rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Pharming oktober

4.986 Posts
Pagina: «« 1 ... 212 213 214 215 216 ... 250 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. Jimluca 28 oktober 2021 15:28
    We staan qua koets gelijk aan oktober 2017.
    Best wel knap om in 4 jaar tijd niets opgeschoten te zijn.
  2. forum rang 7 Wilbar 28 oktober 2021 15:37
    quote:

    Jimluca schreef op 28 oktober 2021 15:28:

    We staan qua koets gelijk aan oktober 2017.
    Best wel knap om in 4 jaar tijd niets opgeschoten te zijn.
    De Gouden Koets staat inderdaad al een paar jaar stil.
  3. AvG59 28 oktober 2021 15:38
    Erg vervelend allemaal.. maar is niet anders. Ik sta ook zoals velen hier ook onder water met mijn aandelen. Ik hou ze stevig vast en zit er voor de lange termijn in.. Ik wacht nog even op betere berichten en koop dan nog wat aandelen bij. Je hebt pas verlies als je verkoopt.

    Ik wens een ieder succes met zijn beslissingen..
  4. forum rang 5 uitzender 28 oktober 2021 15:43
    quote:

    DE MONITOR - Dé Pharming Expert schreef op 28 oktober 2021 15:25:

    [...]

    Ach laat ze doen joh. Ze kunnen in ieder geval niet zeggen dat ik ze niet gewaarschuwd heb :-)
    je hebt nog steeds geen lijstje?
  5. forum rang 7 LL 28 oktober 2021 15:49
    quote:

    Janssen&Janssen schreef op 28 oktober 2021 15:12:

    [...]

    Kijk nu maak je een eerlijk vergelijk op basis van gegevens omgerekend naar dezelfde eenheden.
    Bij Pharming zie ik toch als een van de enigste een stijging meemaken.
    op acute is hij in elk geval al als winnaar uit de bus gekomen.
    Het is natuurlijk mooi dat de omzet van Pharming gestegen is maar dit neemt nog steeds niet weg dat de omzet over een periode van 2 jaar stagneert als je de prijsverhogingen mee neemt. Vergelijkingen met sectorgenoten
    helpen bij het verkrijgen van meer inzicht in de markt/concurrentie maar Pharming is tot op heden nog steeds afhankelijk van Ruconest wat hopelijk verandert in 2022 met de komst van Leniolisib.

    ps

    Firazyr (acute) liet dezelfde omzetgroei zien dan Ruconest dus laten we het op een gelijk spel houden ;)
  6. forum rang 7 Sharen 28 oktober 2021 15:56
    quote:

    meteisweten schreef op 28 oktober 2021 14:51:

    Hoe zit het eigenlijk met de overnameplannen? Ze zijn toch niet van plan met aandelen te betalen tegen deze waardering? Dan wordt het helemaal huilen met de pet op.
    Voor de korte termijn beleggers is dit dus goed nieuws:

    Voor Q4 is de koers inderdaad te laag voor overnames, deze zal dus eerst weer moeten stijgen voordat met aandelen betaald kan worden.

    En een deelneming/overname (gedeeltelijk) financieren uit cash, zoals bij Orchard, zal ook niet snel meer gebeuren.

    En aangezien we vandaag geleerd hebben is dat het cash-gedeelte van overnames uit de Opex gefinancierd wordt, zal het verschil tussen bruto winst en netto winst in Q4 dus ook veel kleiner zijn, dus een veel hogere nettowinst.

    Dus met kerst hebben we de oude WPA weer terug die hoorde bij een koers van 0,90 á 0,95

    Als alternatief sluit ik overigens ook niet uit dat insiders/management nu zelf een bescheiden aankoop gaan doen:
    Koers staat nu op een zeer aantrekkelijke 3-jaars bodem, en alleen al de uitstraling van deze aankoop kan het aandeel zo een paar dubbeltjes hoger zetten.
  7. [verwijderd] 28 oktober 2021 16:02
    Beste mede-forumleden,

    Al geruime tijd volg ik de koersontwikkeling van Pharming en het sentiment hier op het IEX-forum met veel interesse. Waar ik in het verleden al eerder de neigingen om forum-lid te worden heb kunnen weerstaan, leek het me nu tijd om hier toch een bericht te plaatsen.

    Het valt mij namelijk op dat er een bepaald sentiment rondom Pharming en de aandelenkoers door enkele forumleden continue voren wordt geschoven waarbij er voornamelijk gebruikt wordt gemaakt van een bepaalde schrijfstijl die bol staat van beeldend en bombastisch taalgebruik. Mijn vermoeden is dat deze stilistische vorm van taalgebruik bewust zo wordt gehanteerd om zodoende in te spelen op de emoties van degene die deze berichten lezen. Mijn advies aan een ieder die de neiging heeft om dergelijke berichten te plaatsen om deze overdreven vorm van schrijven met dystopische vergezichten voortaan enigszins af te zwakken en voornamelijk te richten op een wat meer inhoudelijke vorm van discussie voeren en het gelieve wat zakelijker alsmede neutraler te houden.

    Deze negatieve beeldvorming rondom is totaal niet nodig. Het bedrijf is al meerdere jaren achter elkaar groeiende, technisch zit het goed in elkaar, en de pijplijn heeft de nodige potentie. Het aanvragen van het patent om Ruconest in te kunnen zetten voor ARDS als gevolg van een virale infectie is bijvoorbeeld al heel goed nieuws. Tel daarbij op dat de interim-analyse van de US studie van Ruconest al een significante verbetering liet van de patiënten in de experimentele arm (degene die Ruconest + SoC kregen) ten opzichte van de controle arm (alleen SoC). Deze verbetering is zodanig dat degene die Ruconest kregen ambulant verzorgd konden worden tegenover de hospitalisering van degene die geen Ruconest kregen toegediend. Dit betekent dus dat het toedienen van Ruconest een verschil kan maken met betrekking tot het aantal ziekenhuisopnames als gevolg van een SARS-CoV-2 doorbraakinfectie en dus zeer momenteel zeer relevant en veelbelovend is.

    Mijn advies aan de kleine particuliere belegger is dus om de aandelen vast te houden en zeker niet mee te bewegen met wat enkele forum-leden hier, tot aan vervelends, proberen te bewerkstelligen. Pharming is in ontwikkeling zoals De Vries al vandaag aangaf en dit dient op waarde te moeten worden geschat. Uitbreiding van de toepassing van Ruconest op andere ziektebeelden is gaande en nieuwe medicijnen worden in het portfolio opgenomen.

    Mijn advies aan de forum-leden die zich voelen aangesproken op hun taalgebruik, en ik denk dat wij allemaal wel weten wie hiermee bedoeld wordt, hoop dat jullie genoegen scheppen in hetgeen wat jullie doen en dat jullie de deksel een keer keihard op de neus krijgen. Leedvermaak ten aanzien van de kleine particuliere belegger is mijn inziens niet iets om trots op te zijn.

    Gegroet, CrititalThinker

  8. forum rang 4 tmaster 28 oktober 2021 16:11
    Vorige week al ingestapt rond .90 nu verdubbeld op .71
    Ik zie over een paar maanden wel weer waar het op staat..
    Vandaag 1500 Euro waardedaling van mn porto. Dat moet je ook niet elke dag hebben, maarja als je AMG, RDS, FLOW en pharming in je porto heb zitten gaat het wel erg snel omlaag op een dag zoals vandaag.. het is niet anders.
  9. meteisweten 28 oktober 2021 16:11
    quote:

    Sharen schreef op 28 oktober 2021 15:56:

    [...]
    Voor de korte termijn beleggers is dit dus goed nieuws:

    Voor Q4 is de koers inderdaad te laag voor overnames, deze zal dus eerst weer moeten stijgen voordat met aandelen betaald kan worden.

    En een deelneming/overname (gedeeltelijk) financieren uit cash, zoals bij Orchard, zal ook niet snel meer gebeuren.

    En aangezien we vandaag geleerd hebben is dat het cash-gedeelte van overnames uit de Opex gefinancierd wordt, zal het verschil tussen bruto winst en netto winst in Q4 dus ook veel kleiner zijn, dus een veel hogere nettowinst.

    Dus met kerst hebben we de oude WPA weer terug die hoorde bij een koers van 0,90 á 0,95

    Als alternatief sluit ik overigens ook niet uit dat insiders/management nu zelf een bescheiden aankoop gaan doen:
    Koers staat nu op een zeer aantrekkelijke 3-jaars bodem, en alleen al de uitstraling van deze aankoop kan het aandeel zo een paar dubbeltjes hoger zetten.

    Zekers. Maar in het q3 overzicht noemen ze dat ze doorgaan met het zoeken naar investeringsmogelijkheden en dat de Nasdaq-notering is gedaan om emissies te doen tbv een overname. Verder hebben ze weinig genoemd dus ga ik ervan uit dat het nog wel speelt. Ben hierom ook nog wat terughoudend maar ik heb inmiddels ook weer een plukje gekocht. Zie het momenteel weer als waarde-aandeel en we gaan zien waar het ons leidt.
  10. forum rang 4 Iris 28 oktober 2021 16:13
    quote:

    retro schreef op 28 oktober 2021 16:08:

    zal wel iemand van het management zijn met dit bericht van critital

    Dan is dat wat mij betreft een goede aanvulling hier.
  11. forum rang 6 N audio 28 oktober 2021 16:13
    Beste Critical thinker,

    Wat een fantastische binnenkomer. U schrijft in een notedop waarom het inderdaad een goed idee is om wat Pharming te hebben. Ik wil u bedanken voor de onderbouwing van feiten, de correcte weergave ervan zonder poespas.
    Wat is uw bijdrage een verademing!
  12. forum rang 5 charlieb 28 oktober 2021 16:15
    quote:

    retro schreef op 28 oktober 2021 16:08:

    zal wel iemand van het management zijn met dit bericht van critital

    Denk t ook wel, die is bang dat de kleine man uitstapt, en dat de koers nog een stuk verder omlaag gaat, of is nu een moment v omkering...dus dat we de bodem wel ff gezien hebben....rarara...???
    Charlie
  13. forum rang 5 charlieb 28 oktober 2021 16:16
    quote:

    Iris schreef op 28 oktober 2021 16:13:

    [...]

    Dan is dat wat mij betreft een goede aanvulling hier.
    Nu de koers nog...., ?
    Charlie
  14. $rob$ 28 oktober 2021 16:17
    quote:

    rende-ment schreef op 28 oktober 2021 16:08:

    CrititalThinker ook mijn idee.
    Denk het ook,, net forum lid en dan de kleine belegger aanraden de aandelen vast te houden….? Wie is hij die hier meteen een beleggingsadvies komt geven.
  15. $rob$ 28 oktober 2021 16:19
    quote:

    Iris schreef op 28 oktober 2021 16:13:

    [...]

    Dan is dat wat mij betreft een goede aanvulling hier.
    Nee natuurlijk niet, iemand van het management hoort geen advies te geven over verkopen, kopen of houden.
4.986 Posts
Pagina: «« 1 ... 212 213 214 215 216 ... 250 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.102
AB InBev 2 5.530
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.961
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.808
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.783
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 323.009
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.303
ageas 5.844 109.897
Agfa-Gevaert 14 2.062
Ahold 3.538 74.345
Air France - KLM 1.025 35.250
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.048
Alfen 16 25.110
Allfunds Group 4 1.514
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 409
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.644
AMG 971 134.105
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.740
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.032
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.789
Arcelor Mittal 2.034 320.895
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.346
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.750
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.564
ASML 1.766 109.580
ASR Nederland 21 4.506
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.739
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.439