rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

ING 2023

8.444 Posts
Pagina: «« 1 ... 46 47 48 49 50 ... 423 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 9 Ron-tron system 17 februari 2023 09:20
    quote:

    HAMMER 51 schreef op 17 februari 2023 09:17:

    We staan aan de vooravond van een nieuwe bankcricis :
    Dat 1/2 % dat er betaald zal worden op een spaarrekening zal vele zoniet alle banken op de rand van de afgrond brengen.
    En toch bezit jij bankaandelen las ik laatst.
  2. Nomis_89 17 februari 2023 10:44
    quote:

    HAMMER 51 schreef op 17 februari 2023 09:17:

    We staan aan de vooravond van een nieuwe bankcricis :
    Dat 1/2 % dat er betaald zal worden op een spaarrekening zal vele zoniet alle banken op de rand van de afgrond brengen.
    Denk ik ook, onhoudbare situatie...
  3. forum rang 6 Opentop 17 februari 2023 12:45
    quote:

    Nomis_89 schreef op 17 februari 2023 10:44:

    [...]

    Denk ik ook, onhoudbare situatie...
    Ja bij 0,2% vergoeding dacht ik al , als dat maar goed gaat.
  4. HAMMER 51 17 februari 2023 12:50
    Blijkbaar moet je grootste aandeelhouder de staat zijn , pas dan zit je goed.
    Het wordt van de ene hoek naar de andere geschopt, gisteren zonder reden 25/30 cen hoger vandaag zelfde verhaal maar 20/30 cent lager.
  5. Rookie1969 17 februari 2023 14:53
    quote:

    Ron-tron system schreef op 17 februari 2023 09:20:

    [...]
    En toch bezit jij bankaandelen las ik laatst.

    het zal wel meevallen schat ik zo in
  6. marietje 17 februari 2023 17:58
    quote:

    FORT1944 schreef op 16 februari 2023 17:25:

    [...] Bewaren is zonde , je moet degusteren zo'n wijn , eenmaal de top voorbij is het snel bergaf , misschien nog wijnazijn over ?
    Heb je al gekeken naar de stoplengte ? Dit is een verwijzing naar de houdbaarheid maar ook geen garantie .
    Deze enkele fles is nog niet oud genoeg voor verzamelaars van oude flessen wijn met etiket op veilingen .
    Daar zal het wel op uitdraaien, in gedachten hebbend m'n Belgische vriend uit Eppegem.
    Krijg daar vaak een glaasje wijn, maar smaakt meer naar azijn, want aan het eind van de avond is het bier op....)))

    En die kurken hoe lang de stoplengte is, zal de volgende keer m'n meetlat , meenemen, en voor Carl. als je tijd hebt, ga eens je wijnkelder in meet de stoplengte.
  7. FORT1944 18 februari 2023 02:20
    quote:

    marietje schreef op 17 februari 2023 17:58:

    [...]

    Daar zal het wel op uitdraaien, in gedachten hebbend m'n Belgische vriend uit Eppegem.
    Krijg daar vaak een glaasje wijn, maar smaakt meer naar azijn, want aan het eind van de avond is het bier op....)))

    En die kurken hoe lang de stoplengte is, zal de volgende keer m'n meetlat , meenemen, en voor Carl. als je tijd hebt, ga eens je wijnkelder in meet de stoplengte.
    Dan zijn CARL en ik dorpsgenoten geweest in ZEMST , de wereld is toch soms klein , Marietje , kurken stoppen kosten veel geld tegenwoordig omdat er minder oude kurkenbomen zijn , De stop bepaald ook mee de prijs wat in de fles zit .
  8. [verwijderd] 18 februari 2023 12:30
    Grote ING-storing werd veroorzaakt door miscommunicatie interne systemen
    Door onze nieuwsredactie
    17 feb 2023 om 20:02
    Update: 14 uur geleden

    De grote storing bij ING op 1 februari werd veroorzaakt door interne systemen van de bank die niet meer met elkaar konden samenwerken. Dat meldt de bank na een analyse van de storing.

    Door de storing was het ruim dertien uur lang onmogelijk om online te bankieren, zowel via de app als via de site.

    Volgens ING was een bijkomend probleem dat de gegevens van vijf miljoen ING-klanten uit Nederland verplaatst waren naar nieuwe systemen voor de mobiele app van de bank. Dat zou tot veranderingen in het interne netwerkverkeer hebben geleid, waardoor een bepaald deel van het netwerk anders belast werd en kuren vertoonde.

    Uiteindelijk haalde ING de app offline om oplossingen door te voeren. "Deze lange onbeschikbaarheid had nooit mogen gebeuren. Klanten moeten kunnen rekenen op een goed functionerende dienstverlening", zegt een woordvoerder van ING.

    De woordvoerder kan niet zeggen hoeveel klanten uiteindelijk last hebben gehad van de storing."Als klanten van mening zijn dat zij schade hebben ondervonden, kunnen ze contact met ons opnemen. Daarvoor zijn reguliere klachtenformulieren, zoals bij iedere storing."

    ING maakt niet bekend hoeveel klachten zijn binnengekomen na de storingen
  9. JM14 20 februari 2023 09:41
    Is dit een wijn forum of … ? Graag alleen ING info en soepele of droge wijnen kan me gestolen worden.
  10. forum rang 9 Ron-tron system 20 februari 2023 12:57
    quote:

    JM14 schreef op 20 februari 2023 09:41:

    Is dit een wijn forum of … ? Graag alleen ING info en soepele of droge wijnen kan me gestolen worden.
    We spreken hier niet over een wijntje maar wel over een grand cru classé uit 2015.
    Het ing onder de wijnen;)
  11. forum rang 7 mvliex 1 20 februari 2023 13:08
    LONDON (Trivano.com) - Op 20 februari 2023 hebben de analisten van Goldman Sachs hun beleggingsadvies voor ING Groep (INGA; ISIN: NL0011821202) herhaald. Het advies van Goldman Sachs voor ING Groep blijft "kopen".

    De analisten behouden hun koersdoel van 17,60 EUR.

    Op 6 mei 2022 publiceerde ING Groep kwartaalcijfers.

    www.trivano.com/aandeel/advies-goldma...
  12. HAMMER 51 20 februari 2023 13:09
    Groot gelijk, het moet niet altijd over geld geld gaan, een lekker wijn zoals hierboven (heb deze ooit eens mogen digusteren bij een vriend wijnexpert) kan ik ook wel pruimen.
  13. Ben 20 februari 2023 14:23
    Met wijn is het simpel, je vindt m lekker of je vindt m niet lekker …….
  14. [verwijderd] 20 februari 2023 14:53
    Vraagje.
    Banken zijn enerzijds een doorgeefluik van geld tussen spaarders en leners.
    Maar anderzijds kunnen ze ook geld scheppen, binnen bepaalde DNB grenzen.
    Dat laatste hebben ze volgens mij de laatste jaren niet of nauwelijks gedaan, er waren immers spaaroverschotten die tegen een negatieve rente bij de ECB gestald moesten worden.
    Maar nu de rentes stijgen is geldschepping (het intoetsen op het scherm van een lening) weer aantrekkelijker.
    Immers de rente marge is dan het volledige rentepercentage op een uitgegeven lening.
    Is iemand hier op het forum goed ingevoerd ?
    Welk deel is nu "tussenhandel" en welk deel schepping momenteel ?

    Overigens is geld dat door geldschepping gecreëerd wordt natuurlijk geen bezit van de bank, het komt immers ook credit op de balans van de bank op de RC van de lener, naast debet als bijvoorbeeld verstrekte lening of hypotheek.
    Het is dus eigenlijk een schuld die weer afgelost moet worden.
    Dus dan weer geldvernietiging, toch ?
    Wie is op de hoogte ?
    Iemand hier op het ING draadje met insiders als Marietje ?
  15. forum rang 7 mvliex 1 21 februari 2023 11:57
    Eén finale Europese wettekst op komst voor Basel 3

    20 februari 2023
    De afspraken over de versterking van de kapitaalspositie van banken moeten zo tijdig en volledig mogelijk in Europa worden geïmplementeerd. De Europese Commissie, de Europese Raad en het Europese Parlement moeten in de finale onderhandelingsronde rond Basel 3 in elk geval geen verdere afwijkingen introduceren. Dit om te voorkomen dat de positieve effecten van het Basel 3 akkoord op de weerbaarheid van de Europese bankensector verder verwateren, aldus De Nederlandsche Bank (DNB). Zoals bekend zijn er in de periode rond 2009 mondiale afspraken gemaakt over de kapitaaleisen voor banken, het zogenoemde Basel 3 akkoord. Eind 2017 heeft het Basel Comité, een internationaal comité voor toezichthouders op banken, besloten tot verdere hervormingen van de kapitaaleisen van banken.

    Er zijn inmiddels de gestandaardiseerde benaderingen risico gevoeliger gemaakt voor de berekening van kapitaalvereisten voor kredietrisico, marktrisico en operationeel risico. Er wordt een vloer gelegd in de kapitaalvereisten die resulteren uit de interne modellen van banken. Dit alles zorgt ervoor dat banken voldoende kapitaal aanhouden voor de relevante risico’s waaraan zij blootstaan. Mondiaal is afgesproken dat het Basel 3 akkoord per januari 2023 zou moeten zijn geïmplementeerd. De invoering hiervan is echter vertraagd, vanwege onvoldoende voortgang in het wetgevingsproces (zowel in de EU als in veel andere jurisdicties).

    Om deze afspraken in de EU in te voeren, moeten de Europese Commissie, de Europese Raad en het Europese Parlement, samen een compromis sluiten over de wetgeving. De Europese Commissie en de Europese Raad hebben in respectievelijk 2021 en 2022 hun wetsvoorstellen gepubliceerd. Op 9 februari jongstleden heeft het Europees Parlement haar wetsvoorstel gepubliceerd. Nu zullen de drie Europese instellingen in overleg treden om tot één finale wettekst te komen.

    Implementatie van het Basel 3 akkoord

    De implementatie versterkt de bankensector. Het hervormingspakket versterkt kapitaalbuffers en het risicobeheer en maakt banken beter bestand tegen een toekomstige crisis. Het verstevigt het bankensysteem, zodat het beter economische schokken kan opvangen. Implementatie signaleert dat banken voldoen aan wereldwijde minimumnormen. De onverkorte invoering van het Basel 3 akkoord versterkt de reputatie en concurrentievermogen van Europese banken. Afwijkingen van het akkoord kunnen nadelige effecten hebben voor de reputatie van Europese banken en hierdoor ook hun financieringskosten.

    Afwijken van Basel 3 tast weerbaarheid Europese bankensector aan

    De wetsvoorstellen van de Europese Commissie, de Europese Raad en het Europees Parlement implementeren het Basel 3 akkoord op veel punten. Tegelijkertijd bevatten deze voorstellen ook belangrijke afwijkingen van het mondiale akkoord. Eén van de grootste afwijkingen is dat de kapitaalvloer voor interne modellen pas na een lange transitieperiode van toepassing wordt op belangrijke kredietportefeuilles van banken, zoals een deel van de hypotheken en bedrijfskredieten. Hierdoor zullen banken de risico’s van deze portefeuilles mogelijk lange tijd onvoldoende afdekken met kapitaal. Daarnaast worden in de kapitaalvereisten voor marktrisico en kredietrisico afwijkingen voorgesteld die tezamen een belangrijke verzwakking ten opzichte van het Basel 3 akkoord behelzen. Afwijkingen van het Basel 3 akkoord hebben consequenties voor de weerbaarheid van de Europese bankensector, maar ook voor de geloofwaardigheid en robuustheid van het regelgevend kader en de bankensector in de EU, zoals de ECB en Europese Bankenautoriteit (EBA) recent hebben aangegeven. Het is daarom belangrijk de afwijkingen van het Basel akkoord te beperken, wat ook vergt dat de drie Europese instellingen in de volgende onderhandelingsronde geen verdere afwijkingen introduceren.

    www.riskcompliance.nl/news/een-finale...
8.444 Posts
Pagina: «« 1 ... 46 47 48 49 50 ... 423 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.072
AB InBev 2 5.521
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.741
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.753
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 191
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.754
Aedifica 3 918
Aegon 3.258 322.881
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.341
Air France - KLM 1.025 35.082
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.042
Alfen 16 24.931
Allfunds Group 4 1.482
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.822
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.386
AMG 971 133.699
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.697
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.017
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 383
Arcadis 252 8.785
Arcelor Mittal 2.034 320.772
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.326
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.268
ASML 1.766 108.102
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 509
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.687
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404