Sharen schreef op 16 december 2024 14:49:
Goedemiddag beleggers,
Ik heb even gewacht tot ná de call alvorens het onderstaande te schrijven, maar nu het beeld compleet is hier mijn ongezouten mening over het nieuws van vandaag.
*
Enerzijds zal het vast wel een goede deal zijn met Abliva, waar goed overna gedacht is. Verrassend was het wel te horen dat Abliva het middel KL1333 ook alleen maar heeft ingelicensed.
Anders hadden ze veel meer moeten betalen,mooie kans.
*
Verder zal er best ook wel een redelijke kans op goedkeuring van KL1333 zijn, hoewel de 45% slaagkans die De Vries bij Crum noemt wel al wat zorgen baart.
*
Maar anderzijds komt de deal op een zeer slecht moment:
Pharming leek net eindelijk weer op weg naar zwarte cijfers, waar veel beleggers al jaren reikhalzend naar uitkeken. Helaas kan dat nu alsnog weer 3 tot 4 jaar duren.
Hoe kom je daarbij.kosten zijn te verwaarlozen in 2025 voor nieuw produkt.Dat zijn de woorden van s d vries.Dus winst kan dit kwartaal al zijn begonnen.
*
Daarnaast meldt De Vries in de call ook nog eens dat deze overname nog maar het begin is van meer vergelijkbare overnames.Als je zoveel geld hebt en weet dat er stevige vooruitgang met joenja gaande is(wat wij nog niet weten)dan ga je tochiets nuttigs doen met je kaspositie die anders alleen maar oploopt en aandelen inkoop is geen keuze,zou wel leuk zijn.Stilstand is geen optie bij pharming als groeimagneet,gaan met die hap.Groeien en groeien en dan zelf over genomen worden.
*
Pharming is er kennelijk van overtuigd dat beleggers steeds maar weer een nieuwe pijplijn willen zien, die steeds maar weer tot nieuwe rode cijfers leidt.
*
Nee, zo’n pijplijn is best aardig, maar ‘winstmaken’ is toch echt veel beter voor de koers.
Je kunt beleggers namelijk niet eeuwig laten wachten op winstgevendheid.
*
Want, zoals we vandaag weer kunnen zien aan de koers, wachten veel beleggers dan liever tot ná die 3 of 4 jaar development, om dan ondertussen maar bij ándere beleggingen koerswinst te pakken.