rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Nedap 2020

125 Posts
Pagina: «« 1 2 3 4 5 6 7 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 27 maart 2020 12:00
    Ben benieuwd wat ze met het dividend gaan doen / of ze wat met het dividend gaan doen.

    4,50 tegenover de huidige koers is natuurlijk een prachtig rendement.
  2. [verwijderd] 29 maart 2020 15:26
    Als nieuwe belegger ben ik benieuwd naar wat jullie denken dat het koersverloop voor Nedap zal zijn de komende tijd. Bedankt alvast voor jullie reacties!
  3. [verwijderd] 31 maart 2020 11:36
    quote:

    De Pakketbezorger schreef op 27 maart 2020 12:00:

    Ben benieuwd wat ze met het dividend gaan doen / of ze wat met het dividend gaan doen.

    4,50 tegenover de huidige koers is natuurlijk een prachtig rendement.
    Heel de retail ligt op zijn kont, wees blij met dit eigen vermogen en hoop dat ze er met verstand mee omgaan.
  4. [verwijderd] 31 maart 2020 13:06
    quote:

    De Pakketbezorger schreef op 27 maart 2020 12:00:

    Ben benieuwd wat ze met het dividend gaan doen / of ze wat met het dividend gaan doen.

    4,50 tegenover de huidige koers is natuurlijk een prachtig rendement.
    Als ze de keutel niet intrekken...
    Volgend jaar zal je er sowieso heel wat minder plezier van hebben.
    Maar het jaar daarna misschien weer wel.

    Het lijkt me geen slechte investering, maar je moet een lange horizon hebben.
    Wacht nog even op de beste koopkans. Die ligt m.i. een stukje onder €30.
  5. forum rang 10 voda 2 april 2020 18:19
    Nedap trekt omzetverwachting in en schrapt dividend

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Nedap
    35,30 1,10 3,22 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Nedap heeft vanwege de coronacrisis de omzetverwachtingen voor 2020 laten varen en besloten geen dividend over 2019 uit te keren. Dit maakte de onderneming uit Groenlo donderdag nabeurs bekend.

    De omzet groeide in het eerste kwartaal nog met 9 procent op jaarbasis, maar in verband met het coronavirus zijn er "passende maatregelen" ingevoerd.

    "Hoewel het jaar 2020 voor Nedap goed van start is gegaan, beginnen de gevolgen van COVID-19 binnen de onderneming steeds merkbaarder te worden", schreef Nedap.

    Met het oog op de virusuitbraak is het volgens Nedap "essentieel" om voldoende liquide middelen te hebben. Daarom is besloten om over 2019 geen dividend uit te keren.

    "Wanneer gedurende het jaar meer zicht is op de ontwikkelingen van de onderneming en indien de financiële resultaten dit toelaten, wordt een interim-dividend overwogen", voegde Nedap toe.

    Mede dankzij de verkoop van Nedap France meent Nedap goed bij kas te zitten en beschikt het over "ruime" kredietfaciliteiten. "In combinatie met aangekondigde overheidsmaatregelen, borgt dit naar verwachting de continuïteit van de onderneming."

    De jaarvergadering van 9 april aanstaande wordt verplaatst naar 25 juni.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  6. MicJo 2 april 2020 18:42
    En daar gaat het superdividend... Maar inmiddels weinig verrassend.

    Jammer van het goede begin van het jaar. Als de meeste ellende voorbij is mogen we nog hoop hebben op:

    "Wanneer gedurende het jaar meer zicht is op de ontwikkelingen van de onderneming en indien de financiële resultaten dit toelaten, wordt een interim-dividend overwogen", voegde Nedap toe.
  7. [verwijderd] 2 april 2020 21:20
    quote:

    MicJo schreef op 2 april 2020 18:42:

    En daar gaat het superdividend... Maar inmiddels weinig verrassend.

    Jammer van het goede begin van het jaar. Als de meeste ellende voorbij is mogen we nog hoop hebben op:

    "Wanneer gedurende het jaar meer zicht is op de ontwikkelingen van de onderneming en indien de financiële resultaten dit toelaten, wordt een interim-dividend overwogen", voegde Nedap toe.
    Verstandige zet wat mij betreft. Liever dit dan een delta loydtje, eerst uitkeren en daarna aandelen uit moeten geven om geld aan te trekken.
  8. Gunther 3 april 2020 09:13
    Ik vind dat zinnetje dat ze verwachten dat de continuïteit goed zit wel angstaanjagend. Komt op mij over als een voetbalclub die zegt dat de trainer veilig is. Ik ben even uitgestapt en hoop later lager terug te kopen.
  9. forum rang 10 voda 3 april 2020 09:31
    Beursblik: Nedap lijkt continuiteit te waarborgen

    FONDS KOERS VERSCHIL VERSCHIL % BEURS
    Nedap
    32,70 -2,60 -7,37 % Euronext Amsterdam

    (ABM FN-Dow Jones) Nedap heeft met de aankondiging van de maatregelen van donderdag naar aanleiding van de gevolgen van de coronacrisis logische stappen gezet om de continuïteit van het bedrijf veilig te stellen. Dit menen analisten van Berenberg vrijdag, die besloten het Houden advies te handhaven.

    Nedap liet donderdag zijn eerdere omzetverwachtingen voor dit jaar varen en schrapte het dividend over 2019, ondanks een “sterk” eerste kwartaal.

    Berenberg schatte vrijdag in algemene zin in dat de maker van specialistische apparaten als oog-scans, zich met de diverse maatregelen zekerheid heeft verschaft over zijn continuïteit.

    Berenberg stond vrijdag apart stil bij de opmerking van Nedap over de uitdagingen voor de afdeling Staffing Solutions waar zich een stevige verzwakking liet zien, waarbij Berenberg zelf inschatte dat dit de kleinste tak van de groep is.

    Het aandeel Nedap sloot donderdag op een groen Damrak 3,2 procent hoger op 35,30 euro. Berenberg heeft een koersdoel van 34,00 euro.

    Door: ABM Financial News.
    info@abmfn.nl
    Redactie: +31(0)20 26 28 999

    © Copyright ABM Financial News B.V. All rights reserved.
  10. Gunther 3 april 2020 09:40
    Ja precies... “lijkt continuïteit te waarborgen” . Mag het toch hopen zeg. Retail zit natuurlijk in zwaar weer. Ik hoop onder de 30 later de stukjes op te pikken.
  11. RenBol 3 april 2020 12:39
    Even een beetje vet op de botten houden is goed maar als de tijd er naar is wel weer die 4,50 dividend uitkeren aan trouwe Nedap beleggers.
  12. [verwijderd] 6 april 2020 11:59
    quote:

    Gunther schreef op 3 april 2020 09:40:

    Ja precies... “lijkt continuïteit te waarborgen” . Mag het toch hopen zeg. Retail zit natuurlijk in zwaar weer. Ik hoop onder de 30 later de stukjes op te pikken.
    Komt al in zicht.
  13. dmv 15 april 2020 09:55
    Ik dacht dat het dividend geschrapt was? Op mijn aandelen krijg ik nu toch 4.50 p/a, het dividend lijkt ook niet uit de koers te lopen.
  14. dmv 16 april 2020 01:15
    Het ex dividend is alweer teruggedraaid, lijkt op een betaling die nog open stond :)
  15. Gunther 27 april 2020 17:57
    quote:

    iksdee schreef op 6 april 2020 11:59:

    [...]
    Komt al in zicht.
    Nog 10 % te gaan. Ik verwacht dat de beurzen in Amerika zeker 30% omlaag gaan nog. En dan volgt Europa ook wel. Geduld wordt wel op de proef gesteld. Maar Nedap is wel een mooi bedrijf met een hoge return on investment in normale marktomstandigheden. Die pik ik graag op onder de 30.
  16. [verwijderd] 14 mei 2020 23:50
    Vanwaar de harde afstraffing? Natuurlijk is er marktsentiment, maar hoe wordt Nedap geraakt door corona?
    Als ze hun geplande dividend einde dit jaar gaan uitkeren zit je met deze prijs lekker toch?
  17. dmv 22 mei 2020 03:49
    Nedap heeft mbt retail en uitzendkrachten redelijk wat exposure naar markten die op dit moment geraakt worden. Mbt het dividend is het de vraag is in hoeverre ze op dit moment interen op hun bankrekening, daar stond genoeg op door de verkoop vorig jaar.

    Als je het mij vraagt zijn dit inderdaad mooie niveaus om bij te kopen maar ik zit er dan ook al in op hogere niveaus.
  18. forum rang 10 voda 26 mei 2020 05:10
    Groot pakket aandelen Nedap verhandeld

    Gepubliceerd op 25 mei 2020 21:10 | Views: 2.404

    Nedap 25 mei
    33,90 +0,20 (+0,59%)

    AMSTERDAM (AFN) - Een groot pakket aandelen Nedap is maandag verhandeld. Dat meldt persbureau Bloomberg. Het zou gaan om circa 1,2 procent van het aantal vrij verhandelbare effecten van de onderneming.

    In totaal betrof het, via een zogeheten blocktrade, 52.000 aandelen Nedap die zijn verhandeld voor een prijs van 34 euro per stuk. Dit gebeurde vlak voor het einde van de handelsdag. Het aandeel van het technologiebedrijf sloot uiteindelijk 0,6 procent hoger op 33,90 euro.
  19. dmv 26 mei 2020 07:57
    Ik was het niet (helaas)!

    Maar aangezien Teslin haar belang had uitgebreid van 5% naar 10% midden jan 2020 bij een koers van 48,- (er vanuit gaande dat ze zoiets betaald hebben) dan zijn zij wel verdacht, plus natuurlijk de andere groot aandeelhouders :).

    Er staat nog steeds cash op de bank, eerst maar is zien hoe hard retail / uitzenden geld aan verbranden deze maanden..
  20. MicJo 2 juni 2020 18:30
    Persbericht Nedap:

    Extra trading update gepland voorafgaand aan de AVA
    Datum trading update Q3 vervroegd

    Nederland, Groenlo, 2 juni 2020, 17:45

    Bij deze willen wij u graag informeren dat er een extra trading update gepland staat voorafgaand aan onze virtuele algemene vergadering van aandeelhouders (AVA) die gepland staat op 25 juni 2020. Deze trading update zal gepubliceerd worden op 16 juni 2020 nabeurs.

    Daarnaast hebben wij besloten om de publicatie van de trading update Q3 2020 te vervroegen. De publicatie zal nu plaatsvinden op 20 oktober 2020 (was 12 november 2020).

    De actuele financiële kalender kunt u vinden op onze website.
125 Posts
Pagina: «« 1 2 3 4 5 6 7 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.087
AB InBev 2 5.525
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.804
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.756
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.756
Aedifica 3 923
Aegon 3.258 322.942
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.895
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.343
Air France - KLM 1.025 35.157
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.043
Alfen 16 24.993
Allfunds Group 4 1.509
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.825
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.457
AMG 971 133.877
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.698
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.027
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.787
Arcelor Mittal 2.034 320.825
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.328
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.745
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.388
ASML 1.766 108.511
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 521
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.688
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.404