marietje schreef op 8 november 2022 22:07:
[...]
Ja natuurlijk weten te waar ze heen moeten, ze betalen ca. 6.000 dollar, krijgen een routebeschrijving en landen in Duitsland en Nederland .
Noord Europa is langzamerhand de deur aan het sluiten, die hebben dat wat sneller in de gaten dan de genoemde landen, lees maar wat in Denemarken en Zweden aan de hand is.
Duitsland wil vooral jonge mensen, aangezien het razendsnel vergrijsd, maar dat is al sinds 2015 toen Merkel graag een hub in Hongarije wilde en dat ze zelf kon uitzoeken , welke mensen doorkonden naar Duitsland om aan het werk te gaan.
Maar ja, daar bedankte Orban voor en kreeg Duitsland 1,5 miljoen asielzoekers over zich heen gestort, waar ze niks mee konden.
En nu is het een beetje zelfde verhaal, werkloosheid gestegen met 160.000 mensen en allemaal vluchtelingen uit Oekraine.
En wat Trump betreft, die heeft herhaaldelijk aangegeven dat als Europa niet meer aan defensie zou uitgeven, hij ermee zou stoppen, nou geen enkel land in de EU luisterde en nu...
Duitsland gaat opeens 100 miljard uitgeven in een paar jaar om warme onderbroeken te kopen ( onder andere) dat als die soldaten in Noorwegen aan het oefenen zijn in de sneeuw de edele delen beetje warm blijven.
Het zal wel aan mij liggen, maar ik ben gestopt om na te denken om nog iets te kunnen begrijpen, maar dat ligt aan mij hoor...)))