rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

TRUMP

78.854 Posts
Pagina: «« 1 ... 3937 3938 3939 3940 3941 ... 3943 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 8 Beur 30 maart 2025 15:59
    quote:

    ffff schreef op 30 maart 2025 15:02:

    Dat niveau hier.............

    Het Zwaard,
    Als je voor de zoveelste keer mij probeert onderuit te halen, moet je met je opvallende onwetendheid NIET de inval van de Fransen in 1792 zeer uitvoerig aanhaelen en daarmee zogenaamd aangeven dat ik het mis had.
    Ik heb het nadrukkelijk over het beheer van de Oosterschelde gehad NA de overname door België door Stadhouder Willem de zesde, voor het gemak maar meteen Koning Willem I van gemaakt.
    We praten dus over de periode na 1813.
    Wel weten waarover je paat , het Zwaard en onnozelaar Beur die niet weet hoe snel hij het Zwaard moet bijtreden: Voortaan beter je geschiedenisboeken bestuderen.


    Overigens na de hulp en overwinning van de Franse hulplegers die in 1831 de Belgen te hulp kwamen en de Hollanders genadeloos versloegen en Willem I verdreven , werd uiteraard wel weer een blokkage van de haven van Antwerpen ingesteld, die pas ruim 30 jaar leter door het toen welvarende, sterk geïndustrialiseerde Belgi" werd.....AFGEKOCHT. In Holland kunnen ze altijd centjes gebruiken.
    Voortaan je beter oriënteren en studeren, et Zwaard en vooral goed weten waarover je het hebt. De relatie Nederland - België is wel vijf keer volkomen tegen gesteld geweest.

    De Belgen werden in 1831 geholpen door de Fransen om hun vrijheid te verkrijgen. Dat kostte honderden Fransen soldaten hun leven. En toen er dertig jaar later het voorstel kwam om eens een herinneringsmonument voor die Franse jongens op te richten......werd dat afgeketst, omdat ondertussen de relatie met Nederland weer erg florissant was geworden.

    Oftewel: Als over dertig jaar een monument voor die Oekraïnse soldaten ergens opgericht moet worden, dan loop je de kans, het risico dat de verhoudingen ondertussen zo veranderd zijn, dat er geen monument wordt opgericht om de Russen niet voor de kop te stoten.

    Weten waarover je praat, het Zwaard en Beur, in plaats van periodes volkomen door elkaar te halen.

    En verder; Hebben jullie toch ook zo genoten vandaag De verpamperden met hun quasi zieken en quasi werklozen, die de USA maar de beveiliging lieten betalen. Vele jaren
    lang. van het buitengewoon goede, actuele Buitenhof. Met de verwijzing naar die gemakszuchtige Europeanen, die de Amerikanen maar de zwaarste lasten decennia lang lieten betalen. Allemaal goed geluisterd? Maar NU heerst het adagium: Wie betaalt, bepaalt. Is Trump toch nog ergens héél erg goed in !

    Ennuh: Het opzienbarende beslissing van ABP om 100 miljard in verdediging te gaan investeren. Volgens mij gaat Airbus morgen in de plus eindigen.
    Maar hier zitten gen beleggers, maar sekteleden en daar valt niet mee te praten.

    Djezus......, John, Han, Yeti, Ed, Ronald, Rationeel, Dick etc. . etc. Wat mis ik jullie in deze nauwelijks functionerende discussieweb. Alleen maar slechtlezende sekteleden die niet weten over welke periode ze praten en een slaafse navolger....

    Peter
    Ik zal even citeren wat de betreffende reactie van jou - FFFF - op de posting van Zwaard was:

    "... Het afsluiten van de Westerschelde door de Nederlanders waardoor Antwerpen doodgewurrgd werd, maar toen Willem I, eigenlijk Stadhouder Willem VI in Den Haag in 1813 arriveerde, nou toen kon de Westerschelde wel weer geopend worden..

    Ik mag aannemen dat iedereen hier leest dat de Westerschelde door de Nederlanders werd afgesloten en zij weer geopend kon worden toen Willem I in 1813 in Den Haag arriveerde. Wat natuurlijk kul is.
    Dat jij als schrijver het niveau mist om duidelijk te maken wat je eigenlijke bedoeling is met deze woorden heeft geen bal met het niveau van de lezer te maken.
    En ter afleiding van de kern van de zaak hier irrelevante brei van Wikipedia plempen maakt het alleen maar genanter.
  2. forum rang 10 luchtschip 30 maart 2025 17:11
    Trump belde me ( presentatrice MSNBC ) om te zeggen dat hij woedend is op Poetin en klaar is om extra tarieven op Russische olie op te leggen, meldt een NBC-journalist.

    Hij zei dat als Rusland niet akkoord gaat met het stoppen van de oorlog in Oekraïne, en als hij denkt dat zij de schuld hebben, hij op elk moment 25% tarieven op Russische olie zal opleggen.

    Hij is van plan om deze week met Poetin te praten.

    Trump voegde toe dat hij woedend was toen Poetin de legitimiteit van Zelensky in twijfel trok en Putin begon te praten over nieuw leiderschap in Oekraïne.

    video 0:44 minuut

    x.com/wartranslated/status/1906351032...
  3. forum rang 8 het zwaard 30 maart 2025 19:00
    quote:

    ffff schreef op 30 maart 2025 15:02:

    Dat niveau hier.............

    Het Zwaard,
    Als je voor de zoveelste keer mij probeert onderuit te halen, moet je met je opvallende onwetendheid NIET de inval van de Fransen in 1792 zeer uitvoerig aanhaelen en daarmee zogenaamd aangeven dat ik het mis had.
    Ik heb het nadrukkelijk over het beheer van de Oosterschelde gehad NA de overname door België door Stadhouder Willem de zesde, voor het gemak maar meteen Koning Willem I van gemaakt.
    We praten dus over de periode na 1813.
    Wel weten waarover je paat , het Zwaard en onnozelaar Beur die niet weet hoe snel hij het Zwaard moet bijtreden: Voortaan beter je geschiedenisboeken bestuderen.

    Overigens na de hulp en overwinning van de Franse hulplegers die in 1831 de Belgen te hulp kwamen en de Hollanders genadeloos versloegen en Willem I verdreven , werd uiteraard wel weer een blokkage van de haven van Antwerpen ingesteld, die pas ruim 30 jaar leter door het toen welvarende, sterk geïndustrialiseerde Belgi" werd.....AFGEKOCHT. In Holland kunnen ze altijd centjes gebruiken.
    Voortaan je beter oriënteren en studeren, et Zwaard en vooral goed weten waarover je het hebt. De relatie Nederland - België is wel vijf keer volkomen tegen gesteld geweest.

    De Belgen werden in 1831 geholpen door de Fransen om hun vrijheid te verkrijgen. Dat kostte honderden Fransen soldaten hun leven. En toen er dertig jaar later het voorstel kwam om eens een herinneringsmonument voor die Franse jongens op te richten......werd dat afgeketst, omdat ondertussen de relatie met Nederland weer erg florissant was geworden

    Peter
    Effen een rechtzetting i.v.m. de "erg florissante relatie tussen Nederland en België in de 19de eeuw, volgens Peter (weet alles beter)

    Aanleiding voor nieuwe vestengordel rond Diest

    Kort na de Belgische revolutie in 1830, ondernam koning Willem van Oranje een poging om ons land opnieuw te veroveren, die bekend staat als de tiendaagse veldtocht. De Nederlanders slaagden erin om nabij Diest de Demer over te steken en bezetten vervolgens kortstondig de stad.((W. Walthuis, ‘De Tiendaagse Veldtocht, 2 tot 12 augustus 1831. Een relativering na anderhalve eeuw’ in Militaire spectator. Tijdschrift voor het Nederlandsche leger, 1981, p. 337-354)

    In afwachting tot de definitieve beslissing werd er in September 1831 reeds een militair kamp opgericht vlakbij Diest, ter opleiding maar ook ter bewaking van de Demer-overgangen. De eerste ontwerpen voor de nieuwe verdedigingsgordel dateren uit 1833. In mei 1835 werden uiteindelijk de plannen om Diest uit de bouwen als een vestingstad goedgekeurd door het parlement. De totale kosten werden geraamd op 3.600.000 frank.1

    Diest, tot voor de Franse revolutie eeuwenlang het bezit van het geslacht Oranje-Nassau, werd zo plots een gelegenheidsvesting om het jonge België te beschermen tegen een mogelijke inval door datzelfde huis van Oranje-Nassau.!!!!
    Noteer vooral deze laatste regel ,eentje om nooit meer te vergeten !
  4. forum rang 7 JdeFL 30 maart 2025 19:05
    quote:

    luchtschip schreef op 30 maart 2025 18:42:

    Een vliegtuig is neergestort in een huis in Minnesota, wat een enorme brand veroorzaakte.

    Er was op dat moment niemand thuis.
    Er is niets bekend over de toestand van de inzittenden van het vliegtuig.

    video 0:36 minuut

    x.com/SyeClops/status/190605781770824...
    En hoort dat hier? Nou ja, maakt al niet veel uit...
  5. forum rang 8 het zwaard 30 maart 2025 19:13
    VS heeft 'vergaande' plannen als Rusland staakt-het-vuren niet accepteert, zegt Finse president
    De Finse president Alexander Stubb heeft Donald Trump verteld dat de VS “verreikende” plannen heeft voor het geval Rusland een staakt-het-vuren in Oekraïne niet accepteert.

    In een gesprek met Finse verslaggevers in Londen zei Stubb dat het geduld van de Amerikaanse president met Rusland opraakt, nadat hij hem had ontmoet tijdens een verrassingsbezoek aan Florida.

    De heer Stubb voegde daaraan toe dat er een deadline voor een staakt-het-vuren in Oekraïne moet worden gesteld om dit te realiseren.

    "20 april zou een goed moment zijn voor een volledig staakt-het-vuren zonder voorwaarden", aldus Stubb, "omdat er een deadline nodig is, omdat het Pasen is en omdat president Donald Trump dan al drie maanden aan de macht is".

    Tijdens het bezoek van de heer Stubb aan Florida bespraken de presidenten de versterking van de bilaterale samenwerking tussen hun landen en speelden ze ook een rondje golf, aldus het kantoor van de Finse president.

    Bron : The independent
  6. forum rang 8 closer 30 maart 2025 19:23
    quote:

    JdeFL schreef op 30 maart 2025 19:05:

    En hoort dat hier? Nou ja, maakt al niet veel uit...
    Ik vermoed dat het bericht is geplaatst vanwege Trump's radicale bezuinigingen op de luchtverkeersleiding.
  7. forum rang 8 Lepre Chaun 30 maart 2025 19:33
    ‘Actie, verandering en kracht: Donald Trump is populairder dan hij ooit was’

    Donald Trump dendert als een bulldozer door Washington — en bijna de helft van de Amerikanen juicht hem toe.

    De waanzinnige achtbaanrit van Donald Trump

    Bijvoorbeeld waarom zovele Ame­rikanen eigenlijk best tevreden zijn met de eerste weken van Donald Trumps tweede termijn als president van het land.
    Want dat strookt totaal niet met hoe de rest van de wereld ertegenaan kijkt.

    Toch is men enthousiast

    De verbijstering over dit alles laat zich moeilijk rijmen met het enthousiasme dat er tegelijkertijd wel degelijk is in de Verenigde Staten.
    Niet eerder kreeg Donald Trump zoveel waardering van zijn landgenoten.
    Volgens verschillende peilingen vindt 47 procent van de Amerikanen dat Trump gewoon goed bezig is.
    Okay, dat is nog niet de helft van de bevolking, en iedere andere Amerikaanse president scoorde de afgelopen eeuw hoger, maar het is hoe dan ook verbazingwekkend veel.
    Een deel van de verklaring is dat Trump als een gorilla door de porseleinkast gaat en kwesties aanpakt die in de ogen van veel Amerikanen al lang hadden moeten zijn aangepakt.
    Eindelijk, er gebeurt iets!

    Donald Trump positief in peilingen

    Zo blijkt uit een peiling van het betrouwbare RealClearPolitics dat het dichtgooien van de zuidgrens en het uitzetten van illegale immigranten als zeer positief worden gezien.
    Het opheffen van USAID (de Amerikaanse ontwikkelingshulp) en groen licht voor olie- en gaswinning krijgen ook een duimpje omhoog. Net als het snoeien in de overheidsinstanties – uitgevoerd door zijn met kettingzaag gewapende partner Elon Musk.
    Veel meer dan in Europa leeft in Amerika namelijk de overtuiging dat de overheid niet je vriend is, maar je vijand.
    En dat die overheid een Rupsje Nooitgenoeg is, die door opeenvolgende presidenten werd gevoed.

    ‘Change, Action and Strenght’

    Katty Kay, de Britse Amerika-kenner die met de voormalige Trump-medewerker Anthony Scaramucci de geweldige podcast The Rest is Politics US heeft, vermoedt dat de hoge waardering komt door wat zij ‘CAS’ noemt.
    Voor zijn aanhangers staat Trump voor ‘Change, Action and Strength’ – verandering, actie en kracht.

    Donald Trump kan ongehinderd zijn koers varen

    De Amerikaanse president heeft veel meer speelruimte – dankzij een meerderheid in het Congres en omdat Trump regeert per decreet. De helft van het land waardeert dus het feit dat er überhaupt zoveel gebeurt in amper twee maanden.

    www.knack.be/nieuws/wereld/actie-vera...
  8. forum rang 5 DurianCS 30 maart 2025 20:20
    quote:

    Lepre Chaun schreef op 30 maart 2025 19:33:

    ‘Actie, verandering en kracht: Donald Trump is populairder dan hij ooit was’

    Donald Trump dendert als een bulldozer door Washington — en bijna de helft van de Amerikanen juicht hem toe.
    ...
    Als dat betekent dat slechts de helft van de Amerikanen geen last heeft van de verwoestende acties van Trump dan geeft dat toch een beetje te denken.
  9. Pac-Man 30 maart 2025 20:54
    quote:

    DurianCS schreef op 30 maart 2025 20:20:

    [...]
    Als dat betekent dat slechts de helft van de Amerikanen geen last heeft van de verwoestende acties van Trump dan geeft dat toch een beetje te denken.
    Naar wat ik weet, leven de meeste Amerikanen in een bubbel waarbij ze weinig naar het buitenland kijken. Daarvan kijkt ongeveer 50% pro republikeins nieuws, dus nog meer voor isolationisme, en zeker onder Trump.

    Wat ons soms enorm bezighoudt kwa wereldnieuws , is daar geen of klein nieuws.
    Daarom moet je het toejuichen als je jezelf breed kan/wil oriënteren. Kijk eens naar verschillende nieuwszenders van verschillende landen. Dan zie je een beetje wat de gulden middenweg is, van hoe de zaken gaan. Daarbij soms een beetje zelfreflectie kan geen kwaad.

    Trump is het tegenovergestelde van zelfreflectie, en pakt wat ie kan pakken, en dat zonder geweten.

    Aan de andere kant heeft dat blinde nationalisme/patriotisme misschien wel het voordeel dat je nooit hoeft te twijfelen over je eigen handelen, jegens andere landen.
    Zo heb je ook geen last van wroeging.

    Is een Trump draadje niet iets teveel eer?
    Je zou ook een draadje aan kunnen maken met de titel;
    - De slechtste presidenten van Amerika
    En het dan vooral veel over Trump hebben.
  10. forum rang 9 Calimero 30 maart 2025 22:33
    quote:

    Calimero schreef op 30 maart 2025 15:07:

    :)

    Trump has MELTDOWN as he RUNS AWAY like A COWARD
    2 uur geleden ..

    MeidasTouch host Ben Meiselas reports on Donald Trump having a major meltdown while running away to golf and giving a disastrous interview.

    www.youtube.com/embed/h_G5O8eAahM?rel...
    Hij heeft vandaag gewonnen met golf .... en wil een 3e termijn als President ...

    1 uur geleden ...

    www.youtube.com/embed/UIpF_AZDja8?rel...
  11. forum rang 6 wiegveld 31 maart 2025 09:04
    Amerikanen hebben nog niet door dat big spenden straks wat magerder wordt en dat ze minder te besteden krijgen. Maar dat geldt ook voor ons, want een handelsoorlog kent geen winnaars. iedereen verliest.
  12. forum rang 8 closer 31 maart 2025 09:50
    De Oekraïense president Zelensky wil zich terugtrekken uit de grondstoffendeal met de VS. De Amerikaanse regering beloofde Oekraïne in eerste instantie een ‘duurzaam partnerschap’ in ruil voor het weggeven van tot wel de helft van Oekraïnes zeldzame aardmetalen. Maar inmiddels is de deal aangepast en zouden de VS de beschikking krijgen over alle delfstoffen, inclusief olie en gas.

    Trump waarschuwde dat Zelensky grote problemen gaat krijgen als hij zich inderdaad terugtrekt.
    ‘Hij probeert zich terug te trekken uit de grondstoffendeal en als hij dat doet, heeft hij problemen, grote, grote problemen’, zei Trump tegen verslaggevers. ‘Hij wil lid worden van de Navo, maar hij zal nooit lid worden van de Navo. En dat weet hij zelf ook.’

    www.volkskrant.nl/buitenland/liveblog...
  13. forum rang 7 JdeFL 31 maart 2025 10:01
    Mississipi (de staat) schaft de inkomstenbelasting af. Zou de 10de staat zijn. Toch heel andere manier van belastingen daar in de VS. Begin dit jaar gehoord, 6000$ belasting op het huis ergens, wij betalen in België voor iets van dat formaat max. een duizendtal €.
    Wat Trump tegen Europa heeft, en hij tarifs noemt, is onze BTW. Alle goederen die binnenkomen (ook pakjes uit China) zijn onderworpen aan BTW. Iemand een idee hoe dat in de VS zit?

    Dus op dat vlak zou ie gelijk kunnen hebben.

    Maar om zich dan op auto's te concentreren? Am. auto's zijn waardeloos (had er ooit een - ging alles aan stuk, ook zaken die nergens anders ooit stuk gaan). En zijn idee om rijkdom te creëren met fabrieken... Nou ja, 't is toch daar niet dat het grote geld gemaakt wordt.
    En voor de rest zit er nul lijn in zijn handelen. Dus echt investeren in de VS zie ik niet gebeuren.
  14. forum rang 7 CLAIMEMISSIE 31 maart 2025 10:12
    quote:

    wiegveld schreef op 31 maart 2025 09:04:

    Amerikanen hebben nog niet door dat big spenden straks wat magerder wordt en dat ze minder te besteden krijgen. Maar dat geldt ook voor ons, want een handelsoorlog kent geen winnaars. iedereen verliest.
    Hoezo?
    De winnaars zijn er wel degelijk en nog geen klein beetje.
    Goud speculanten zoals ik die hebben nog nooit zo makkelijk zoveel geld gemaakt
  15. forum rang 6 wiegveld 31 maart 2025 10:32
    quote:

    CLAIMEMISSIE schreef op 31 maart 2025 10:12:

    [...]
    Hoezo?
    De winnaars zijn er wel degelijk en nog geen klein beetje.
    Goud speculanten zoals ik die hebben nog nooit zo makkelijk zoveel geld gemaakt
    Je hebt helemaal gelijk! ik was goud als uitzondering vergeten te noemen.
    Interessant dat ook de bitcoin, die ook overal tegen beschermen zou, nu ook niet thuisgeeft.
  16. forum rang 5 DurianCS 31 maart 2025 10:34
    quote:

    closer schreef op 31 maart 2025 09:50:

    De Oekraïense president Zelensky wil zich terugtrekken uit de grondstoffendeal met de VS. De Amerikaanse regering beloofde Oekraïne in eerste instantie een ‘duurzaam partnerschap’ in ruil voor het weggeven van tot wel de helft van Oekraïnes zeldzame aardmetalen. Maar inmiddels is de deal aangepast en zouden de VS de beschikking krijgen over alle delfstoffen, inclusief olie en gas.

    Trump waarschuwde dat Zelensky grote problemen gaat krijgen als hij zich inderdaad terugtrekt.
    ‘Hij probeert zich terug te trekken uit de grondstoffendeal en als hij dat doet, heeft hij problemen, grote, grote problemen’, zei Trump tegen verslaggevers. ‘Hij wil lid worden van de Navo, maar hij zal nooit lid worden van de Navo. En dat weet hij zelf ook.’

    www.volkskrant.nl/buitenland/liveblog...
    Trump misdraagt zich op basis van overmacht. Het wordt tijd dat de EU de bijdrage van de VS gaat compenseren, zodat Zelensky niet dit soort idiote dingen hoeft te accepteren.
  17. forum rang 7 JP Samosa 31 maart 2025 10:57
    quote:

    DurianCS schreef op 31 maart 2025 10:34:

    [...]
    Trump misdraagt zich op basis van overmacht. Het wordt tijd dat de EU de bijdrage van de VS gaat compenseren, zodat Zelensky niet dit soort idiote dingen hoeft te accepteren.
    Klopt.

    Trump is enkel interessant voer voor psychologen.
    Want hoe is het toch mogelijk dat een 78 jarige gestoorde gek zich zo uitslooft voor zijn weerzinwekkende plannen.
  18. forum rang 7 Fender bass 31 maart 2025 11:14
    quote:

    JdeFL schreef op 31 maart 2025 10:01:

    Mississipi (de staat) schaft de inkomstenbelasting af. Zou de 10de staat zijn. Toch heel andere manier van belastingen daar in de VS. Begin dit jaar gehoord, 6000$ belasting op het huis ergens, wij betalen in België voor iets van dat formaat max. een duizendtal €.
    Wat Trump tegen Europa heeft, en hij tarifs noemt, is onze BTW. Alle goederen die binnenkomen (ook pakjes uit China) zijn onderworpen aan BTW. Iemand een idee hoe dat in de VS zit?

    Dus op dat vlak zou ie gelijk kunnen hebben.

    Maar om zich dan op auto's te concentreren? Am. auto's zijn waardeloos (had er ooit een - ging alles aan stuk, ook zaken die nergens anders ooit stuk gaan). En zijn idee om rijkdom te creëren met fabrieken... Nou ja, 't is toch daar niet dat het grote geld gemaakt wordt.
    En voor de rest zit er nul lijn in zijn handelen. Dus echt investeren in de VS zie ik niet gebeuren.
    Er is enige gelijkenis, maar BTW wordt ook geheven op binnenlandse producten. Het zijn geen importtarieven.

    Wat zeker overeenkomt, is dat de consument betaalt.
    En niet, zoals de gestoorde bewering van Trump over tariffs, de andere landen.
    Dit laatste heb ik hem al meerdere keren zien beweren, het is absoluut onzin.

    En of goedkoop geproduceerde producten uit China nu in de USA geproduceerd gaan worden, betwijfel ik ten zeerste. Ik vermoed dat ze alleen duurder worden en dat de inflatie oploopt.

    Net zo min dat de textielindustrie in Nederland ooit terug zal keren, vandaar het Textielmuseum in Tilburg ipv fabrieken.
78.854 Posts
Pagina: «« 1 ... 3937 3938 3939 3940 3941 ... 3943 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.124
AB InBev 2 5.538
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.226
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.892
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.849
Aedifica 3 926
Aegon 3.258 323.087
AFC Ajax 538 7.092
Affimed NV 2 6.305
ageas 5.844 109.906
Agfa-Gevaert 14 2.064
Ahold 3.538 74.353
Air France - KLM 1.025 35.295
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.051
Alfen 16 25.316
Allfunds Group 4 1.517
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 425
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.988
AMG 972 134.478
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.745
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 496
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.063
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 386
Arcadis 252 8.807
Arcelor Mittal 2.035 321.004
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.355
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.751
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.631
ASML 1.766 110.402
ASR Nederland 21 4.513
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.978
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.449