rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Tonner Drones

213 Posts
Pagina: «« 1 ... 6 7 8 9 10 11 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. Ponzi_NL 3 februari 2025 20:52
    Mooi nieuws! Je ziet nu al de koers 100% is uitgebodemd. Op een dag als vandaag geen enkele paniekverkoop in de ochtend maar zelfs kopers. Dat zegt genoeg!
  2. Ponzi_NL 3 februari 2025 20:56
    EN op basis van dit persbericht kan er eindelijk fantasie in het aandeel komen. Want ja, die 50 mln verrekenbare verliezen zijn natuurlijk super interessant.

    Het compenseren van verliezen met toekomstige winsten heeft verschillende bedrijfsmatige voordelen die je kunt benutten, bijvoorbeeld bij investeringen of aandeleninkoop. Je hebt namelijk een liquiditeitsvoordeel. Doordat je minder belasting betaalt in de winstgevende jaren, houd je meer geld binnen het bedrijf.
    Dit geld kun je gebruiken voor investeringen, schulden aflossen, of strategische overnames.

    Maar je kan natuurlijk ook die cash gebruiken voor.....eigen aandelen in te kopen.
  3. Ponzi_NL 21 februari 2025 09:11
    The CEO and President of the board has invested significantly in TonnerDrones since June 2023. He is now running the business as he has always done with his own companies. Van den Ouden is now the biggest shareholder and is aligning himself with the interest of the other shareholders. He will do whatever it takes to make Tonner Drones successful.
  4. Ponzi_NL 21 februari 2025 09:12
    Koers ligt super steady, tis nu wachten op nieuws dat de koers echt n beweging gaat zeten. Ik denk zelf dat bij een LOI van een RTO de koers overnight +50 - 100% gaat door het beperkte aanbod.
  5. Brugge4ever 2 maart 2025 20:43
    Franse beleggers blijven terecht zeer sceptisch over Tonner. N.a.v. een beetje flutpersbericht met veel als, als, als:

    www.boursorama.com/bourse/actualites/...

    Dit zijn enkele reacties:

    luchtv_v
    21 februari 2025 • 09:40
    Niets nieuws onder de zon. Veel voorwaardelijke vervoegingen...
    Ik vraag me af hoe countbot, dat al 7 jaar bestaat, nu zo'n succes zou kunnen zijn... Er zijn kleinere en veel goedkopere systemen die hetzelfde kunnen doen. Wie koopt er nu een oude machine die al jaren stof staat te verzamelen?
    Hoe dan ook, nu weten we waar de R&D vandaan komt, het is Jojo de klusjesman die het in zijn vrije tijd in het weekend doet :). Omdat ik geen enkel bedrijf ter wereld ken dat R&D waardig uitvoert met een operationeel budget van €20K per maand...
  6. Brugge4ever 2 maart 2025 20:45
    Franse beleggers willen antwoorden en geen weinig zeggende praatjes verpakt in een persbericht:

    miche518
    21 februari 2025 • 14:02
    Het zou interessant zijn om te weten in welke mate er nog steeds geschillen bestaan. Hij wil transparantie? Graag details en cijfers.
  7. Brugge4ever 2 maart 2025 20:45
    polo13124
    27 februari 2025 • 13:58
    De actie is in volledige winterslaap, er gebeurt niets, orders bewegen niet, geen nieuws.
    Hopen dat het na de winter wakker wordt.
  8. Brugge4ever 2 maart 2025 20:46
    Hel1
    28 februari 2025 • 10:14
    TD is een lege huls geworden.
    Waarom staat het op de lijst? Wat doet ze op de financiële markten?
  9. Brugge4ever 2 maart 2025 20:47
    Prikken er hier door de zeepbellen heen?

    Hel1
    19 februari 2025 • 17:05
    Ik sta versteld van de hoogte van de laatste bewering: "...De factuur is in januari verstuurd en is al betaald." Nee, maar serieus, is dit soort gepraat een beursgenoteerd bedrijf waardig? De rekening is betaald... Bedankt Ginette!!! Ginette, heb je eraan gedacht om de rekening op te tellen? Vergeet niet, het is de enige van het jaar!
  10. forum rang 4 Diede 2 maart 2025 21:10
    Er wordt gebouwd aan een stevig fundament en stabiele toekomst.
    Rome is niet in 1 dag gebouwd.
  11. Brugge4ever 5 maart 2025 20:51
    Even serieus van mijn kant, de ene keer lees ik dat Tonner Drones niks meer te maken heeft met (defensie) drones en de andere keer zijn er beleggers die er wel op hinten. Misschien ten onrechte vanwege de naam?

    Is het vanuit kostenoverweging niet een mogelijkheid om een tweede beursnotering te schrappen? Ik wist nog niet dat er een notering in Duitsland is.
  12. The Duck Master 5 maart 2025 22:03
    Er zijn tig beursjes en handelsplatformen in Duitsland waar ook een sub notering is van redelijk liquide aandelen op Euronext.
    Dit zijn meestal market maker beursjes met een hele grote spread.
    Lijkt me niet dat bedrijven hier geld voor betalen om genoteerd te zijn, de beurs zelf verdiend enorm aan de spread die in de avond vaak meer dan 10% is!

    www.onvista.de/aktien/handelsplaetze/...
  13. teppo 5 maart 2025 22:07
    quote:

    Brugge4ever schreef op 5 maart 2025 20:51:

    ...

    Is het vanuit kostenoverweging niet een mogelijkheid om een tweede beursnotering te schrappen? Ik wist nog niet dat er een notering in Duitsland is.
    Waar in Duitsland dan? Verkrijgbaarheid via mtf niet meegerekend (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Multilateral_trading_facility). Dat betreft dan namelijk geen listing.

    Kan ze zelf ook alleen kopen via Trade Republic, die dan weer exclusief via ls-exchange handelt. Op DeGiro staan ze niet.

    Maar enige listing is dus de alternatieve market op Euronext parijs.
    Zie ook financieel overzicht van tonner, tonnerdrones.com/en/finance/

    "Delta Drone shares have been listed on the Alternext market of Euronext Paris since June 28, 2013.
    The market listing was carried out as a direct listing after private investment, with no public offering.

    As of December 9, 2016, the AMF, the French Financial Markets Regulator, has acknowledged receipt of a document, drawn by Delta Drone and bearing the number 16-571, allowing the company to change their listing segment.

    Delta Drone is now listed under Group E2 (public offerings) on the Alternext listing in Paris."

    Normaal zou ik ook zeggen, kijk bij de investor relations pagina op de website, maar die is er niet bij tonner. Dacht dat dit verplicht was, maar sowieso aan te bevelen aan tonner om aan te conformeren en daaronder info over aandelen en financiën te zetten.

    Ben er overigens zelf vandaag uit. Switch gemaakt naar ander aandeel. Even zien wat koers morgen doet, andere is al opgelopen, misschien ga ik dan terug. Wel benieuwd of er nog een reden is, of is het gewoon beschikbaarheid. Volume was erg laag (via yahoo finance).
  14. teppo 5 maart 2025 22:11
    quote:

    The Duck Master schreef op 5 maart 2025 22:03:

    Er zijn tig beursjes en handelsplatformen in Duitsland waar ook een sub notering is van redelijk liquide aandelen op Euronext.
    Dit zijn meestal market maker beursjes met een hele grote spread.
    Lijkt me niet dat bedrijven hier geld voor betalen om genoteerd te zijn, de beurs zelf verdiend enorm aan de spread die in de avond vaak meer dan 10% is!

    www.onvista.de/aktien/handelsplaetze/...
    Op trade Republic is bied en laat overdag precies dezelfde als op Euronext. Maar na sluitingstijd moet je er inderdaad niet handelen.
    Was vandaag zelfs 0,0122 en 0,02 bied en laat. Dat kan ook reden zijn van oplopen koers. Als je na sluitingstijd koopt betaal je flinke premie. Bij, in ieder geval Trade Republic, kan je ook alleen kopen tegen de laat. Bij tradegate wordt wel gematcht op laat onder die van de market maker (iha, weet niet of ze tonner hebben).
  15. forum rang 4 Diede 5 maart 2025 23:09
    quote:

    teppo schreef op 5 maart 2025 22:07:

    Normaal zou ik ook zeggen, kijk bij de investor relations pagina op de website, maar die is er niet bij tonner. Dacht dat dit verplicht was, maar sowieso aan te bevelen aan tonner om aan te conformeren en daaronder info over aandelen en financiën te zetten.
    Hier kan je alle financiële informatie vinden.
    tonnerdrones.com/en/finance/
    Als er iets mist, dan hoor ik het graag en zullen we het herstellen.
  16. forum rang 4 Diede 5 maart 2025 23:12
    quote:

    teppo schreef op 5 maart 2025 22:07:

    Op DeGiro staan ze niet.
    Volgens mij staan ze er wel (sell-only?), maar kan je ze niet aankopen.
    DeGiro vindt de market cap te laag om het bedrijf verhandelbaar te maken voor klanten.
    Ze hanteren dit beleid voor meerdere bedrijven.

    Uiteraard hoopt TonnerDrones dat de marketcap snel hoog genoeg is om door DeGiro toegelaten te worden tot de handelssystemen.
  17. teppo 5 maart 2025 23:24
    quote:

    Diede schreef op 5 maart 2025 23:09:

    [...]
    Hier kan je alle financiële informatie vinden.
    tonnerdrones.com/en/finance/
    Als er iets mist, dan hoor ik het graag en zullen we het herstellen.
    Daar verwees ik zelf ook naar. Het ging mij meer om de specifieke term "investor relations". Alle ander sites van beursgenoteerde bedrijven die ik ken verzamelen alle aandeel gerelateerde informatie onder dat kopje. Maakt vinden via google ook wat eenvoudiger, al maakt dat bij tonner niet zo uit, want jullie hebben maar 1 website.
  18. teppo 5 maart 2025 23:30
    quote:

    Diede schreef op 5 maart 2025 23:12:

    [...]
    Volgens mij staan ze er wel (sell-only?), maar kan je ze niet aankopen.
    DeGiro vindt de market cap te laag om het bedrijf verhandelbaar te maken voor klanten.
    Ze hanteren dit beleid voor meerdere bedrijven.

    Uiteraard hoopt TonnerDrones dat de marketcap snel hoog genoeg is om door DeGiro toegelaten te worden tot de handelssystemen.
    Als ik zoek op tonner in de app is er geen resultaat. Let zelf altijd op trailing spaces, anders geeft zoeken vaak ook geen resultaat bij DeGiro. Ook op "tonn" niets.

    Wel jammer dat ze niet gewoon alles van Euronext hebben. Al zit (zat) ik er met zodanig laag bedrag in dat ik toch via Trade Republic (blijf) handel(en) hierop. Scheelt toch weer vol procent op de aankoop.
213 Posts
Pagina: «« 1 ... 6 7 8 9 10 11 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.098
AB InBev 2 5.525
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.872
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.774
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.766
Aedifica 3 924
Aegon 3.258 322.967
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.896
Agfa-Gevaert 14 2.052
Ahold 3.538 74.343
Air France - KLM 1.025 35.224
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.046
Alfen 16 25.029
Allfunds Group 4 1.511
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.511
AMG 971 134.023
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.738
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.027
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.787
Arcelor Mittal 2.034 320.852
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.335
Aroundtown SA 1 220
Arrowhead Research 5 9.749
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.482
ASML 1.766 108.902
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 521
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.698
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.412