rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Forum SYENSQO geopend

164 Posts
Pagina: «« 1 ... 4 5 6 7 8 9 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 10 voda 12 november 2024 08:32
    PERSBERICHT: Syensqo - Verwerving van eigen aandelen
    12-nov-2024 08:30

    Verwerving van eigen aandelen

    Brussel, België - 12 november 2024 -- 8u30 CET

    In overeenstemming met artikel 7:215 van het Belgische Wetboek van Vennootschappen en Verenigingen, kondigt Syensqo SA ("Syensqo" of de "Vennootschap") aan dat in het kader van haar nieuwe aandeleninkoopprogramma (of het "Programma"), aangekondigd op 30 september 2024, voor een bedrag van maximaal EUR300 miljoen, de Vennootschap de eerste tranche van dit programma lanceert.

    Deze eerste tranche is gestart op 5 november 2024 en loopt tot uiterlijk 31 december 2024, en zal een maximumbedrag dekken van EUR 50 miljoen (van het EUR 300 miljoen programma). De Vennootschap heeft de intentie om alle aandelen die zijn verworven via deze eerste tranche, te annuleren.

    In het kader van de eerste tranche kondigt Syensqo aan dat het 220 000 Syensqo-aandelen heeft ingekocht in de periode van 5 november tot en met 8 november 2024, als volgt:

    Bijlage

    -- 20241112_Acquisition of shares_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  2. forum rang 10 voda 18 november 2024 19:37
    PERSBERICHT: Syensqo - Verwerving van eigen aandelen
    18-nov-2024 17:45

    Verwerving van eigen aandelen

    Brussel, België - 18 november 2024 -- 17u30 CET

    In overeenstemming met artikel 7:215 van het Belgische Wetboek van Vennootschappen en Verenigingen, kondigt Syensqo SA ("Syensqo" of de "Vennootschap") aan dat in het kader van haar nieuwe aandeleninkoopprogramma (of het "Programma"), aangekondigd op 30 september 2024, voor een bedrag van maximaal EUR300 miljoen, de Vennootschap de eerste tranche van dit programma lanceert.

    Deze eerste tranche is gestart op 5 november 2024 en loopt tot uiterlijk 31 december 2024, en zal een maximumbedrag dekken van EUR 50 miljoen (van het EUR 300 miljoen programma). De Vennootschap heeft de intentie om alle aandelen die zijn verworven via deze eerste tranche, te annuleren.

    In het kader van de eerste tranche kondigt Syensqo aan dat het 224 973 Syensqo-aandelen heeft ingekocht in de periode van 11 november tot en met 15 november 2024, als volgt:

    Bijlage

    -- 20241118_Acquisition of shares_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  3. forum rang 10 voda 2 december 2024 10:49
    Deutsche Bank verhoogt beleggingsadvies voor Syensqo S.A.
    Gepubliceerd door Trivano.com op 2 december 2024 om 08:56
    De analisten van Deutsche Bank hebben maandag hun beleggingsadvies voor Syensqo S.A. verhoogd. Deutsche Bank verhoogde het advies van houden naar kopen.

    Het koersdoel van 87,00 EUR werd door de analisten herhaald.

    www.trivano.com/aandeel/syensqo-sa.63...
  4. forum rang 10 voda 4 december 2024 07:09
    PERSBERICHT: Syensqo lanceert de tweede tranche van zijn aandeleninkoopprogramma
    04-dec-2024 07:00

    Syensqo lanceert de tweede tranche van zijn aandeleninkoopprogramma

    Brussel, België - 4 december 2024 - 7u00 CET

    SYENSQO SA (de "Vennootschap") kondigt vandaag aan dat in het kader van het aandeleninkoopprogramma (of het "Programma") dat werd aangekondigd op 30 september 2024 en dat betrekking heeft op maximaal EUR300 miljoen, de Vennootschap de tweede tranche van dit programma lanceert.

    De tweede tranche van het Programma gaat van start op 4 december 2024 en loopt tot uiterlijk 26 februari 2025, en dekt een maximumbedrag van EUR 50 miljoen.

    Het zal worden uitgevoerd onder de voorwaarden uiteengezet in de machtiging verleend door de Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders van de Vennootschap op 8 december 2023 en worden uitgevoerd door een financiële tussenpersoon in overeenstemming met de toepasselijke regels en voorschriften.

    De Vennootschap is van plan om alle aandelen die via deze tweede tranche zijn verworven, te annuleren.

    Contacten

    Investeerders & Analisten Media
    Sherief Bakr +44 7920 575 989 Perrine Marchal +32 478 32 62 72
    Bisser Alexandrov +33 607 635 280 Laetitia Schreiber +32 487 74 38 07
    Loïc Flament +32 478 69 74 20
    investor.relations@syensqo.com media.relations@syensqo.com

    Wettelijke bepaling als bescherming tegen onredelijke aansprakelijkheidsstellingen

    Dit persbericht kan toekomstgerichte informatie bevatten. Toekomstgerichte verklaringen beschrijven verwachtingen, plannen, strategieën, doelen, toekomstige gebeurtenissen of intenties. De verwezenlijking van toekomstgerichte verklaringen die in dit persbericht staan, is onderworpen aan en is afhankelijk van risico's en onzekerheden verbonden aan verschillende factoren, waaronder algemene economische factoren, schommelingen van interestvoeten en wisselkoersen; veranderende marktcondities, concurrentie op producten, de aard van de productontwikkeling, het effect van verwervingen en verkopen, herstructureringen, terugtrekkingen van producten; goedkeuringen door regelgevers, het all-in scenario van onderzoeks- en innovatieprojecten en andere ongebruikelijke zaken. Om deze reden kunnen de actuele of toekomstige resultaten wezenlijk afwijken van de resultaat die expliciet gemeld worden of impliciet besloten zijn in dergelijke toekomstgerichte verklaringen. Mochten bekende of onbekende risico's of onzekerheden zich voltrekken of mochten onze aannames onjuist blijken te zijn, dan kunnen de daadwerkelijke resultaten sterk afwijken van de verwachte resultaten. Syensqo verplicht zich niet om toekomstgerichte verklaringen publiekelijk te actualiseren of te herzien.

    Over Syensqo

    Syensqo is een wetenschapsbedrijf dat baanbrekende oplossingen ontwikkelt die de manier waarop we leven, werken, reizen en ons vermaken verbeteren. Geïnspireerd door de wetenschappelijke raden die Ernest Solvay in 1911 organiseerde, brengen we het briljante talent samen dat de grenzen van wetenschap en innovatie verlegt ten voordele van onze klanten, met een wereldwijd teamvanmeerdan13.000. Onze oplossingen dragen bij aan veiligere, schonere en duurzamere producten in huizen, voeding en consumptiegoederen, vliegtuigen, auto's, batterijen, slimme apparaten en toepassingen in de gezondheidszorg. Onze innovatiekracht stelt ons in staat om de ambitie van een circulaire economie waar te maken en baanbrekende technologieën te ontwikkelen die de mensheid vooruit helpen.

    Investeerdersrelaties bronnen

    -- Winstcijfers www.syensqo.com/en/investors/financia...

    -- Strategie www.syensqo.com/en/about-us/our-strategy

    -- Aandeleninformatie www.syensqo.com/en/investors/share-in...

    -- Kredietinformatie
    www.syensqo.com/en/investors/financia...

    -- Splitsingsdocumenten
    www.syensqo.com/en/investors/spinoff/...

    -- Webcasts, podcasts en presentaties
    www.syensqo.com/en/investors/financia...

    -- Geïntegreerd jaarverslag 2023
    www.syensqo.com/en/investors/annual-r...

    -- Schrijf je in voor onze mailinglijst
    Bijlage

    -- 20241204_Share_Buyback_Start_PR_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  5. forum rang 10 voda 6 december 2024 18:02
    PERSBERICHT: Syensqo kondigt de annulering van ingekochte aandelen aan
    06-dec-2024 17:45

    Syensqo kondigt de annulering van ingekochte aandelen aan

    Brussel, België - 6 december 2024 -- 17u45 CET

    In overeenstemming met artikel 15 van de wet van 2 mei 2007 (transparantiewet) op de openbaarmaking van belangrijke deelnemingen in emittenten waarvan aandelen zijn toegelaten tot de verhandeling op een gereglementeerde markt, en na de vernietiging van 658.488 eigen aandelen in december 2024 die werden verworven in het kader van de eerste tranche van EUR50 miljoen van het lopende aandeleninkoopprogramma van EUR300 miljoen, is de bijgewerkte informatie over het kapitaal, de aandelen en de stemrechten van Syensqo SA als volgt:

    Totaal kapitaal: 1.351.624.292,82 EUR

    Nieuw totaal aantal aandelen en stemrechten (= noemer): 105.217.929

    De noemer dient als basis voor de kennisgeving van belangrijke deelnemingen door aandeelhouders. De drempels, zoals voorzien in artikel 11 van de statuten van Syensqo SA www.globenewswire.com/Tracker?data=AN... , zijn dus van toepassing.

    Ter herinnering, de kennisgevingen van belangrijke deelnemingen moeten zowel naar de FSMA als naar de Vennootschap worden gestuurd.

    Bijlage

    -- 20241206_Shares cancellation_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  6. forum rang 10 voda 16 december 2024 18:17
    PERSBERICHT: Syensqo - Verwerving van eigen aandelen
    16-dec-2024 17:45

    Syensqo voltooit de eerste tranche van zijn EUR300 miljoen aandeleninkoopprogramma

    Brussel, België - 16 december 2024 -- 17u45 CET

    In overeenstemming met artikel 7:215 van het Belgische Wetboek van Vennootschappen en Verenigingen, kondigt Syensqo SA ("Syensqo" of de "Vennootschap") aan dat in het kader van haar nieuwe aandeleninkoopprogramma (of het "Programma"), aangekondigd op 30 september 2024, voor een bedrag van maximaal EUR300 miljoen, de Vennootschap de eerste tranche van dit programma lanceert.

    Deze tweede tranche begon op 4 december 2024 en loopt tot uiterlijk 26 februari 2025, en zal een maximumbedrag dekken van EUR50 miljoen (van het EUR300 miljoen programma). De Vennootschap heeft de intentie om alle aandelen die zijn verworven via deze eerste tranche, te annuleren.
  7. forum rang 10 voda 19 december 2024 08:32
    PERSBERICHT: Syensqo kondigt vervroegde aflossing aan van in US dollar uitgedrukte senior obligatie met looptijd tot mei 2025
    19-dec-2024 08:30

    Syensqo kondigt vervroegde aflossing aan van in US dollar uitgedrukte senior obligatie met looptijd tot mei 2025

    Brussel, België -- December 19, 2024 - 08:30 CET

    Syensqo SA heeft een bericht van volledige vervroegde terugbetaling bezorgd aan de houders van de Cytec Industries Inc. US dollar 3,95% senior obligaties met vervaldatum 1 mei 2025, met ISIN US232820AK60 / CUSIP 232820AK6 (de "Obligaties") voor de uitstaande hoofdsom van 163 495 000 USD. De terugbetaling zal worden uitgevoerd in overeenstemming met de voorwaarden van de obligaties.

    De terugbetalingsdatum is 1 februari 2025. De terugbetalingsprijs is 100% van de hoofdsom van de obligaties die op de terugbetalingsdatum moeten worden terugbetaald, vermeerderd met de opgelopen en onbetaalde interesten tot aan, maar niet met inbegrip van, de terugbetalingsdatum (zijnde USD 1 614 513,13). Het betaalkantoor is The Bank of New York Mellon.

    Contacten

    Investors & Analysts Media
    investor.relations@syensqo.com media.relations@syensqo.com
    Sherief Bakr +44 7920 575 989 Perrine Marchal +32 478 32 62
    Bisser Alexandrov +33 607 635 280 Laetitia Schreiber 72
    Loïc Flament +32 478 69 74 20 +32 487 74 38
    07

    Bijlage

    -- 20241219_Cytec Bond Redemption_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  8. forum rang 10 voda 23 december 2024 18:23
    PERSBERICHT: Syensqo - Verwerving van eigen aandelen
    23-dec-2024 17:45

    Verwerving van eigen aandelen

    Brussel, België - 23 december 2024 -- 17u45 CET

    In overeenstemming met artikel 7:215 van het Belgische Wetboek van Vennootschappen en Verenigingen, kondigt Syensqo SA ("Syensqo" of de "Vennootschap") aan dat in het kader van haar nieuwe aandeleninkoopprogramma (of het "Programma"), aangekondigd op 30 september 2024, voor een bedrag van maximaal EUR300 miljoen, de Vennootschap de eerste tranche van dit programma lanceert.

    Deze tweede tranche begon op 4 december 2024 en loopt tot uiterlijk 26 februari 2025, en zal een maximumbedrag dekken van EUR50 miljoen (van het EUR300 miljoen programma). De Vennootschap heeft de intentie om alle aandelen die zijn verworven via deze eerste tranche, te annuleren.

    Op 20 december 2024 bezat de Vennootschap in totaal 1 764 830 eigen aandelen, als volgt verdeeld:

    -- 185 000 Syensqo-aandelen als onderdeel van de tweede tranche van het
    aandeleninkoopprogramma van EUR300 miljoen dat op 5 november 2024 van
    start ging en;

    -- 928 458 Syensqo-aandelen in het kader van het LTIP Share Buyback Program
    dat eindigde op 23 oktober 2024;

    -- 651 372 Syensqo-aandelen door Syensqo Stock Option Management SRL
    ("SSOM"), een volledige indirecte dochteronderneming van de Vennootschap.

    Bijlage

    -- 20241223_Acquisition of shares_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  9. forum rang 10 voda 30 december 2024 18:00
    PERSBERICHT: Syensqo kondigt de annulering van ingekochte aandelen aan
    30-dec-2024 17:45

    Syensqo kondigt de annulering van ingekochte aandelen aan

    Brussel, België - 30 december 2024 -- 17u45 CET

    In overeenstemming met artikel 15 van de wet van 2 mei 2007 (transparantiewet) op de openbaarmaking van belangrijke deelnemingen in emittenten waarvan aandelen zijn toegelaten tot de verhandeling op een gereglementeerde markt, en na de vernietiging van 658.488 eigen aandelen in december 2024 die werden verworven in het kader van de tweede tranche van het lopende aandeleninkoopprogramma van EUR300 miljoen, is de bijgewerkte informatie over het kapitaal, de aandelen en de stemrechten van Syensqo SA als volgt:

    Totaal kapitaal: 1.351.624.292,82 EUR

    Nieuw totaal aantal aandelen en stemrechten (= noemer): 105.032.929

    De noemer dient als basis voor de kennisgeving van belangrijke deelnemingen door aandeelhouders. De drempels, zoals voorzien in artikel 11 van de statuten van Syensqo SA www.globenewswire.com/Tracker?data=g4... , zijn dus van toepassing.

    Ter herinnering, de kennisgevingen van belangrijke deelnemingen moeten zowel naar de FSMA als naar de Vennootschap worden gestuurd.

    Bijlage

    -- 20241230_Shares cancellation_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  10. forum rang 10 voda 2 januari 2025 08:34
    PERSBERICHT: Syensqo - Participatiemelding van BlackRock Inc.
    02-jan-2025 08:30

    Participatiemelding van BlackRock Inc.

    Brussel, België - 2 januari 2025 -- 8u30 CET

    In overeenstemming met de Belgische wetgeving op de openbaring van belangrijke deelnemingen (wet van 2 mei 2007), heeft BlackRock Inc. (12 Throgmorton Avenue, London EC2N 2DL, UK) een transparantiemelding naar Syensqo gestuurd om aan te geven dat de drempel van 3% is overschreden.

    Bijlages

    -- Syensqo SA_2024-12-26_Issuer_signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- Syensqo SA_2024-12-25_Issuer_signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- Syensqo SA_2024-12-27_Issuer_signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- 20250102_BlackRock_Notification_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  11. forum rang 10 voda 7 januari 2025 08:36
    PERSBERICHT: Syensqo - Participatiemelding van BlackRock Inc.
    07-jan-2025 08:30

    Participatiemelding van BlackRock Inc.

    Brussel, België - 7 januari 2025 -- 8u30 CET

    In overeenstemming met de Belgische wetgeving op de openbaring van belangrijke deelnemingen (wet van 2 mei 2007), heeft BlackRock Inc. (12 Throgmorton Avenue, London EC2N 2DL, UK) een transparantiemelding naar Syensqo gestuurd om aan te geven dat de drempel van 3% is overschreden.

    Bijlages

    -- Syensqo SA_2024-12-31_Issuer_signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- 20250107_BlackRock_Notification_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  12. forum rang 8 Hopper58 27 januari 2025 08:56
    De Tijd:

    08:49
    BASF zal analistenprognose nettowinst niet halen
    Het Duitse chemieconcern BASF waarschuwde vrijdagavond dat de jaarwinst lager zal uitkomen dan verwacht als gevolg van waardeverminderingen in de batterijmaterialentak en hogere herstructureringskosten.

    BASF publiceerde voorlopige, nog onvolledige jaarcijfers. De nettowinst over 2024 zal lager uitvallen dan de 2,2 miljard euro die analisten gemiddeld verwachten, klonk het. Een precies cijfer kan de chemiereus nog niet naar voor schuiven omdat nog data van een belangrijke participatie ontbreken. De nettowinst zou wel beduidend hoger zijn dan in 2023 (225 miljoen euro).

    De brutobedrijfswinst (ebitda) voor uitzonderlijke elementen over 2024 bedraagt 7,9 miljard euro. Dat is in lijn met de analistenprognose maar iets minder dan BASF eerder had vooropgesteld (8,0 miljard euro). BASF realiseerde vorig jaar een omzet van 65,3 miljard euro tegen 68,9 miljard euro in 2023. De volumes namen licht toe, maar de verkoopprijzen waren lager.
  13. forum rang 10 voda 3 februari 2025 18:05
    PERSBERICHT: Syensqo - Verwerving van eigen aandelen
    03-feb-2025 17:45

    Verwerving van eigen aandelen

    Brussel, België - 03 februari 2025 -- 17u45 CET

    In overeenstemming met artikel 7:215 van het Belgische Wetboek van Vennootschappen en Verenigingen zet Syensqo SA ("Syensqo" of de "Vennootschap") zijn aandeleninkoopprogramma (of het "Programma"), aangekondigd op 30 september 2024, voort voor een bedrag van maximaal EUR300 miljoen.

    Deze tweede tranche begon op 4 december 2024 en loopt tot uiterlijk 26 februari 2025, en zal een maximumbedrag dekken van EUR50 miljoen (van het EUR300 miljoen programma). De Vennootschap heeft de intentie om alle aandelen die zijn verworven via deze tranche, te annuleren.

    Als onderdeel van deze tranche kondigt Syensqo aan dat het 75 000 Syensqo-aandelen heeft ingekocht in de periode van 27 januari tot en met 31 januari 2025, als volgt:

    Bijlage

    -- 20250203_Acquisition of shares_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  14. Torre 6 februari 2025 17:08
    Syensqo en Solvay ... toch niet goed aan uit te kunnen waarom koers zo schommelt op een jaar ?
    Lang een 'saai' aandeel geweest, maar dit jaar toch redelijke bewegingen zonder grote verklaringen voor me.
  15. forum rang 10 voda 12 februari 2025 08:34
    PERSBERICHT: Syensqo - Participatiemelding van BlackRock Inc.
    12-feb-2025 08:30

    Participatiemelding van BlackRock Inc.

    Brussel, België - 12 februari 2025 -- 8u30 CET

    In overeenstemming met de Belgische wetgeving op de openbaring van belangrijke deelnemingen (wet van 2 mei 2007), heeft BlackRock Inc. (12 Throgmorton Avenue, London EC2N 2DL, UK) een transparantiemelding naar Syensqo gestuurd om aan te geven dat de drempel van 3% is overschreden. Hier vindt u de samenvatting van de bewegingen:

    Aan stemrechten gelijkgestelde
    Datum van Stemrechten financiële instrumenten
    drempeloverschrijding na de transactie na de transactie Totaal
    ---------------------- ----------------- ------------------------------ ------
    06 februari, 2025 2.99% 0.65% 3.65%
    ---------------------- ----------------- ------------------------------ ------
    07 februari, 2025 3.01% 0.64% 3.65%
    ---------------------- ----------------- ------------------------------ ------

    De laatste notificatie van 07 februari 2025 en ontvangen op 10 februari 2025, bevat de volgende informatie:

    -- Reden van de notificatie: Verwerving of overdracht van controle over een
    onderneming die een belang heeft in een emittent

    -- Notificatie door: BlackRock Inc.: Een moederonderneming of een
    controlerende persoon

    -- Datum van drempeloverschrijding: 07 februari 2025

    -- Overschreden drempel van directe stemrechten: 3% opwaarts

    -- Noemer: 105 032 929

    -- Toegevoegde informatie: de informatieverplichting ontstond doordat
    stemrechten verbonden aan aandelen voor BlackRock, Inc. boven de 3%
    daalden.

    -- Kennisgeving Plichtige personen: Zie bijgevoegd bestand
    De verklaringen en de volledige keten van gecontroleerde ondernemingen waardoor het bedrijf feitelijk wordt aangehouden, is beschikbaar in de Investor Relations-rubriek www.globenewswire.com/Tracker?data=S4... op de website van Syensqo.

    Bijlages

    -- 20250212_BlackRock_Notification_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- Syensqo SA_2025-02-06_Issuer_Signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- Syensqo SA_2025-02-07_Issuer_signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
  16. forum rang 8 Hopper58 12 februari 2025 17:11
    Op het platform van flatexDEGIRO:

    BUZZ-Morgan Stanley starts Victrex with 'overweight' on strong margins
    10:17 04/02/2025
    Reuters

    Morgan Stanley starts coverage on Victrex Plc with "overweight" rating
    Shares of VCTX up ~1% at 987p; MS sets 1,300p PT,
    VCTX is a top specialty polymer company with strong margins, early recovery signs, lower costs, and an attractive valuation, says MS in a note titled "Switch Up A Gear Or Two"
    For the broader specialty polymers market, MS expects high barriers to entry with China's domestic growth crucial for recovery, favoring European companies over U.S. ones, and anticipating demand recovery from H2 2025
    Brokerage also upgrades European peer Syensqo NV to "overweight" from "underweight", citing potential faster earnings growth in H2 2025
    In 2024, SYENS dropped 25% and VCTX fell 29%
    (Reporting by Rashika Singh in Bengaluru)
  17. forum rang 10 voda 14 februari 2025 08:37
    PERSBERICHT: Syensqo - Participatiemelding van BlackRock Inc.
    14-feb-2025 08:30

    Participatiemelding van BlackRock Inc.

    Brussel, België - 14 februari 2025 -- 8u30 CET

    In overeenstemming met de Belgische wetgeving op de openbaring van belangrijke deelnemingen (wet van 2 mei 2007), heeft BlackRock Inc. (12 Throgmorton Avenue, London EC2N 2DL, UK) een transparantiemelding naar Syensqo gestuurd om aan te geven dat de drempel van 3% is overschreden. Hier vindt u de samenvatting van de bewegingen:

    Aan stemrechten gelijkgestelde
    Datum van Stemrechten na financiële instrumenten
    drempeloverschrijding de transactie na de transactie Totaal
    ---------------------- -------------- ------------------------------ ------
    10 februari, 2025 2.98% 0.69% 3.67%
    ---------------------- -------------- ------------------------------ ------
    11 februari, 2025 3.01% 0.64% 3.65%
    ---------------------- -------------- ------------------------------ ------

    De laatste notificatie van 11 februari 2025 en ontvangen op 13 februari 2025, bevat de volgende informatie:

    -- Reden van de notificatie: Verwerving of overdracht van controle over een
    onderneming die een belang heeft in een emittent

    -- Notificatie door: BlackRock Inc.: Een moederonderneming of een
    controlerende persoon

    -- Datum van drempeloverschrijding: 11 februari 2025

    -- Overschreden drempel van directe stemrechten: 3% opwaarts

    -- Noemer: 105 032 929

    -- Toegevoegde informatie: de informatieverplichting ontstond doordat
    stemrechten verbonden aan aandelen voor BlackRock, Inc. boven de 3%
    daalden.

    -- Kennisgeving Plichtige personen: Zie bijgevoegd bestand
    De verklaringen en de volledige keten van gecontroleerde ondernemingen waardoor het bedrijf feitelijk wordt aangehouden, is beschikbaar in de Investor Relations-rubriek www.globenewswire.com/Tracker?data=d3... op de website van Syensqo.

    Bijlages

    -- Syensqo SA_2025-02-10_Issuer_signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- Syensqo SA_2025-02-11_Issuer_signed
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...

    -- 20250214_BlackRock_Notification_NL
    ml-eu.globenewswire.com/Resource/Down...
164 Posts
Pagina: «« 1 ... 4 5 6 7 8 9 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.017
AB InBev 2 5.496
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.650
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.645
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.751
Aedifica 3 916
Aegon 3.258 322.831
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.296
ageas 5.844 109.892
Agfa-Gevaert 14 2.050
Ahold 3.538 74.336
Air France - KLM 1.025 35.043
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.823
Allfunds Group 4 1.473
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.822
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.180
AMG 971 133.335
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.689
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.998
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 381
Arcadis 252 8.776
Arcelor Mittal 2.033 320.706
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.300
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.737
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.096
ASML 1.766 107.183
ASR Nederland 21 4.485
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 491
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.667
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.392