talisman schreef:
Update: 20-11-2010
Het advies voor de kortetermijn van TomTom is Positief. Met een stijging van 0.6% werd vrijdag een slotkoers van EUR 7.07 bereikt, hierdoor bereikt TomTom de hoogste slotkoers sinds begin januari 2010.
De overtuigende uitbraak boven de top van begin augustus 2010 op EUR 5.04 initieerde het huidige positieve advies.
Het technisch beeld van TomTom is zeer sterk. De doorbraak van de koerstop van eind oktober 2010 op EUR 6.48 en de voorgaande hogere koersbodem zijn hiervan getuige. Een voortzetting van de stijgende trend wordt verwacht.
Positief signaal:
-De Stochastics staat zeer hoog met een stand van 97. Dit geeft aan dat het opwaartse momentum krachtig is, maar een neerwaartse koersreactie wordt hierdoor waarschijnlijker.
De indicatoren voor de korte termijn (MACD, Stochastics, MA50) van TomTom zijn unaniem en wijzen op een opwaartse trend met een positief momentum.
Dit onderschrijft het positieve advies.
Met een RXL Rapportcijfer van 6.8 scoort TomTom beter dan een gemiddeld ...