rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

BAM maart 2022

803 Posts
Pagina: «« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 41 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 6 innicksname 10 maart 2022 09:43
    quote:

    €d_Modus Vivendi schreef op 10 maart 2022 09:39:

    nieuws.nl/economie/20220310/shell-ike...

    daar gaat m'n matroesjka handeltje...
    Jeetje, op deze manier jaagt Poetin echt iedereen weg. Ze moeten daar echt een andere bril op gaan zetten, nu beoordelen ze heel veel zaken op een manier die er alleen maar toe leidt dat de Russische consument of niets meer kan kopen (geen luxeproducten maar ook geen geld om ze te kopen, want geen inkomsten) of alleen maar de keuze heeft uit producten 'made in China/DRC'.
  2. forum rang 5 €d_Modus Vivendi 10 maart 2022 09:55
    quote:

    innicksname schreef op 10 maart 2022 09:43:

    [...]
    Jeetje, op deze manier jaagt Poetin echt iedereen weg. Ze moeten daar echt een andere bril op gaan zetten, nu beoordelen ze heel veel zaken op een manier die er alleen maar toe leidt dat de Russische consument of niets meer kan kopen (geen luxeproducten maar ook geen geld om ze te kopen, want geen inkomsten) of alleen maar de keuze heeft uit producten 'made in China/DRC'.
    dat versterkt de innige vriendschapsband met de gelijkgestemde chinezen
  3. forum rang 4 amice 10 maart 2022 10:17
    quote:

    €d_Modus Vivendi schreef op 10 maart 2022 09:31:

    Bam doet toch iets niet goed. Maar wat ?????

    Winst maken
  4. forum rang 6 innicksname 10 maart 2022 10:26
    quote:

    €d_Modus Vivendi schreef op 10 maart 2022 09:55:

    [...]dat versterkt de innige vriendschapsband met de gelijkgestemde chinezen
    Die Chinezen kunnen straks voor een grijpstuiver allerlei Russische bedrijven overnemen. Dat lijkt leuk, maar als dit doorzet gaan heel veel bedrijven ook hun locaties/samenwerking met Chinese bedrijven afbouwen/stopzetten. In dat geval heeft China niet zoveel aan die 'koopjes'. Heb je wel toegang tot bijvoorbeeld energie, maar onvoldoende markt om die voor te gebruiken.
  5. forum rang 8 HenkdeV 10 maart 2022 10:52
    quote:

    innicksname schreef op 10 maart 2022 10:26:

    [...]
    Die Chinezen kunnen straks voor een grijpstuiver allerlei Russische bedrijven overnemen. Dat lijkt leuk, maar als dit doorzet gaan heel veel bedrijven ook hun locaties/samenwerking met Chinese bedrijven afbouwen/stopzetten. In dat geval heeft China niet zoveel aan die 'koopjes'. Heb je wel toegang tot bijvoorbeeld energie, maar onvoldoende markt om die voor te gebruiken.
    Wanneer de oorlog voorbij is, wordt alles weer anders.
    Er moet toch geld verdiend worden, desnoods over de rug van anderen.
  6. forum rang 5 €d_Modus Vivendi 10 maart 2022 10:58

    VolkerWessels naar beste resultaat in zes jaar, maar zorg over stikstofcrisis is groot

    RIJSSEN - VolkerWessels boekte vorig jaar het beste resultaat sinds 2015. De nettowinst over 2021 steeg 42 procent tot 165 miljoen euro. Het bouwconcern moet zes jaar terug voor een nog hogere winst. Het resultaat kwam in 2015 uit op 235 miljoen.
    Gerben Kuitert 10-03-22, 10:32

    In de tussenliggende jaren had ’s lands één na grootste bouwer last van de stikstofcrisis, de coronapandemie en het verlieslatende project met de zeesluis in IJmuiden waarop 107 miljoen euro op moest worden toegelegd. Een deel van dit bedrag probeert bedrijf, samen met de andere bouwer BAM, te verhalen op Rijkswaterstaat.
    Geen grote aanbestedingen

    Maar ondanks het feit dat corona ook vorig jaar nog voor vertraging en een iets lagere omzet zorgde (6,2 miljard), viel er over het resultaat niet te klagen. Die omzetdaling van 4 procent is vooral een gevolg van het niet kunnen bouwen vanwege de stikstofproblematiek. „In Nederland blijft stikstof tot op heden een grotendeels onopgelost probleem en kan – afhankelijk van nieuwe gerechtelijke uitspraken – zelfs grotere gevolgen krijgen”, schrijft de raad van bestuur. Aanbestedingen van van grote infraprojecten blijven volgens het bedrijf vanwege de stikstofdiscussie uit.
    Leveringsproblemen

    De orderportefeuille daalde licht als gevolg van het doorschuiven van een aantal projecten naar dit jaar. Maar de indirecte gevolgen van de pandemie worden echter meer en meer zichtbaar, meldt VolkerWessels in een toelichting. „Leveringsproblemen en inflatie in de toeleveringsketen hebben impact op projecten, werkverwerving en het aantrekken van personeel.”
  7. forum rang 8 HenkdeV 10 maart 2022 11:13
    De nettowinst over 2021 steeg 42 procent tot 165 miljoen euro.

    Misschien dat het volledig gesaneerde BAM ook ooit nog eens een dergelijke winst kan maken.
    Zit je op een w.p.a. van 0,60 eurocent. Met een beetje geluk past daar een koers van 5 euro bij-:)).
  8. forum rang 8 HenkdeV 10 maart 2022 11:58
    quote:

    Nieuws-Gierig schreef op 10 maart 2022 11:51:

    komt er nog dividend dit jaar bij BAM ?
    is er al bekend wanneer en hoeveel ?
    Nee
    Maakt vraag 2 overbodig.
  9. forum rang 5 €d_Modus Vivendi 10 maart 2022 12:47
    Het eerste gesprek op hoog niveau tussen Rusland en Oekraïne sinds de Russische invasie heeft geen tastbaar resultaat opgeleverd. De Russische buitenlandminister Sergej Lavrov week niet af van zijn "traditionele retoriek", zei zijn Oekraïense ambtgenoot Dmitro Koeleba na afloop van hun onderhoud in het Turkse Antalya. Wel toonden beiden zich bereid de gesprekken een vervolg te geven.

    Het gesprek duurde minder dan een uur. Op het gebied van een staakt-het-vuren is geen voortgang geboekt, aldus Koeleba. De boodschap van Rusland is dat het zijn offensief doorzet tot Oekraïne zich overgeeft, is zijn conclusie.

    Lavrov herhaalde na afloop dat het Westen een gevaarlijk spel speelt door wapens aan Oekraïne te leveren en "huurlingen" te sturen. Volgens hem verloopt de militaire operatie in het buurland volgens plan. Koeleba stelde daartegenover dat de Oekraïense strijdkrachten de plannen van Moskou juist flink in de war hebben geschopt.

    Impasse

    Rusland staat open voor gesprekken tussen de presidenten van beide landen, maar dat moet dan wel meerwaarde hebben, zei Lavrov. Hij denkt niet dat de impasse met het Westen zal leiden tot een kernoorlog. "Ik wil niet geloven, en geloof niet, dat een nucleaire oorlog zou kunnen beginnen." Berichten dat Rusland de Baltische landen zou kunnen aanvallen, zijn volgens hem nepnieuws.

    De twee bewindslieden bespraken ook humanitaire kwesties. Koeleba riep Rusland op inwoners van de belegerde stad Marioepol toe te laten de stad via een "corridor" te verlaten. De Oekraïense regering stelt dat Rusland dat weloverwogen tegenhoudt omdat het niet lukt de strategische havenstad in het zuiden te veroveren.

    De verwachtingen waren niet hooggespannen aangezien Rusland vooraf had aangegeven geen concessies te willen doen. Moskou eist een neutraal en gedemilitariseerd Oekraïne, erkenning van de Krim als Russisch en erkenning van de twee afvallige pro-Russische Oekraïense regio's in het oosten van het land als onafhankelijke republieken.

    Volgens Koeleba komt dat rijtje eisen neer op een overgave, en dat is voor het land geen optie. De Oekraïense regering zei eerder wel open te staan voor het bespreken van de neutraliteitseis en het afzien van lidmaatschap van de NAVO. In ruil daarvoor wil Kiev wel veiligheidsgaranties. Lavrov zei bereid te zijn daarover te praten.
  10. opbouwend 10 maart 2022 13:09
    In en in triest, dat zo'n zinloze oorlog in deze tijd nog mogelijk is., Het is niet te bevatten, Wat een onnodig leed.
  11. forum rang 6 innicksname 10 maart 2022 14:47
    quote:

    HenkdeV schreef op 10 maart 2022 10:52:

    [...]

    Wanneer de oorlog voorbij is, wordt alles weer anders.
    Er moet toch geld verdiend worden, desnoods over de rug van anderen.
    Er was al een wegtrekkende beweging te zien vanuit China naar andere landen. Die zal alleen maar versnellen. Neemt niet weg dat het westen nu veel minder makkelijk zonder China kan dan zonder Rusland (onder Poetin).
  12. forum rang 5 €d_Modus Vivendi 10 maart 2022 14:53
    Amsterdam, 10 maart 2022 - Schakel & Schrale heeft van het College van Kerkrentmeesters Hervormde Gemeente Bennebroek de opdracht ontvangen voor het meerjarig onderhoud van de zeventiende-eeuwse kerk van de Hervormde Gemeente. Naast de uitvoering van het onderhoud is Schakel & Schrale tevens verantwoordelijk voor de advisering over het meerjarig onderhoud.

    Het onderhoud betreft behalve de kerk, ook de consistorie en de brug. Daarnaast verricht Schakel & Schrale de jaarlijkse onderhoudsopnames, het meerjarenonderhoudsplan, subsidieaanvragen en planning, voorbereiding en begeleiding van de werkzaamheden.

    De kerk, een ontwerp van architect Pieter Post, is een rijksmonument en dateert uit 1680. De kerktoren is in de negentiende eeuw vernieuwd.
    Schakel & Schrale ... van alle tijden

    Schakel & Schrale is een restauratie bouwbedrijf met meer dan honderd jaar ervaring en is gespecialiseerd in restauratie- en renovatiewerkzaamheden. Schakel & Schrale voert zowel kleinere als grote werken uit, vaak in een binnenstedelijke omgeving en voldoet aan alle eisen die worden gesteld op het gebied van kwaliteit, arbeidsomstandigheden en milieu. Het bedrijf is Erkend Restauratie Bouwbedrijf en het kwaliteitssysteem is gecertificeerd overeenkomstig NEN EN ISO 9001. Tevens beschikt Schakel & Schrale over een VCA**-veiligheidscertificaat en FSC-certificering. www.schakel-schrale.nl
  13. forum rang 5 €d_Modus Vivendi 10 maart 2022 15:32

    BAM limbers up for £25m Bedworth leisure hub

    BAM Construction has signed a pre-construction deal for the planned Bedworth Physical Activity Hub in Warwickshire.

    Construction works will be carefully planned and phased around the existing leisure centre’s operation and public activities in Miners’ Welfare Park.
    Construction works will be carefully planned and phased around the existing leisure centre’s operation and public activities in Miners’ Welfare Park.

    The leisure centre plan includes a 25m swimming pool, a teaching pool, a new fitness suite, and a four-court sports hall. Outside there will be a 3G sports pitch, plus a new ‘all wheels’ skate park and learn to ride facility.

    Delivering not only construction but also facilities management, design and property development, BAM’s team is now working alongside Nuneaton and Bedworth Borough Council’s appointed project team to develop the design, technical details and logistics.

    inThis includes examining the process to achieve net-zero carbon de-risking the project.

    The scheme is expected to be completed in 2024 and will commence later this year.

    The council has the option to enter a building contract for the delivery of the full £24.7m project upon completion of pre-construction services, including ground investigation surveys and an extensive ‘cut and fill’ exercise.

    Dave Ellis, regional director of BAM Construction in the Midlands, said: “BAM has created over £600m of leisure facilities over the last five years alone which shows our strength and experience in this sector.”

    The Procure Partnerships Framework was used for the competitive procurement process, enabling excellent access to a range of wet leisure contractors most suitable to deliver such a scheme.

    The consultant team includes Hadron Consulting, GT3 Architects and Faithful & Gould, with whom BAM worked to deliver the award-winning Dover Leisure Centre in 2019.
  14. forum rang 6 Zwijnash 10 maart 2022 16:49
    quote:

    €d_Modus Vivendi schreef op 10 maart 2022 10:58:

    VolkerWessels naar beste resultaat in zes jaar, maar zorg over stikstofcrisis is groot

    RIJSSEN - VolkerWessels boekte vorig jaar het beste resultaat sinds 2015. De nettowinst over 2021 steeg 42 procent tot 165 miljoen euro. Het bouwconcern moet zes jaar terug voor een nog hogere winst. Het resultaat kwam in 2015 uit op 235 miljoen.
    Gerben Kuitert 10-03-22, 10:32

    In de tussenliggende jaren had ’s lands één na grootste bouwer last van de stikstofcrisis, de coronapandemie en het verlieslatende project met de zeesluis in IJmuiden waarop 107 miljoen euro op moest worden toegelegd. Een deel van dit bedrag probeert bedrijf, samen met de andere bouwer BAM, te verhalen op Rijkswaterstaat.
    Geen grote aanbestedingen

    Maar ondanks het feit dat corona ook vorig jaar nog voor vertraging en een iets lagere omzet zorgde (6,2 miljard), viel er over het resultaat niet te klagen. Die omzetdaling van 4 procent is vooral een gevolg van het niet kunnen bouwen vanwege de stikstofproblematiek. „In Nederland blijft stikstof tot op heden een grotendeels onopgelost probleem en kan – afhankelijk van nieuwe gerechtelijke uitspraken – zelfs grotere gevolgen krijgen”, schrijft de raad van bestuur. Aanbestedingen van van grote infraprojecten blijven volgens het bedrijf vanwege de stikstofdiscussie uit.
    Leveringsproblemen

    De orderportefeuille daalde licht als gevolg van het doorschuiven van een aantal projecten naar dit jaar. Maar de indirecte gevolgen van de pandemie worden echter meer en meer zichtbaar, meldt VolkerWessels in een toelichting. „Leveringsproblemen en inflatie in de toeleveringsketen hebben impact op projecten, werkverwerving en het aantrekken van personeel.”

    Dus bam is nog de groteske bouwer van NL
  15. forum rang 4 Marinus-86 10 maart 2022 16:50
    quote:

    Nieuws-Gierig schreef op 10 maart 2022 11:51:

    komt er nog dividend dit jaar bij BAM ?
    is er al bekend wanneer en hoeveel ?
    Betrouwbare kringen hebben het over een eurocent .
803 Posts
Pagina: «« 1 ... 11 12 13 14 15 ... 41 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.158
AB InBev 2 5.544
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 52.481
ABO-Group 1 25
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.930
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 193
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.890
Aedifica 3 927
Aegon 3.258 323.201
AFC Ajax 538 7.092
Affimed NV 2 6.306
ageas 5.844 109.908
Agfa-Gevaert 14 2.074
Ahold 3.538 74.357
Air France - KLM 1.025 35.322
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.057
Alfen 16 25.485
Allfunds Group 4 1.523
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 426
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 244.233
AMG 972 134.717
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.753
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 501
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.103
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 387
Arcadis 252 8.808
Arcelor Mittal 2.035 321.075
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 287
arGEN-X 17 10.375
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.757
Ascencio 1 30
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.692
ASML 1.767 112.057
ASR Nederland 21 4.522
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 14.323
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 67
Azerion 7 3.463