rood blauwe elepsis logo Belegger.nl
Aandeel

BAM Groep Koninklijke NL0000337319

Laatste koers (eur)

4,048
  • Verschil

    -0,058 -1,41%
  • Volume

    554.728 Gem. (3M) 711,4K
  • Bied

    4,040  
  • Laat

    4,080  
+ In watchlist

BAM Groep - Juni 2012

668 Posts
Pagina: «« 1 ... 12 13 14 15 16 ... 34 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. Patience 11 juni 2012 13:50
    Backbone Paviljoen ?#emc? is succesvol opgeleverd. Projectteam bedankt! ?#BAMutiliteitsbouw? ?#rotterdam? pic.twitter.com/4w56GBxD

  2. forum rang 5 gpjf 11 juni 2012 14:59
    quote:

    StevenSeagal schreef op 11 juni 2012 09:57:

    [...]

    Ah gelukkig, de eerste malloot die begint over een overname bij een plusje. Zette het net ook al op het SNS dat ik mij verbaasde dat er nog geen berichten zijn over een overname aangezien er een procentje bijkomt. Iedereen verder alvast zijn teksten klaar voor als we een dezer dagen weer een procentje prijsgeven?

    Wat tips alvast; overname, manipulatie, verkleining belang, failliet, op naar de 1,5.

    Sla eens een keer een boek open en bestuur wat economie, of geniet van je eigen gebrek aan inzicht en kennis. Maar bovenal, probeer op een rationele manier te genieten en te beleggen
    Heel goed !
  3. sander1988 11 juni 2012 15:37
    Bouwbedrijf Bam gaat werknemers ontslaan. De Koninklijke Bam heeft veel last van de crisis in de bouw. Er komen te weinig opdrachten binnen, zegt een woordvoerder. De banen verdwijnen bij Bam Civiel.

    Bij Bam Civiel werken nu 800 mensen. De afdeling bouwt kantoren, winkelpanden, ziekenhuizen en scholen. Hoeveel werknemers er worden ontslagen is niet duidelijk. Bam voert daarover nog gesprekken met de Ondernemingsraad en de vakbonden.

    Morgen worden, tijdens een bijeenkomst in de Kuip in Rotterdam, werknemers op de hoogte gebracht van de reorganisatieplannen.
  4. Cl44Pa 11 juni 2012 15:47
    Tja, snijden in de kosten. Jan met de pet is altijd de pineut. Treurig, maar waar. Eens keert het tij, maar wanneer? Voor de koers van het aandeel hoeft deze mededeling overigens niet slecht te zijn.
  5. [verwijderd] 11 juni 2012 15:56
    quote:

    Cl44Pa schreef op 11 juni 2012 15:47:

    Tja, snijden in de kosten. Jan met de pet is altijd de pineut. Treurig, maar waar. Eens keert het tij, maar wanneer? Voor de koers van het aandeel hoeft deze mededeling overigens niet slecht te zijn.
    Het is niet zo dat de efficientie verbetert. Het ontslag heeft direct te maken met minder orders. Omzet neemt af, overhead blijft nagenoeg gelijk, mogelijke winst neemt af en dus koers lager.
  6. Cl44Pa 11 juni 2012 16:01
    Zeker, dat is ook een mogelijkheid, maar dan zou ik zeggen: de koers kan bijna niet lager, want het kan bijna niet slechter. Kijk om je heen! Juist dat pessimisme blijft altijd hangen en dat is niet goed. Groet
  7. [verwijderd] 11 juni 2012 16:14
    www.findinet.nl/~uploads/newsModule/I...

    Volgens ING zullen de huizenprijzen dit en ook volgend jaar elk met 5% dalen en de jaren daarna zal het waarschijnlijk niet opeens nul zijn. DNB zegt volgens mij dat we 4% aan koopkracht gaan inleveren alleen al volgend jaar en dat er ook nog eens meer gesneden moet gaan geworden dus nog verdere achteruitgang in de koopkracht. Sorry, maar ik kan gewoonweg niet positief zijn. De afgelopen jaren heeft de overheid nog de zwaarste klappen opgevangen, maar nu gaan de burgers gewoon zware jaren tegemoet.

    Van het weekend was zoals amateurtje het al zei de 'grote redding' van de Spaanse banken en we kunnen geeneens up. Ik ben overigens geen shorter en heb zelf vorig en dit jaar long in BAM gezeten.
  8. s.lin 11 juni 2012 16:40
    Ontslagen dreigen bij civiele tak BAM

    Maandag 11 juni 2012 om 16:29:46
    (Novum) - Een werkmaatschappij van Koninklijke BAM gaat van een nog onbekend aantal mensen afscheid nemen. Dat zegt een woordvoerder van het bouwbedrijf maandag. Reden is het teruglopend aantal opdrachten vanuit de overheid.

    Het onderdeel BAM Civiel houdt zich bezig met het bouwen van beton- en waterwerken, zoals kademuren, bruggen en tunnels, vooral in Nederland. In een brief aan het personeel heeft het bedrijf aangegeven dat de markt voor dit soort overheidsopdrachten zich 'ongunstig ontwikkelt', mede door de economische terugval. De directie wil het bedrijf inkrimpen om hierop beter voorbereid te zijn.

    Bij de BAM-tak werken momenteel achthonderd mensen. De directie is nog in overleg met de ondernemingsraad en de vakbonden over de invulling van de reorganisatie. Het bedrijf benadrukt zo veel mogelijk werknemers te willen behouden, omdat voor de werkzaamheden veel kennis en ervaring vereist is. Bij een ontslag gaat dat verloren.

    Begin vorige maand maakte BAM bekend dat de winst in het eerste kwartaal flink is gedaald. De nettowinst daalde met driekwart naar 5,1 miljoen euro, terwijl analisten een winst van 12,2 miljoen euro hadden verwacht. Het bedrijf wilde destijds vanwege de onzekere economische omstandigheden geen verwachtingen geven.

  9. [verwijderd] 11 juni 2012 17:05
    quote:

    amateurtje schreef op 10 juni 2012 16:39:

    Sommige blijven altijd negatief...

    niet
    niet doen amateurtje, kwam onderstaande nog tegen voor wat het waard is.

    Tebodin: kantoor nummer 50 Van onze redactie
    AMSTERDAM - De voormalige BAM-dochter Tebodin opent op eigen voeten kantoor nummer vijftig, in de Thaise hoofdstad Bankok. Zo hoopt Tebodin in te spelen op de snelle economische groei in het zuidwesten van Azië.


    Dat schrijft vakblad Cobouw. Tebodin is met 3500 medewerkers actief in 23 landen en was vorig jaar goed voor een omzet van €223 miljoen. Het werk in de regio komt vooral van internationale industriële, voor Tebodin bekende, partijen.
  10. [verwijderd] 11 juni 2012 17:12
    quote:

    sander1988 schreef op 11 juni 2012 15:37:

    Morgen worden, tijdens een bijeenkomst in de Kuip in Rotterdam, werknemers op de hoogte gebracht van de reorganisatieplannen.
    en dan te bedenken dat bam renovatieplannen had met de Kkuip. Echt super triest voor al die mensen.
  11. [verwijderd] 11 juni 2012 17:18
    quote:

    boemer schreef op 11 juni 2012 17:05:

    [...]niet
    niet doen amateurtje, kwam onderstaande nog tegen voor wat het waard is.

    Tebodin: kantoor nummer 50 Van onze redactie
    AMSTERDAM - De voormalige BAM-dochter Tebodin opent op eigen voeten kantoor nummer vijftig, in de Thaise hoofdstad Bankok. Zo hoopt Tebodin in te spelen op de snelle economische groei in het zuidwesten van Azië.


    Dat schrijft vakblad Cobouw. Tebodin is met 3500 medewerkers actief in 23 landen en was vorig jaar goed voor een omzet van €223 miljoen. Het werk in de regio komt vooral van internationale industriële, voor Tebodin bekende, partijen.

    Sta nu zo ontzettend veel in de min, modaal jaarsalaris, dat je na zo een dag niet kan stijgen snap ik gewoon niet meer en dan te bedenken dat ik weer had bijgekocht.
  12. forum rang 10 voda 11 juni 2012 17:27
    2e UPDATE: BAM gaat werknemers ontslaan


    (2e Update van eerder gepubliceerd bericht 'BAM ontslaat werknemers - media' om reactie vakbond toe te voegen.)


    AMSTERDAM (Dow Jones)--Koninklijke BAM Groep nv (BAMNB.AE) zal vanwege de moeilijke marktomstandigheden op korte termijn actie moeten ondernemen, waarbij de baan van een deel van het personeel van BAM Civiel op het spel staat, blijkt maandagmiddag uit een gesprek met woordvoerder Arno Pronk van BAM.

    "De ongunstige marktontwikkelingen en moeilijke economische omstandigheden zorgen ervoor dat we op korte termijn actie moeten ondernemen", zegt Pronk. Hiervoor is BAM in gesprek met de ondernemingsraad (OR) en de vakbonden, legt Pronk uit.

    Cor-Hilde van Beijeren van vakbond CNV geeft aan dat de gesprekken al enkele weken lopen en maandagavond voortgezet zullen worden. Daarbij ligt er wat Van Beijeren betreft een "goed" sociaal plan bij BAM, maar zullen aan de hand van de input vanuit bijvoorbeeld de OR bepaalde details nog ingevuld moeten worden. Het sociaal plan van BAM bestaat uit een combinatie van een ontslagvergoeding en een outplacement programma, waarbij met name het laatste een heikel punt zou kunnen worden omdat de bouwsector als geheel zware tijden kent.

    Zo meldde het Financieele Dagblad in januari 2012 dat BAM's onderdeel AM bijna 25% van de banen zou moeten schrappen, de tweede reorganisatie van het bedrijfsonderdeel in drie jaar, en gaf ook concurrent Heijmans nv (HEIJM.AE) in december 2011 aan tweederde van het personeelsbestand bij prefab betonfabriek Bestcon in te moeten krimpen. Ballast Nedam nv (BALNE.AE) maakte in september 2011 eveneens bekend 100 banen bij zijn prefab betonfabriek in Bergen op Zoom te moeten schrappen.

    Omdat de bouwsector onder vuur ligt geeft Van Beijeren aan dat er over het sociale plan van BAM, dat al vanaf 2009 loopt en binnenkort voor een periode korter dan een jaar verlengd zal worden, voor de lange termijn opnieuw onderhandeld moet worden. Daarbij is de insteek dat "de werknemer kansen krijgt en het voor de werkgever betaalbaar is", aldus Van Beijeren. Volgens Van Beijeren gaat BAM overigens heel "zorgvuldig" te werk en zal het bedrijf "niet dieper snijden dan nodig is."

    Woordvoerder Pronk kon nog niet aangeven hoeveel banen er zullen verdwijnen. Met betrekking tot het tijdspad geeft hij aan dat dit "eerder weken dan maanden" zal beslaan.

    Eerder meldde de NOS al via teletekst dat BAM banen zou gaan schrappen, waarbij de NOS aangaf dat medewerkers dinsdag geinformeerd worden tijdens een bijeenkomst in de Kuip in Rotterdam. Pronk meldt dat dit een puur informatieve bijeenkomst is en dat er dinsdag nog geen mensen ontslagen zullen worden.


    - Door Elco van Groningen; Dow Jones Nieuwsdienst; +31-20-5715200; elco.vangroningen@dowjones.com
  13. [verwijderd] 11 juni 2012 17:30
    de overheid doet geen fuck aan de bouwsector, de belangrijkste en meest geraakte sector van alle. Word tijd dat ze is ingrijpen, anders moeten ze niet jammeren dat de werkloosheid oploopt!
  14. forum rang 4 ischav2 11 juni 2012 17:55
    Hoorde net op de radio van het ontslag. Het is een moetje..... Je zou zeggen het zou goed voor de koers moeten zijn. Vandaag echter fors lager. Heb mijn conclusie getrokken en net alle aandelen met een klein verlies verkocht. Dit gaat niet meer goed komen....
    Mogelijk verkoop ik mijn hele portefeuille; ik vind het een teken aan de wand als de 297 met een zo groot bedrag (100 miljard) nog niet leidt tot een breuk van deze weerstand. Blijkbaar hebben de financiële markten geen enkel vertrouwen meer....
668 Posts
Pagina: «« 1 ... 12 13 14 15 16 ... 34 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in