Stock Rocks schreef:
[quote=Dutchwax]
[quote=Pietje precies]
[quote=Dutchwax]
Iedereen die een beetje doorheeft hoe Fortis ervoor staat. Snap echt niet dat 90 procent van het forum steeds roept we gaan naar 7, 8, 9 of 10. Ook opmerkingen als het is nu goedkoop en teveel afgestraft slaat nergens op. Er wordt nu wel een hoop belastinggeld ingestopt maar dat betekend niet dat de problemen opgelost zijn. Tel daar de wereldwijde problemen bij op en je snapt mischien waarom Fortis door de professionele partijen wordt gedumpt voor aandelen met wel perspectief op de korte termijn.
[/quote]
oke, hoe staat fortis er volgens jou voor dan, of weet je t zelf niet??
[/quote]
Ga niet kopen op advies van anderen hier, dat voorop. Vorige week vrijdag voorspelde ik ongeveer als enige 4,60 voor maandag en een paar dagen eerder zei ik dat we 5 eerder gingen zien dan 10 (belachelijk volgend de meeste forum leden). Geen leuk nieuws maar wel de realiteit. Heb de indruk dat de meeste hier opgewonden jongens zijn die alles omtoveren in positief nieuws en dat vervolgens als waarheid gaan zien. Helaas is dat niet zo. Ik heb genoeg op de beurs meegemaakt om niet in Fortis te stappen. In dit zogenaamde vrije land heb je niet alleen een verplicht staats pensioen maar ook een verplicht pensioen via je werkgever en dat is toevallig een Fortis pensioen en dat is de rede dat ik hier ben. Bovendien vind ik het vermakelijk om te zien hoe de meeste hier verblind zijn en blijven roepen dat we op 9 gaan sluiten en meer van dat soort onnozele opmerkingen.
Groet,
Dutchwax
[/quote]
Wat is het probleem dan volgens jou met Fortis?
Overheden pompen er 11,2 miljard in. Dus Fortis heeft pecunia genoeg! Voor de rest is er niet zo veel aan de hand hoor. Geloof het of niet, maar ze maken nog steeds winst! En Fortis gaat € 1,98 dividend uitkeren.
Maar vandaag lijkt iedereen wel van de pot gerukt.
Verkopen verkopen, als lemmingen elkaar achterna duiken het zwarte gaat in. Vergetend dat de Ned. Staat net voor 11,2 miljard op 5,18 heeft ingekocht aan Fortis aandelen omgerekend. Wat moet je nu nog meer doen?? Als dat al geen vertrouwen meer oplevert? Dan weet ik het ook niet meer.
Wat de Staat eigenlijk had moeten doen is gewoon kopen via het damrak. Als dan toch met die miljarden aan de gang gaan. Zo heeft het plan (te) weinig effect en worden we, als dat zo doorgaat alsnog voor een schamele 6 euro door een olietulband of Chinees overgenomen. Bah!