Henk01 schreef op 26 november 2021 16:29:
Deze daling van de aandelenprijs is volledig overdreven!
Zelfs al zou dit een 2e Delta variant zijn, dan nog is de impact voor Aegon waarschijnlijk minder dan 50 Miljoen. ( De oversterfte in de US in het afgelopen kwartaal was ook ongeveer 50 Miljoen, mede door de Delta variant)
Aegon saat er goed voor. Ze hebben in de laatste analisten update call zelfs aangegeven dat de verkoop van het Oost-Europse deel niet nodig is om de lange termijn doelstellingen te halen.
Wat ik trouwens ook niet snap is dat het nieuws van vandaag Aegon zoveel harder raakt dan AIG of Prudential. Daar zie je een koerscorrectie van ongeveer 5%. Het is mij volsterkt onduidelijk waarom er bij Aegon bijna het dubbele vanaf gaat terwijl er geen extra bloodstellingen aan het corona virus zijn t.o.v. de concurrentie). Lijkt mij een goed moment om weer in te stappen. Te meer omdat een Credit Suisse ( Toch niet de eerste de beste) het koersdoel flink heeft verhoogt.