Rutonline schreef op 23 januari 2013 22:00:
Doemdenkers en stieren (in wording) wisselen zich af op dit forum. Wat 23 januari toch kan doen met de gewone man/vrouw belegger. Ach, laat ik eerlijk zijn, het liet mij ook niet geheel koud want ik ben ook maar mens.
Maar is het gerechtvaardigd om verbaasd of ontdaan te zijn? Natuurlijk niet. De fokstier die op ruim twee weken was ingestapt heeft toch een fantastisch ritje gemaakt. De opwaartse beweging was dusdanig krachtig dat verbazing niet op zijn plaats was geweest wanneer de weerstand van 4.73 vandaag of morgen gebroken zou zijn. Maar wij verkochten - uit angst - om maar het zekere voor het onzekere te nemen. En tja, als de koers dan toch naar beneden moet dan overdrijven we graag een beetje. Helemaal bij KPN. We overdrijven al sinds de laatste paar maanden, maar tot voor kort dan naar beneden.
Net zoals we aankomende paar dagen weer gaan overdrijven, want er hoeft morgen maar een lichte plus op het bord te staan om er weer met z'n allen vol in te gaan. KPN hoeft morgen na opening maar kort in de groene cijfers te komen om de gierigen onder ons wakker te maken. Binnen hooguit drie dagen staan we voor de deur van de weerstand. Ditmaal doet hij gelukkig wel open, want we hebben eerder al met z'n allen besloten dat de bodem rond de 4 euro lag. Maar toen sloeg de paniek weer eens toe en beseften we vervolgens dat we alweer overdreven met verkopen. Sinds begin januari hebben we de beren met hoge omzetten weggejaagd en de oude bodem overwonnen. Het ziet zwart van de stieren, ook al staan sommigen af en toe (en steeds korter) even aan de zijlijn.
Wees gerust beste belegger. Binnen drie dagen kloppen we aan bij de rollercoaster die ons eind februari af zal leveren bij de zes euro.
Tot die tijd, geniet van het leven
Met hartelijke groet,
Rutger K