rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Pharming juni_2021

5.680 Posts
Pagina: «« 1 ... 68 69 70 71 72 ... 284 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 8 juni 2021 22:46
    quote:

    Concrete schreef op 8 juni 2021 22:29:

    Denk dat alle negatieve wijsneuzen hier de komende dagen wel eens bedrogen uit kunnen komen , denk dat er meer potentie in dit aandeel zit dan menigeen kan bevroeden.
    Jongen toch, stopt met cannabis roken !

    Degradatie is niet omdat je het goed doet op de beurs. Kom terug met Uw voeten op de grond :)))

    Precies zoals met een slechte leerling die zodanig de lessen niet kan volgen dat hij een klas lager wordt gezet ....... dat is wat er met Sijmen nu gebeurd. Ik zeg het al weken (maanden) hij kan het niet op de beurs ;)))
  2. [verwijderd] 8 juni 2021 22:48
    Wat dat betreft.

    Ook erkenning voor de reageerders hier die de ballen hadden om hier te melden dat ze uitstapten op 1,20 of 1,10. Dapper dat ze de groepsdruk pareerden.

  3. [verwijderd] 8 juni 2021 22:51
    quote:

    MarilynM schreef op 8 juni 2021 22:06:

    [...]
    Waarom zou de covid trials zoveel goed maken? De meeste NL mensen zijn reeds gevaccineerd, aantal besmettingen en IC opnames dalen gigantisch. Ook willen de NL mensen allen pfizer of moderna en geen ander vaccin, dus zeker niet iets wat net nieuw is. Ja wellicht kan het iets betekenen bij cytokine storm aanvallen maar daarvoor zal je GEDULD moeten hebben. Is een vaccinatie niet voldoende om al die cytokine aanvallen te voorkomen?

    Ik vind de covid trial beetje mosterd na 100 maaltijden ;)
    Hoi Marylyn,

    Het gaat niet om Covid maar om de gevolgen van covid, deze gevolgen waaronder de cytokinestorm en of bradkynine. Dat laat ik aan de doktoren komen veel vaker voor bij veel meer aandoeningen. Het heeft te maken met de hele werking van het afweersysteem. J&J kan dit je ongetwijfeld een stuk beter uitleggen. Covid is een mogelijkheid om te bewijzen dat ruconest hier geschikt voor is. Diverse aandoeningen uit de spin hebben hier mee te maken. Als dit met deze trials bewezen kan worden zijn we in 1 klap een hele stuk vooruit in de tijd. Voor grotere partijen en wetenschapper zal dit zeker een reden zijn om conestat alpha met andere ogen te gaan bekijken. Zoals gezegd kan het niet zo goed uitleggen als J&J of Sharen Misschien dat zij dit nog even kunnen doen voor je.
    In de bijlage in ieder geval nog even de spin.

    punt twee zou ik je niet te snel rijk rekenen met covid is weg, iedere keer dat het virus van mens tot mens of dier gaat veranderd het virus iets. Van Covid komen we nooit meer af en het blijft nog een hele lange tijd een race tussen vaccins en het virus.
    www.ad.nl/politiek/corona-blijft-voor...

    coronavaccins-voor-2022-en-2023~ac6663ddd/

  4. forum rang 5 Theo3 8 juni 2021 22:54
    krijgen we straks toch nog een emissie tis niet te hopen toch. Stel je voor dat er ook nog bij
  5. Mauke 8 juni 2021 22:56
    quote:

    Goud Goud schreef op 8 juni 2021 22:42:

    Ach tis gewoon een kwestie van geduld hebben, als er goed nieuws uit een van de onderzoeken komt kan alles in 1 dag weer goed gemaakt zijn
    Zoist! Morgen lekker goedkoop bijkopen. Hoop dat er heel veel paniek verkopers zijn.

    Dit forum draagt daar hopelijk aan bij, dus lekker doorgaan met negatief zijn jongens hopelijk zijn er echt idioten die denken dat Pharming morgen een heel ander bedrijf is.

    Leuk om te zien hoe de meeste altijd al negatieve posters vanavond zich als bloedhonden op hun prooi storten. Jullie helpen de LTers die bij willen kopen, dus vooral doorgaan!

    Ja, ik vind het nu ook, tis vermakelijk hier.
  6. forum rang 7 lucas D 8 juni 2021 23:00
    In de AScX zijn hogere koersen gerealiseerd dan in de AMX het geval was en ook nog eens langduriger.
    Degene die in de AMX aandelen investeren hebben van meet af aan weinig feeling met Pharming gehad.

    Voor wat forumbeleggers vergaat hun Wereld. :~)

    Voor Pharming veranderd er niets, alles is 21 juni nog precies het zelfde als nu.:~)
  7. 123pharming 8 juni 2021 23:01
    Wat denken jullie kan het zijn dat er door de big boys is gemanipuleerd en hebben ze pharming misschien bewust richting de ASCX geduwd.
    In dat geval lijkt het me logische dat er volgende stap volgt om de particuliere belegger verder te ontmoedigen en dat ze proberen die aandeeltjes goedkoop in handen te krijgen. @complottheorie
  8. forum rang 8 BassieNL 8 juni 2021 23:06
    quote:

    123pharming schreef op 8 juni 2021 23:01:

    Wat denken jullie kan het zijn dat er door de big boys gemanipuleerd en hebben ze pharming misschien bewust richting de ASCX geduwd.
    In dat geval lijkt het me logische dat er volgende stap volgt om de particuliere belegger verder te ontmoedigen en dat ze proberen die aandeeltjes goedkoop in handen te krijgen. @complottheorie
    de shorters hebben het gedaan
  9. [verwijderd] 8 juni 2021 23:08
    quote:

    Eric de Rus schreef op 8 juni 2021 22:15:

    [...]

    Wees eens eerlijk ariV.

    Geloof je er zelf nog in? Wat je schrijft?
    He Eric,

    Tuurlijk geloof ik daarin, anders schrijf ik het niet hé. Is gewoon hoe ik het zie. Diegene die met een reden zijn ingestapt zullen blijven en afwachten tot de kaarten op tafel liggen. Dit nieuws van de degradatie is jammer maar een logisch gevolg van het koersverloop tot dusver. Echter het zegt niets over de werking van conestat of leonislib. Geef wel eerlijk aan dat het een gok blijft maar denk me voldoende verdiept te hebben de gok te durven nemen. Nu verkopen zou wel het slechtste zijn wat ik volgens mij zou kunnen doen. Ga jij morgen coveren? Of neem jij de gok dat de trials negatief uitpakken? en dat leonislib geen goedkeuring krijgt. Je gelooft toch zelf ook niet dat als deze beiden positief uitpakken de koers nog veel lager zal gaan? Als rechtgeaarde shorter zijn er nu zoveel mogelijkheden van aandelen die werkelijk veel te hoog gewaardeerd zijn. Durf jij in te zetten tegen de Apes?
  10. forum rang 8 Braniek 8 juni 2021 23:09
    quote:

    Eric de Rus schreef op 8 juni 2021 20:27:

    [...]

    Janssen, je gaat me toch niet vertellen dat je hier hele lappen tekst neerplempt met allerlei ingewikkelde medisch- en biologisch wetenschappelijke termen waarvan je de indruk wekt dat je ook nog snapt wat je plempt maar niet weet hoe een samenstelling AMX tot stand komt?

    Dit is een aanval op de persoon en waarbij ik inhoud mis mbt Pharming.
    Waarom nou weer Eric West?
  11. forum rang 8 Braniek 8 juni 2021 23:10
    quote:

    Denlybie schreef op 8 juni 2021 20:28:

    Barco is enkele maanden geleden ook "gedegradeerd" uit de BEL20... ondertussen is het aandeel ongeveer 25% gestegen.
    Ook BAM gevolgd na degradatie. Zegt allemaal niets dus.
  12. forum rang 8 BassieNL 8 juni 2021 23:13
    quote:

    Braniek schreef op 8 juni 2021 23:10:

    [...]

    Ook BAM gevolgd na degradatie. Zegt allemaal niets dus.
    Voor de koers maakt het geen donder uit.

    Maar het is een blamage voor de heer de Vries na die grootse woorden van vorig jaar toen Pharming promoveerde.
  13. [verwijderd] 8 juni 2021 23:16
    quote:

    123pharming schreef op 8 juni 2021 23:01:

    Wat denken jullie kan het zijn dat er door de big boys is gemanipuleerd en hebben ze pharming misschien bewust richting de ASCX geduwd.
    In dat geval lijkt het me logische dat er volgende stap volgt om de particuliere belegger verder te ontmoedigen en dat ze proberen die aandeeltjes goedkoop in handen te krijgen. @complottheorie
    Geloof niet dat er gemanipuleerd is, er is gewoon handig gebruik gemaakt van de daghandel. Het spelletje wordt gespeeld zoals de regels het toelaten volgens mij. het verleden van Pharming heeft hier ook gewoon parten bij gespeeld, te vaak zijn beleggers in het verleden teleurgesteld waardoor er geen geloof is en er te weinig nieuwe instappers zijn. Met de volumes op deze koersen krijgen ze ook helemaal niet zoveel stukken in handen, mijn inziens zit 90% van de stukken gewoon redelijk vast in de handen. En wordt de helft van de stukken die de laatste weken iedere dag opnieuw verhandeld.(met uitzondering van de dag van de cijfers Q1) Toen waren er wel degelijk vele uitstappers.
  14. [verwijderd] 8 juni 2021 23:21
    quote:

    BassieNL schreef op 8 juni 2021 23:13:

    [...]
    Voor de koers maakt het geen donder uit.

    Maar het is een blamage voor de heer de Vries na die grootse woorden van vorig jaar toen Pharming promoveerde.

    Hij zal zich waarschijnlijk snel willen revancheren ..... er mag ondertussen ook wel wat mosterd bij de maaltijd komen

    Opstarten PE zou een mooi begin zijn.

    Wat tussentijdse up-dates zijn eerder een vereiste dan wenselijk.
  15. forum rang 4 Iris 8 juni 2021 23:27
    Het is wel handig als iedereen zijn stoplossen checked. Er is natuurlijk wel kans dat we even dalen morgenvroeg, en dat het dan weer bijtrekt. En dan ben je ondertussen je aandelen te goedkoop kwijt.
  16. forum rang 8 Braniek 8 juni 2021 23:30
    quote:

    Vince.be schreef op 8 juni 2021 22:46:

    [...]

    Jongen toch, stopt met cannabis roken !

    Degradatie is niet omdat je het goed doet op de beurs. Kom terug met Uw voeten op de grond :)))

    Precies zoals met een slechte leerling die zodanig de lessen niet kan volgen dat hij een klas lager wordt gezet ....... dat is wat er met Sijmen nu gebeurd. Ik zeg het al weken (maanden) hij kan het niet op de beurs ;)))
    Wat een onzin toch allemaal. Er zijn regels die promotie en degradatie bepalen. Dat heeft niets te maken met een beoordeling over de bedrijfsvoering. Het gaat om handelvolumes.
5.680 Posts
Pagina: «« 1 ... 68 69 70 71 72 ... 284 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.087
AB InBev 2 5.525
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.801
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.755
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.755
Aedifica 3 923
Aegon 3.258 322.940
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.343
Air France - KLM 1.025 35.136
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.043
Alfen 16 24.979
Allfunds Group 4 1.509
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.825
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.446
AMG 971 133.857
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.698
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.027
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.787
Arcelor Mittal 2.034 320.825
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.328
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.365
ASML 1.766 108.462
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 521
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.688
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404