Muisie de Kater schreef:
[quote=mats123]
[quote=Muisie de Kater]
[quote=chris123]
Als de dow vanavond niet meer hersteld kunnen we de riemen vast maken voor maandag!
[/quote]
Ik merk dat je er niet veel verstand van hebt...
[/quote]
Ik zie wel muisie dat jij er ook zo een bent die met alle winden mee waait en niet realistisch bent. De ene keer roep je dat het aan het sentiment licht en dat we wel eens hard naar beneden zouden kunnen gaan als er iets gaande is in de wereld(aanslag Bin Laden), en de andere keer vind je het onzin als de Dow -140 staat en het wel eens een slechte maandag kan worden.Ik denk dat de problemen in Europa wel degellijk van invloed kunnen zijn op het beurssentiment de komende weken of maanden. Praat niet alleen positief voor je eigen posities maar ben gewoon reeel. Ik heb ook voor 30k inno maar ik loop hier niet te verkondigen als de dow -140 staat dat we op maandag omhoog gaan knallen. Nu zijn we og 0.10 gestegen en zal het allemaal wel meevallen, maar ga me nu niet vertellen dat ik er geen verstand van heb lieve meid!
Ik denk dat je mijn postings beter moet lezen, het verhaal van bin laden en de verhalen van maandag komen allemaal op hetzelfde neer: maandag wordt het geen crashdag zoals vele voorspellen. Dus ik schreef steeds hetzelfde en waai dus niet met alle winden mee zoals jij zegt. Mats 123= Chris 123, beetje last van Chizofrenie?
Ik laat aub het woord lieve meid maar achterwegen sukkel, ik ben een vent van bij 2 meter. Dus je ziet pas als je iets zeker weet moet je iets roepen, en dat bedoel ik nou ook over de maandag. Iedereen roept riemen vast en bloedbad etc. Wacht het nou maar eerst af, jullie lijken wel een stelletje ongestelde wijfen.
We krijgen een rustig herstel....
[/quote]Misschien heb je wel gelijk poessie!