whitechapel schreef:
Op het moment dat de dekkingswaarde vervalt tot 0% zal dit kunnen leiden tot een negatief VBR. Maar geldt in dat geval niet ook dezelfde regel: 5 dagen tijd voor aanzuivering. Ik heb bij Alex nog niet geinformeerd, wil ze daar nog liever even niet spreken ivm negatief VBR.
De 0% dekkings(non)waarde is in ieder geval nog niet doergevoerd op de Alex-site. In de portefeuille geldt nog steds de 50% dekkingswaarde.
In het geval dat aandeelhouders een mogelijk tekort moeten aanvullen kunnen ze dat, zolang Fortis niet verhandelbaar is, alleen door te storten of mogelijk andere aandelen te verkopen. Stel dat men alleen het tekort kan aanvullen dmv verkoop Fortis aandelen komt men mogelijk niet in de situatie tijdig actie te kunnen ondernemen zolang het aandeel niet verhandelbaar is.
Hopelijk gaat de 0% waarde pas in op het moment dat het aandeel weer verhandelbaar is.
Schande tot nu toe hoe de zaken naar de aandeelhouders toe zijn ge(niet)communiceerd.
We zijn niet alleen aandeelhouders maar ook aandeelbezitters; Wij, en allen wij, bezitten het volledige concern terijl we inhoudelijk 0,0% te zeggen hebben. De raad van bestuur behoort in iedere situatie, en zeer zeker ook als het bedrijf op omvallen staat,
de belangen van de aandeelhouders als hoogste prioriteit te vertegenwoordigen.
Met Groeten,
Mikel.
Groeten