rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Koersdoelendraadje

293 Posts
Pagina: «« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 15 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 10 voda 7 juli 2020 11:48
    Beursblik: Barclays verhoogt koersdoel Wolters Kluwer

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    69,54 -0,56 -0,80 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Barclays heeft dinsdag het koersdoel voor Wolters Kluwer verhoogd van 64,50 euro naar 70,10 euro met handhaving van het advies op Gelijkgewogen. Dit bleek uit een analistenrapport van Barclays.

    Analisten van de zakenbank verwachten een omzetgroei in het eerste halfjaar van 2,9 procent op jaarbasis. Autonoom is de groei vermoedelijk 2,0 procent. Dat was een jaar eerder nog 4,0 procent.

    Alle segmenten van Wolters Kluwer groeien met 4 tot 5 procent, met uitzondering van Legal & Regulatory, waar een omzetkrimp van 3,0 procent wordt verwacht, of 2,0 procent autonome teruggang.

    Bij Governance, Risk & Compliance wordt de groei naar verwachting gedrukt door transactievolumes en juist gestimuleerd door het nieuwe Paycheck Protection Program.

    Ten aanzien de tak Health voorzien de analisten in het eerste halfjaar een marge van 25,4 procent, bij Governance, Risk & Compliance 29,4 procent, bij Tax & Accounting 28,4 procent en bij Legal & Regulatory 10,0 procent.

    Op een rood Damrak steeg het aandeel Wolters Kluwer dinsdag 0,6 procent naar 70,52 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  2. forum rang 10 voda 5 augustus 2020 10:03
    Beursblik: KBC Securities verhoogt koersdoel Wolters Kluwer

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    70,24 2,40 3,54 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) KBC Securities heeft woensdag het koersdoel voor Wolters Kluwer verhoogd van 68,00 naar 72,00 euro met een onveranderd Houden advies.

    KBC Securities interpreteerde de cijfers van het dataconcern als goed en legde een verband met de sterke kostenbeheersing, terwijl de inkomsten ondanks COVID-19 stabiel bleven.

    De omzet kwam fractioneel onder de verwachting van KBC Securities uit, maar het aangepaste operationeel resultaat van 577 miljoen euro lag flink boven de prognose van KBC Securities van 517 miljoen euro.

    Op groen Damrak noteerde de koers van het aandeel Wolters Kluwer woensdag 2,4 procent hoger op 69,52 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  3. forum rang 10 voda 5 augustus 2020 14:35
    Beursblik: Wolters Kluwer presteert sterk volgens Bank of America

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    70,88 3,04 4,48 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Wolters Kluwer heeft in de eerste helft van dit jaar sterk gepresteerd en toont zo veerkracht. Dit bleek woensdag uit een analyse van de cijfers door Bank of America.

    De Amerikaanse bank blijft dan ook voor de middellange termijn positief gestemd over Wolters Kluwer en ziet een opwaarts potentieel voor de koers van circa 18 procent met een koersdoel van 80,00 euro.

    Het interimdividend van 0,47 euro per aandeel kwam overeen met de verwachtingen van de bank, maar was wel 9 procent hoger dan de analistenconcensus, zo bracht Bank of America woensdag naar voren.

    Datgene dat Wolters Kluwer aan outlook gaf, kwam overeen met de verwachtingen van de bank.

    Bank of America heeft een koopadvies voor het aandeel.

    Wolters Kluwer noteerde woensdag op een groen Damrak 4,5 procent hoger op 70,86 euro

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  4. forum rang 10 voda 6 augustus 2020 14:25
    Beursblik: Credit Suisse verhoogt koersdoel Wolters Kluwer

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    68,84 -1,22 -1,74 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Credit Suisse heeft een dag na de goed ontvangen halfjaarresultaten van Wolters Kluwer het koersdoel voor het aandeel verhoogd van 71,50 naar 78,00 euro met handhaving van het Outperform advies. Dit bleek donderdag uit een analistenrapport van de zakenbank.

    Analisten spraken daarin van solide resultaten. De aangepaste operationele winst kwam 12 procent hoger uit dan de consensus had voorzien. De toekomstgerichte uitspraken van het databedrijf waren volgens Credit Suisse meer in lijn met de analistenverwachtingen.

    Credit Suisse verhoogde de taxatie voor de autonome groei voor dit jaar van 0,2 procent krimp naar 0,3 procent groei. De raming voor de operationele marge ging van 23,2 naar 23,8 procent. Deze marge is een belangrijke parameter voor Wolters Kluwer.

    Punt van aandacht is volgens de bank de sterke euro, aangezien het bedrijf een aanzienlijk deel van zijn omzet in dollars genereert, maar in euro's rapporteert.

    Op een rood Damrak noteerde de koers van het aandeel Wolters Kluwer donderdag 1,7 procent lager op 68,84 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  5. forum rang 10 voda 6 augustus 2020 14:27
    Barclays handhaaft Gelijkgewogen advies op Wolters Kluwer
    10:51
    *Barclays verhoogt koersdoel Wolters Kluwer van 70,10 naar 72,50 euro

    bron Binck
  6. forum rang 10 voda 24 augustus 2020 07:40
    Beursblik: Berenberg haalt Wolters Kluwer van kooplijst

    (ABM FN-Dow Jones) Berenberg heeft maandag het advies voor Wolters Kluwer verlaagd van Kopen naar Houden bij een ongewijzigd koersdoel van 69,00 euro.

    Analisten van Berenberg noemden de huidige waardering van het aandeel 'fair' en het reflecteert de stabiliteit van de activiteiten. Zij merkten op dat het aandeel met 27 procent is gestegen sinds maart, toen Berenberg een koopadvies afgaf.

    De marktvorsers merkten op dat het aandeel tegen een premie noteert ten opzichte van traditionele mediapartijen, waaronder sectorgenoot RELX, maar dat dit volgens hen terecht is gezien de hoge kwaliteit van de activiteiten, de betrouwbare groeicijfers en de solide marges.

    "Maar de groei zal vermoedelijk vertragen in de tweede helft van dit jaar, richting 2021, waardoor we geen reden zien om het aandeel tegen de huidige koers te kopen", aldus de analisten.

    Het aandeel Wolters Kluwer sloot vrijdag 0,8 procent hoger op 70,88 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999 De newsfeed is tenminste 15 minuten vertraagd en is een beperkte weergave van de totale webfeed die ABM Financial News levert.

    © Copyright ABM Financial News B.V.
  7. forum rang 10 voda 3 september 2020 08:24
    ABN AMRO handhaaft Houden advies op Wolters Kluwer
    08:11
    *ABN AMRO verhoogt koersdoel Wolters Kluwer van 57,00 naar 67,00 euro

    Bron Binck
  8. forum rang 10 voda 3 september 2020 08:45
    Beursblik: ABN AMRO verhoogt koersdoel Wolters Kluwer

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    70,24 0,00 0,00 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) ABN AMRO heeft het koersdoel voor het aandeel Wolters Kluwer verhoogd van 57,00 naar 67,00 euro met handhaving van het Houden advies. Dit bleek donderdag uit een analistenrapport van de bank.

    ABN AMRO stelde vast dat de onderneming de coronacrisis tot nog toe goed heeft weten te doorstaan. Zelfs als het aangepaste operationele resultaat voor het eerste halfjaar van 2020 in verband met lagere herstructureringslasten en eenmalige posten wordt gecorrigeerd, ligt dit resultaat nog altijd 3 procent boven de huidige consensus. De genoemde lasten zijn doorgeschoven naar de tweede jaarhelft.

    Voor de tweede helft van het jaar verwacht ABN AMRO een daling van de autonome omzet van 3 procent. In de eerste 6 maanden van dit jaar rapporteerde Wolters Kluwer juist nog een autonome omzetgroei van 3 procent.

    Het bedrijf heeft volgens de bank nog voldoende ruimte om eigen aandelen in te kopen, hetgeen kan oplopen tot 13 procent van de beurswaarde in 2022, voordat de zogeheten schuldratio van 2,5 in beeld komt.

    Volgens ABN AMRO blijft het sterke dividendbeleid van Wolters Kluwer onverminderd van kracht. De bank is van mening dat het aandeel gekocht kan worden op koersdips.

    Het aandeel Wolters Kluwer sloot woensdag op een groen Damrak 2,3 procent hoger op 70,24 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  9. forum rang 10 voda 4 september 2020 07:22
    Kepler Cheuvreux handhaaft Houden advies op Wolters Kluwer
    07:17
    *Kepler Cheuvreux verhoogt koersdoel Wolters Kluwer van 67,00 naar 72,00 euro

    Bron Binck
  10. forum rang 10 voda 4 september 2020 07:44
    Beursblik: Kepler Cheuvreux verhoogt koersdoel Wolters Kluwer

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    68,52 0,00 0,00 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Kepler Cheuvreux heeft het koersdoel voor het aandeel Wolters Kluwer verhoogd van 67,00 naar 72,00 euro met handhaving van het Houden advies. Dit bleek vrijdag uit een analistenrapport van Kepler.

    De analisten stonden daarin kort stil bij de resultaten over de eerste jaarhelft en het tweede kwartaal, waarbij het de vertraging in de autonome omzetgroei opmerkte en de meevaller in de marge toeschreef aan eenmalige posten. Daarbij is de outlook voor het tweede halfjaar van 2020 in de ogen van Kepler Cheuvreux voorzichtig.

    Kepler Cheuvreux heeft niettemin de taxaties voor de winst per aandeel verhoogd. Het onderstreepte het defensieve karakter van het aandeel Wolters Kluwer.

    Het aandeel sloot donderdag op een rood Damrak 2,5 procent lager op 68,52 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  11. forum rang 10 voda 2 november 2020 11:37
    *Barclays handhaaft Gelijkgewogen advies op Wolters Kluwer
    11:20
    *Barclays verlaagt koersdoel Wolters Kluwer van 76,00 naar 72,00 euro

    Bron Binck
  12. forum rang 6 PietKeizer 4 november 2020 15:59
    quote:

    stockjoy schreef op 4 november 2020 14:49:

    Mooi en degelijk bedrijf, maar de koers is te veel opgelopen. Correctie kan je op wachten. 70 euro is meer reeele koers.
    een run van 68,6 intraday nog niet zo lang geleden & in 1 streep naar 75,66 & who knows what else. ik kan t niet zo volgen. volumes waren ook niet huizenhoog.
  13. forum rang 10 voda 16 november 2020 09:45
    Goldman Sachs verhoogt koersdoel Wolters Kluwer van 63,60 naar 68,40 euro
    09:42
    *Goldman Sachs verlaagt advies Wolters Kluwer van Neutraal naar Verkopen

    Bron Binck
  14. forum rang 10 voda 16 november 2020 11:53
    Beursblik: Goldman Sachs zet Wolter Kluwer op verkooplijst

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    71,62 -1,86 -2,53 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Goldman Sachs heeft het advies voor Wolters Kluwer verlaagd van Neutraal naar Verkopen, terwijl het koersdoel werd verhoogd van 63,60 naar 68,40 euro.

    Volgens de Amerikaanse zakenbank zijn de waarderingen voor Wolters Kluwer aan de hoge kant, gezien de groeivertraging op de korte termijn. Goldman Sachs voorziet een autonome groei in 2021 van circa 2 procent, wat zwakker is dan de 4 procent van voor de coronacrisis. In de rest van de sector verwacht de bank meer groei.

    De huidige waardering, op een premie van 47 procent boven de sector en 37 procent boven het gemiddelde voor Wolters Kluwer van de afgelopen vijf jaar, loopt daarmee gevaar. Daarbij komt dat de rotatie naar waarde-aandelen naar verwachting van de zakenbank zal doorzetten, na het nieuws over een effectief vaccin tegen het coronavirus.

    Het koersdoel impliceert een daling voor Wolters Kluwer van 8 procent, terwijl Goldman gemiddeld op een koersstijging van 15 procent rekent voor sectorgenoten.

    Het aandeel Wolters Kluwer noteerde maandag 2,4 procent lager op 71,70 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  15. forum rang 10 voda 12 januari 2021 07:25
    Berenberg handhaaft Houden advies op Wolters Kluwer
    07:06
    *Berenberg verhoogt koersdoel Wolters Kluwer van 69,00 naar 70,00 euro

    Bron Binck
  16. forum rang 10 voda 12 januari 2021 13:39
    Beursblik: Berenberg verhoogt koersdoel RELX en Wolters Kluwer

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    RELX
    20,45 -0,27 -1,30 % Euronext Amsterdam
    RELX PLC
    £ 18,28 -0,40 -2,14 % London Stock Exchange
    Wolters Kluwer
    69,14 -1,10 -1,57 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Berenberg heeft het koersdoel voor de aandelen RELX en Wolters Kluwer verhoogd met handhaving van een Houden advies voor beide aandelen. Dit bleek dinsdag uit een uitgebreid mediarapport van de zakenbank.

    Daarin werd het nieuwe koersdoel voor RELX bepaald op 18,16 Britse pond tegen eerder 18,00 pond. Wolters Kluwer kreeg er een euro bij met een koersdoel van nu 70,00 euro.

    Voor RELX werden de taxaties voor 2021 en daarna neerwaarts bijgesteld, omdat het dataconcern bijna 60 procent van zijn omzet in dollars genereert en de koers van die munt niet in het voordeel van RELX uitpakt. Ten aanzien van evenementen en beurzen die het bedrijf wereldwijd doorgaans met goede marges organiseert, blijft Berenberg voorzichtig. RELX is volgens de bank ten opzichte van andere mediabedrijven minder hard door de coroncrisis geraakt.

    Wolters Kluwer ziet Berenberg als defensief zonder een kans dat het dit jaar de verwachtingen overtreft. Ook de omzet van Wolters Kluwer is voor een groot deel dollargerelateerd en ook in dit geval pakt de zwakte van deze munt niet positief voor het databedrijf uit met een taxatieverlaging voor 2021 tot gevolg. Net als RELX is Wolters Kluwer volgens Berenberg minder hard geraakt door de coronacrisis dan vergelijkbare branchegenoten.

    Op een vlak Damrak noteerde koers van het aandeel RELX 1,4 procent lager op 20,43 euro en van het aandeel Wolters Kluwer 1,6 procent lager op 69,12 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  17. Kojo 8 februari 2021 18:32
    Resultaten 24/02. De verdere digitalisering ingevolge de coronacrisis zou voor Wolters Kluwer een positieve impact moeten hebben. Benieuwd of dit ook effectief het geval zal zijn. Ondertussen kwakkelt de koers rustig op en neer rond de € 70.
  18. forum rang 10 voda 25 februari 2021 13:49
    Beursblik: Credit Suisse verlaagt koersdoel Wolters Kluwer

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Wolters Kluwer
    65,34 1,46 2,29 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Zakenbank Credit Suisse heeft het koersdoel voor het aandeel Wolters Kluwer verlaagd van 80,00 naar 78,60 euro met handhaving van het koopadvies. Dit bleek donderdag uit een rapport van de Zwitserse bank.

    De aanpassing van het koersdoel is gebaseerd op de verwachte ontwikkeling van de vrije kasstroom.

    Credit Suisse verhoogde de raming voor het operationeel resultaat voor dit jaar met 2 procent en die voor de aangepaste winst per aandeel van 3,03 naar 3,11 euro, waarmee het boven de huidige consensus van 3,05 zegt te zitten.

    De nieuwe ramingen vloeien voort uit de verhoogde taxaties voor de omzetgroei en marges voor dit jaar. Voor de omzetgroei gaat Credit Suisse nu uit van 2,3 procent tegen eerder 0,8 procent, voor de marge van 24,8 tegen eerder 24,1 procent.

    De koers van het aandeel Wolters Kluwer noteerde donderdag op een groen Damrak 2,3 procent hoger op 65,32 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
293 Posts
Pagina: «« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 15 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.102
AB InBev 2 5.530
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.970
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.808
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
Adecco 1 1
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.786
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 323.012
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.303
ageas 5.844 109.898
Agfa-Gevaert 14 2.062
Ahold 3.538 74.345
Air France - KLM 1.025 35.250
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.049
Alfen 16 25.113
Allfunds Group 4 1.514
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 410
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.647
AMG 971 134.112
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.740
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.032
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.789
Arcelor Mittal 2.034 320.898
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.347
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.750
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.564
ASML 1.766 109.590
ASR Nederland 21 4.506
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.741
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.439