rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

ASR2023

836 Posts
Pagina: «« 1 ... 14 15 16 17 18 ... 42 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 4 Putschrijvert 20 juni 2023 08:57
    Ik heb kort Aegon in portefeuille gehad, maar vond het toch wat te veel "verzekeraar" worden. Nou heb ik gisteren wel wat putjes NN erbij geschreven en mijn positie nog wat vergroot, maar het is echt een verleidelijk goedkoop fonds.
  2. forum rang 6 Rowi62 20 juni 2023 10:06
    Beseft allen wel dat de dividenden een tijd lager zullen zijn dan voorheen omdat ASR aadelen van Aegon zal terugkopen als deze ze kwijt wil. (Dat zal ook van de koers afhangen denk ik)

    Gisteren in het stukje van Berenberg; " Op termijn zou ASR weer willen terugkeren naar een winstuitkering van 70 tot 75 procent."
  3. forum rang 4 Putschrijvert 20 juni 2023 10:23
    quote:

    Rowi62 schreef op 20 juni 2023 10:06:

    Beseft allen wel dat de dividenden een tijd lager zullen zijn dan voorheen omdat ASR aadelen van Aegon zal terugkopen als deze ze kwijt wil. (Dat zal ook van de koers afhangen denk ik)

    Gisteren in het stukje van Berenberg; " Op termijn zou ASR weer willen terugkeren naar een winstuitkering van 70 tot 75 procent."
    Ik neem aan dat ze de teruggekochte aandelen gaan intrekken dus dan is het ook goed voor de aandeelhouder.
  4. forum rang 6 Rowi62 20 juni 2023 10:34
    quote:

    Putschrijvert schreef op 20 juni 2023 10:23:

    [...]
    Ik neem aan dat ze de teruggekochte aandelen gaan intrekken dus dan is het ook goed voor de aandeelhouder.
    Klopt, maar in de DCF valuation modellen van analisten leidt dat nu tot een lagere waardering. Cashback is jaren later.
  5. forum rang 10 voda 4 juli 2023 08:57
    ASR rondt overname Aegon Nederland af

    Na goedkeuring ACM en geen bezwaren DNB en ECB.

    (ABM FN-Dow Jones) Verzekeraar ASR Nederland heeft de overname met Aegon Nederland afgerond. Dit maakte ASR dinsdagochtend bekend.

    De Autoriteit Consument & Markt heeft de samenvoeging goedgekeurd en de De Nederlandsche Bank en de Europese Centrale Bank hebben een verklaring van geen bezwaar afgegeven. Eerder al gingen de ondernemingsraden akkoord met de plannen.

    Vorig jaar oktober werd de samenvoeging van de activiteiten van ASR en Aegon Nederland aangekondigd. Deze samenvoeging wordt gefaseerd uitgevoerd en is naar verwachting uiterlijk in 2026 afgerond.

    Zoals goedgekeurd tijdens de buitengewone aandeelhoudersvergadering van 17 januari is met de afronding van de transactie de raad van commissarissen van ASR uitgebreid van 5 naar 7 leden met de benoeming van Daniëlle Jansen Heijtmajer en Lard Friese.

    Door: ABM Financial News.

    info@abmfn.nl

    Redactie: +31(0)20 26 28 999
  6. robutrecht 4 juli 2023 13:28
    Beursblik: na afronding deal Aegon voldoende koersaanjagers voor ASR
    Bericht delen via:

    LinkedIn
    Facebook
    Twitter
    WhatsApp
    Kopieer link
    Door ABM Financial News op dinsdag 4 juli 2023
    Views: 587
    Beursblik: na afronding deal Aegon voldoende koersaanjagers voor ASR
    Beeld: ASR
    (ABM FN-Dow Jones) Nu de deal van ASR om Aegon Nederland over te nemen formeel is afgerond, volgen er naar verwachting belangrijke aanjagers voor het aandeel. Dit schreef UBS dinsdag in een analistenrapport.

    Volgens de Zwitserse bank, die ASR eerder op de kooplijst zette, is één van de eerste katalysatoren het feit dat ASR in een hogere kapitalisatie-index zal worden opgenomen. Ook verwacht UBS dat de doelstelling voor een kapitaalgeneratie (OCG) van 1,3 miljard euro licht zal worden verhoogd voor de gecombineerde activiteiten.

    Verder verwacht UBS dat er een terugkerend aandeleninkoopprogramma van 200 miljoen euro per jaar zal worden aangekondigd bij de jaarcijfers van ASR voor 2023, waarna uitbetaling volgt vanaf 2024.

    Eerder al schreven de analisten van UBS over een mogelijke verkoop van Aegon Bank, die in de waardering is meegenomen. De Zwitserse bank schat een eventuele verkoopsom in op 450 miljoen euro, wat 5 procent is van de toegenomen marktkapitalisatie van ASR.

    "Voor de langere termijn verwachten we dat de implementatie van Aegon's interne model door ASR nog eens 1 miljard euro aan overtollig kapitaal zal vrijmaken", aldus UBS, dat berekent dat dit 11 procent is van de marktkapitalisatie van ASR.

    De analisten rekenen er verder op dat de integratie een jaar eerder zal zijn voltooid, in 2025, met een extra, eenmalige aandeleninkoop van ten minste 1 miljard euro, die bij de jaarcijfers over 2025 zal worden aangekondigd.

    Ook verwacht UBS een ASR-beleggersdag in het eerste kwartaal van 2024, "waar nieuwe doelstellingen voor de gecombineerde activiteiten worden gegeven."

    UBS heeft voor ASR een koersdoel van 48,00 euro. Dinsdag noteert het aandeel 2,0 procent hoger op 41,59 euro. Aegon stijgt 1,6 procent naar 4,79 euro.
  7. hjs64 4 juli 2023 17:44
    quote:

    Beursprofeet schreef op 4 juli 2023 11:53:

    Ik ga stukje van mijn positie overhevelen naar longpositie in AGEAS!

    Categorie: Analyse en Advies, Redactioneel, Tip
    Door Niels Koerts op dinsdag 4 juli 2023
    PREMIUM

    'Ageas gaat dividend verder verhogen'

    www.iex.nl/Premium/Adviezen/776318/Ag...
    AGEAS is volgens mij in Belgie genoteerd, dat betekent dat je tegen de Belgische bronheffing op dividend aanloopt. Indien je die terug kunt vorderen prima, anders zou ik gewoon in ASR (of NN) blijven zitten.
  8. forum rang 4 Tippie 9 juli 2023 00:54
    quote:

    Beursprofeet schreef op 4 juli 2023 11:53:

    Ik ga stukje van mijn positie overhevelen naar longpositie in AGEAS!

    Categorie: Analyse en Advies, Redactioneel, Tip
    Door Niels Koerts op dinsdag 4 juli 2023
    PREMIUM

    'Ageas gaat dividend verder verhogen'

    www.iex.nl/Premium/Adviezen/776318/Ag...
    Ik zou dat niet doen.
  9. forum rang 4 Tippie 9 juli 2023 00:57
    Mijn advies voor ASR is een strong buy, want de komende twee jaar worden gewoon prima.
    Lekker blijven zitten en zo nu en dan wat bijkopen en ik hoop dat de mogelijkheid voor opties ( nu maar tot maart 2024 ) wordt uitgebreid.
    Je kreeg vrijdag 1,80 op een call schrijven maart 2024 strike 44.!
  10. forum rang 6 Dividend Collector 10 juli 2023 07:10
    Particulieren houden niet van saai en defensief. Velen willen veel verdienen in korte tijd en daar past ASR niet bij. Mensen hebben het geduld van een visstick. Even heel zwart wit gesteld.
  11. forum rang 10 voda 10 juli 2023 13:39
    Beursblik: Amerikaanse belangstelling voor Nederlandse verzekeraars

    Na deal tussen Aegon en ASR Nederland.

    (ABM FN-Dow Jones) Zakenbank Berenberg rangschikt Aegon onder zijn favoriete aandelen van Europese verzekeraars, maar meldt ook positieve signalen van Amerikaanse beleggers voor ASR Nederland, dat een "zeer goede deal" lijkt te hebben gedaan met de overname van Aegon Nederland. Dat blijkt maandag uit een sectorrapport van Berenberg.

    De analisten spraken met 24 Amerikaanse investeerders, vooral uit New York en Chicago. Er was veel aandacht voor de Nederlandse markt. De Amerikaanse beleggers denken dat ASR Nederland een zeer goede deal heeft gedaan door de Nederlandse activiteiten van Aegon over te nemen voor 4,9 miljard euro.

    Daarbij was er veel steun bij de beleggers voor verzekeraars die resultaten hebben behaald door sterk management en duidelijke bedrijfsmodellen. Zurich werd geroemd om zijn stabiele ratio van kosten-en-claims, Swiss Life om zijn consistent hoge dividend, Admiral om het defensieve winstprofiel en ASR om zijn staat van dienst in het behalen van synergie uit overnames.

    De Amerikaanse beleggers vroegen ook vaak naar aanjagers voor aandelenkoersen, en Berenberg noemde daarbij de aandeleninkoop van Aegon ter waarde van 1,5 miljard euro, die vorige week is gestart.

    Voor herverzekeraars noemde Berenberg de jaarlijkse conferentie in Monte Carlo in september als een aanjager voor koersherstel in het verleden. In de Britse markt zou een daling van de inflatie een aanjager kunnen zijn van koersherstel bij Admiral en de levensverzekeraars.

    Amerikaanse beleggers willen graag meer herverzekeraars kopen, merkte Berenberg, en ze kijken ook weer naar het Verenigd Koninkrijk, waar de macro-economische risico's zouden moeten gaan stabiliseren.

    Beazley, Munich Re en SCOR zijn de favorieten van Berenberg als het gaat om herverzekeraars. Bij de Britse levensverzekeraars gaat de voorkeur uit naar Aviva en Phoenix, en Admiral is ook een favoriet bij Berenberg.

    Onder de gemengde verzekeraars bleek Zurich erg populair bij Amerikaanse beleggers, evenals het Franse AXA, maar tot verrassing van Berenberg bleek er weinig belangstelling voor Allianz, de grootste Europese verzekeraar. Berenberg noemt Allianz juist één van zijn favorieten, wijzend op de sterke winstgroei, het dividend en de inkoop van eigen aandelen, en de grote liquiditeit in het aandeel.

    Door: ABM Financial News.

    info@abmfn.nl

    Redactie: +31(0)20 26 28 999
  12. forum rang 4 Tippie 10 juli 2023 20:08
    quote:

    Dividend Collector schreef op 10 juli 2023 07:10:

    Particulieren houden niet van saai en defensief. Velen willen veel verdienen in korte tijd en daar past ASR niet bij. Mensen hebben het geduld van een visstick. Even heel zwart wit gesteld.
    Ook met een dividend van 7 %.
  13. forum rang 10 voda 11 juli 2023 08:40
    Dimensional kleiner in ASR Nederland

    Kapitaalbelang minder dan drie procent.

    (ABM FN-Dow Jones) Dimensional Fund Advisors heeft een kleiner belang in ASR Nederland gemeld. Dit bleek uit een melding in het kader van de Wet op het financieel toezicht, gedateerd op 6 juli 2023.

    Dimensional meldde een kapitaalbelang van 2,25 procent met een stemrecht van 2,23 procent. Het belang wordt middellijk reëel gehouden.

    Op 16 januari 2020 meldde Dimensional een kapitaalbelang van 3,16 procent met een stemrecht van 3,00 procent.

    Wet op het financieel toezicht

    De melding valt onder de Wet melding zeggenschap, die sinds 1 januari 2007 onder de overkoepelende Wet op het financieel toezicht valt. Volgens deze wet moeten aandeelhouders met een belang groter dan 3 procent elke wijziging in hun belang melden bij het overschrijden van de volgende drempelwaarden: 3, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 75 en 95 procent. Dit geldt zowel bij het opbouwen als het afbouwen van een belang.

    Door: ABM Financial News.

    info@abmfn.nl

    Redactie: +31(0)20 26 28 999
  14. forum rang 4 Cedar 12 juli 2023 03:18
    quote:

    Dividend Collector schreef op 10 juli 2023 07:10:

    Particulieren houden niet van saai en defensief. Velen willen veel verdienen in korte tijd en daar past ASR niet bij. Mensen hebben het geduld van een visstick. Even heel zwart wit gesteld.
    Hoe rustiger dit forum, hoe beter dat het is. Kijk naar de andere (verzekeraars) fora, hele dagen wordt er gemopperd en geruzied. ASR forum is fantastisch.
836 Posts
Pagina: «« 1 ... 14 15 16 17 18 ... 42 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.072
AB InBev 2 5.521
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.741
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.753
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 191
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.754
Aedifica 3 918
Aegon 3.258 322.879
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.341
Air France - KLM 1.025 35.081
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.042
Alfen 16 24.929
Allfunds Group 4 1.481
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.822
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.382
AMG 971 133.696
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.697
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.017
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 383
Arcadis 252 8.785
Arcelor Mittal 2.034 320.769
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.326
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.268
ASML 1.766 108.080
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 509
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.687
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404