Chiddix schreef op 17 november 2012 16:56:
Geachte dames en heren,
In een turbulente beursweek zakte Pharming door zijn hoeven en eindigde de week op 0,026 euro. Het beursklimaat zou daarvan de reden kunnen zijn. Ook al wordt er soms gezegd dat de AEX geen invloed heeft op de koers van Pharming.
In de politiek moesten Rutte en Samson hun verontschuldigingen aanbieden vanwege een ondoordacht bezuinigingsplan. Men begint te twijfelen in het land aan wonderkind Bos. In zijn wijsheid wist hij grootverdieners te ontzien in het regeerakkoord(zorgpremie).
Uiteraard ingegeven door de Wiegels van deze wereld. Zo rood lijkt Bos ook weer niet te zijn gezien hij zijn eigen vermogen in bescherming neemt.
Op voetbalgebied speelde Nederland tegen Duitsland en men had net zo goed aan de wedstrijd niet kunnen beginnen(0-0). Robben laat zich telkens weer verleiden om de wei in te gaan terwijl hij voor 80% invalide is. Na elke wedstrijd beland hij daarom ook in de lappenmand.
Feyenoord speelde Roda JC van de mat nadat een Kerkradense speler onterecht het veld was uitgestuurd. Zo kun je ook punten vergaren. Het legioen zal er niet wakker van liggen.
De KNVB seponeerde de rode kaart.
Morgen ontvangt Feyenoord de houthakkers uit Tilburg.
De Raboploeg is ook weer in het nieuws. Een Deense wielrenner blijkt in 2007 een verkeerde verblijfplaats te hebben opgegeven namelijk Mexico i.p.v Italie. Waarschijnlijk zat hij zich vol te gieten met verboden middelen , al is dat niet bewezen.
Je maakt je wel verdacht als je zulke fratsen uithaalt.
In de wielerwereld vraagt men zich ondertussen af, wie heeft er geen doping gebruikt i.p.v wie wel.
De vorige minnaar van Tatjana Simec zei in een roddelblad dat er geen vrouw in Nederland kan tippen aan Tatjana. Dat geloof ik. Helaas is het telkens van korte duur dat men Tatjana denkt in bezit te hebben.
Ze blijft rondkijken en wil op haar 50 ste trouwen.
Prins Bernard wilde na de oorlog 200 Nederlandse SS ers zonder vorm van proces terechtstellen. Zo werkt dat niet.
Maar als je als militair de oorlog hebt meegemaakt kun je het begrijpen.
Vorige week zag ik de slag om Caen op National Geographic, een van de bloedigste veldslagen uit WO2.
In dat licht gezien begrijp ik Prins Bernard. Amen.