine wijziging in het programma, het uitje naar de schilderswijk is geschrapt. Nou goed, het chinezenkwartier geeft ook ontspanning, wellicht ook ruimte voor een chinese massage om verder tot rust te komen. In Antwerpen jl donderdag waren 20 van de 25 chinezen overigens dicht.

    Heb je Zet geraadpleegd voor die studentenkorting? Ik snap eerlijk gezegd niet wat je ermee bedoelt.

    Ik hoop overigens dat het lukt allemaal, de aanloop gaat wat stroef. Dit ligt overigens in zijn geheel niet aan jou.

    Super idee trouwens om naar de Chinese wijk te gaan. Heb iets met chinese astrologie. Ben in 1970 geboren en dat was in het jaar van de hond. Moeder Theresa en Edwin van de Sar zijn ook in jaren van de hond geboren trouwens.

    Pas in 2018 is er een nieuw jaar van de hond. dat duurt nog wel ff dus.

  11. [verwijderd] 30 maart 2013 20:47

    Vlok, ik wil niet geheimzinnig doen. Even de eerste meningen hierover vernemen en dan is het boem pats this is it op een nieuw draadje en take it or leave it.

    We organiseren iets voor de mede-IEX ers en hebben ze er geen zin in dan doen we met 2 personen. Zit ik helemaal niet mee.
    IEX medewerking zie ik wel.

    Chinese massage hoort natuurlijk al helemaal er niet bij dit groepsgebeuren!

    Groet, Jonas
  12. alquin1954 30 maart 2013 20:50
    quote:

    A5 schreef op 30 maart 2013 20:15:

    alquin 1954,

    Het wordt wel lastig naar de KK. bijeenkomst te gaan als een van de mogelijke bezoekers dreigende taal richting andere mogelijke bezoekers begint uit te slaan.
    Volgens mij is dat in strijd met het IEX-reglement.
    ach wie ein alter Bekannter immer sagte "jrose Fresse, niks dahinter"

    groetjes
    Gert&cs
  13. [verwijderd] 30 maart 2013 20:53
    Nee dat doe je ook niet met een groep Jonas, het kan misschien zijn dat de sambal bij een enkeling voor dermate veel opwinding zorgt dat rust dan even het devies is.

    Ik denk dat de respons van IEX nu niet hoog is, die lui lezen hier niet. Heb Zet al voorbereid op jouw mail en die vond dat leuk.

    Ik zie dat het toch een vrijdag wordt? Dat gaat bij mij heel moeilijk, zeker op zo'n korte termijn.
  14. [verwijderd] 30 maart 2013 21:01

    Dat met die data wordt dan een probleem.Het is wel prettig als je als med-organisator bij kan zijn. Stel je voor: ik zak in elkaar en er is niemand die al die rare mede IEX-ers nog enigszins in het gareel weet te houden.

    Data direct noemen, is belangrijk. Stel jij dan een paar data voor en dat regelen we dan ook meteen of na overleg met de IEX (mijn voorkeur).

    Groet, Jonas die eens gaat kijken naar een mooi muziekje voor de BC posters.
  15. [verwijderd] 30 maart 2013 21:09
    Bijna alle data zijn wat mij betreft goed, alleen niet op werkdagen.

    En natuurlijk moeten we elkaar bijstaan, jij mij ook :)

    Prik maar een datum, wat mij betreft altijd goed zo lang het geen werkdag is, sluit gewoon ff met Zet wat kort en we lezen vanzelf wat er aan sponsoring eventueel binnenkomt.
  16. [verwijderd] 30 maart 2013 21:19

    Coldplay is aan het dansen ofzo en dat geeft mij mooi vrij spel in het nader uitwerken van een klacht inzake zijn volkomen foute muziekkeuze.
    De vorige keer meldde ik allemaal te soft. Dat was onvolledig want goed soft kan wel, maar niet halfzachte groepjes zoals coldplay, want dat is aan beide kanten niets.

    Voordat Alquin weer uitbreekt met rockgeweld breng ik in de zaak aangaande verdachte Coldplay even het echte softe in. The Righteous Brothers
    www.youtube.com/watch?v=zrK5u5W8afc.

    Zo zal verdachte Coldplay mooi aan 2 kanten klem komen te zitten. Bewijsmateriaal te over!

    Groet, Jonas

5.439 Posts
Pagina: «« 1 ... 122 123 124 125 126 ... 272 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.001
AB InBev 2 5.483
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.206
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.528
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.651
Aedifica 3 901
Aegon 3.258 322.664
AFC Ajax 538 7.086
Affimed NV 2 6.288
ageas 5.844 109.885
Agfa-Gevaert 14 2.048
Ahold 3.538 74.294
Air France - KLM 1.025 35.000
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.334
Allfunds Group 4 1.468
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 405
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.813
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.835 242.758
AMG 971 133.100
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.686
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 485
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.936
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 380
Arcadis 252 8.731
Arcelor Mittal 2.033 320.583
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.288
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.716
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.082
ASML 1.766 106.069
ASR Nederland 21 4.451
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 470
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.610
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.390