rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Uitstappen? Is het echt never sell Shell?

200.031 Posts
Pagina: «« 1 ... 1599 1600 1601 1602 1603 ... 10002 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. linke ro 19 maart 2020 19:58
    Wow! Crude #oil spikes 35% after #Trump states he'll get involved at the appropriate time AND the US starts building strategic reserves.
  2. [verwijderd] 19 maart 2020 20:00
    quote:

    tafon schreef op 19 maart 2020 19:49:

    Wat een drama in Italië.
    Net gezien op het journaal van Oostenrijk dat er Italië tientallen militaire vrachtwagens vol geladen met lijkkisten met doden onderweg zijn naar andere gebieden om ze daar te cremeren.
    Zelfs het cremeren kan men op veel plaatsen niet meer aan.
    Maak je borst maar nat in Nederland de maatregelen tot nu toe zijn volstrekt ontoereikend, zeker in vergelijking wat er al dagen in Oostenrijk van toepassing is.
    Alles is al dagen dicht, uitgezonderd apotheek en voedselwinkels.
    Sorry voor deze post, die niet over Shell gaat, hij is bedoeld als waarschuwing.
    OMG echt?
    Ik ga gelijk in mijn kelder zitten.
    O ruk..die heb ik geen.
  3. Yes we can 19 maart 2020 20:03
    quote:

    pielsje schreef op 19 maart 2020 18:22:

    [...]

    Pics or it didn't happen
    Niet laten gek maken door dit ventje, hij zit intussen terug op de bankjes bij de kleuterjuf. Tja hij gaat ook straf krijgen denk ik: heeft zelf beweerd een daytrade te hebben gedaan. Ach ach hopelijk groeit het er nog uit met volwassen worden
  4. zalwel 19 maart 2020 20:03
    quote:

    voda schreef op 19 maart 2020 15:56:

    Voelt als sciencefiction, Shell niet meer de grootste

    Shell is niet meer de grootste in de AEX. Het olie- en gasbedrijf was decennialang de reus die zonder serieuze concurrentie vanaf zijn schier onaantastbare troon neerkeek op alle andere ondernemingen.

    Maar het zijn rare tijden. Nu is Shell RDSA€10,94+2,47% niet eens meer de nummer twee van de index. Het is nog erger: ze staan op sommige momenten op de derde plaats.

    Want de koers van het olie- en gasbedrijf is de laatste maand gehalveerd. De beurswaarde van Shell was donderdagmiddag ruim €80 mrd. De koers staat rond de €11. In mei 2018 stond de koers van het aandeel nog op €31,09. Er is dus zo'n €150 mrd aan beurswaarde verdampt.

    Drie keer Midkap weg
    Ter vergelijking: de Midkap is op dit moment €47 mrd waard. Dat is een index met 25 bedrijven: ASMI, BAM, Signify. Geen onaanzienlijke ondernemingen. Bij Shell is in twee jaar tijd, pardoes drie keer de ganse Midkap verdwenen aan beurswaarde. Een beweging die uiteraard werd versneld door de uitverkoop van de voorbije week, toen vooral olie- en gasbedrijven enorme optaters kregen omdat de olieprijs wegzakte.

    Unilever UNA€45,54+4,80% is nu de grootste binnen de AEX, met een beurswaarde van €118 mrd, ook al heeft dit bedrijf een vijfde van zijn beurswaarde verloren tijdens de crisis. En op de tweede plaats staat ASML, dat (eerlijk is eerlijk: dankzij een koersstijging donderdag) nu €84 mrd waard is. ASML en Shell wisselen de laatste dagen stuivertje om de zilveren en bronzen positie, dat dan weer wel.

    Gemaximeerd
    Om te voorkomen namelijk dat één bedrijf een te grote invloed kan krijgen in de AEX — die bestaat uit 25 fondsen — is het gewicht van een fonds in de index gemaximeerd. Shell was zo groot, dat het soms een kwart van de index uitmaakte. Dat wil beursbedrijf Euronext niet, dus is er elk jaar in maart een herweging. De grootste fondsen krijgen dan een weging van maximaal 15%. Een regel die ooit bedacht moet zijn vooral voor Shell.

    Die herweging één keer per jaar kan opmerkelijke gevolgen hebben. Stijgt een koers van een bedrijf harder dan de AEX, zoals gebeurde met ASML, dan stijgt ook het gewicht van dat fonds in de gewogen index. Maar Shell is dus onderuitgegaan. In de Euronext-weging is de rangschikking nu: ASML 19%, Unilever 15%, Relx 8% en Shell 7%. Shell is in de gewogen index het drie na grootste aandeel. Maandag is de nieuwe herweging en zal het weer gelijkgetrokken worden naar 15%. Want ondanks de slechte prestaties de afgelopen tijd is Shell meer waard dan 15% van de hele AEX, zodat de limiet van toepassing blijft.
    Maar Shell in beurswaarde nummer drie in de AEX, niet zo lang geleden was dat zuivere sciencefiction.

    fd.nl/beurs/1338566/voelt-als-science...

    Dit wil dus zeggen dat shell met veel meer Aandelen in de aex komt.
    Klopt dit.
    Dit kan ook betekenen dat als shell weer normale waarden gaat laten zien dit een enorme stijging van de index gaat verzorgen.
    Kijk maar naar asmll, ook vandaag natuurlijk waanzin.
  5. Rob_S. 19 maart 2020 20:06
    quote:

    linke ro schreef op 19 maart 2020 19:58:

    Wow! Crude #oil spikes 35% after #Trump states he'll get involved at the appropriate time AND the US starts building strategic reserves.
    Alsjeblieft check your facts the oil staat 28,62
    Oke we zijn omhoog maar geen 35% spike
  6. tafon 19 maart 2020 20:08
    Voda,
    Als ze het aandelen inkoopprogramma van Euro 25 miljard uitvoeren is het een nog mooier plaatje.
  7. [verwijderd] 19 maart 2020 20:09
    No joke: zorg goed voor de ouderen in de maatschappij.
    Corona zorgt ervoor dat je doodgaat aan een soort verstikking en de kans dat ouderen eraan overlijden is groter.
    Combineer dat met.. Rutte -> krijg de corona iedereen!
    en.. weinig capaciteit in ziekenhuizen..

    We hebben hier meer kans om te overlijden door de overheid.
    Thank you for the slow response.
  8. [verwijderd] 19 maart 2020 20:14
    quote:

    Kaspersky schreef op 19 maart 2020 20:09:

    No joke: zorg goed voor de ouderen in de maatschappij.
    Corona zorgt ervoor dat je doodgaat aan een soort verstikking en de kans dat ouderen eraan overlijden is groter.
    Combineer dat met.. Rutte -> krijg de corona iedereen!
    en.. weinig capaciteit in ziekenhuizen..

    We hebben hier meer kans om te overlijden door de overheid.
    Thank you for the slow response.
    Geloof jij dat het virus uit een lab komt?
  9. [verwijderd] 19 maart 2020 20:14
    quote:

    Maupi schreef op 19 maart 2020 20:12:

    Morgen een order zetten op 11,00 zou deze nog opgepikt worden wat denken jullie?
    Volgende week waarschijnlijk wel
  10. [verwijderd] 19 maart 2020 20:15
    quote:

    Yes we can schreef op 19 maart 2020 19:54:

    [...]
    Je bent in mijn opinie totaal inconsquent: op het forum predik je dat de koers nog veel lager gaat en dat je dus zeker nog niet koopt op dit moment en luttele momenten geef je aan dat je een mooie daytrade hebt gedaan. Je was al niet echt geloofwaardig, maar zelfs die paar procentjes geloofwaardigheid ben je nu finaal kwijt. Trek je conclusies en blijf weg van dit forum !
    Zoals ik van jouw gewend ben, zwets je weer een end in de ruimte.
    Als je mijn postings v d afgelopen wkn terug leest, kan je ook zien dat ik diverse keren gemeld heb dat ik DH doe, in afwachting van een echte stijging.Dus consequent want ook vandaag heb ik een trade gedaan. Op moment van instap netjes nivo gemeld zo ook met moment van verkoop 14 min later, volkomen transparant ivm geloofwaardigheid.
    Je maakt jezelf dus echt belachelijk met deze verwijten, die slechts op jouw slaan. Zoals diverse eerdere feitelijke antwoorden op jouw postings, kreeg ik daarop geen reactie, want dan zit je met een mond vol tandjes. Ik daag je nu uit en wees een vent : schiet maar gaten in het bovenstaande, gebaseerd op feiten en geen gezwetst. Ik wacht vol spanning af ! Zo niet, verdwijn dan zelf van dit forum !


    .
  11. [verwijderd] 19 maart 2020 20:16
    Misschien een domme vraag,
    Maar is het nu niet aantrekkelijker om RS B in te kopen ipv RS A. Koers ligt normaliter boven die van A terwijl het nu enkele dubbeltjes verscheelt.
  12. Debo 19 maart 2020 20:16
    quote:

    Blanco rolling schreef op 19 maart 2020 18:00:

    In de gaten houden. De USD stijgt als een gek. onder de 1.07 nu.

    Vorige week was dat nog 1,13

    Dit heeft zeker effect op de olie aandelen en de toeleveranciers
    En zo wordt onze euro steeds minder waard. In 2008 was deze nog rond de $1,60 kun je nagaan hoeveel waarde we al hebben verloren. Fijn hè die euro en die EU...
  13. [verwijderd] 19 maart 2020 20:19
    quote:

    Stokered schreef op 19 maart 2020 20:14:

    [...]

    Geloof jij dat het virus uit een lab komt?
    Amerika was al een tijd bezig om China te verzwakken. Ik zag veel geld stromen richting biotech. Amerika maakt deal met taliban om die troepen in te zetten voor de kust van China.
    Alles bij elkaar denk ik dat er een redelijk kans is..
    plus de shortposities van de rijkeren op deze wereld was maart 2020 (puts); de long posities werden deels verkleint eind vorig jaar..

    seems very suspicious to me..
  14. forum rang 7 Wilbar 19 maart 2020 20:20
    quote:

    Jbroxx schreef op 19 maart 2020 20:16:

    Misschien een domme vraag,
    Maar is het nu niet aantrekkelijker om RS B in te kopen ipv RS A. Koers ligt normaliter boven die van A terwijl het nu enkele dubbeltjes verscheelt.
    Daar is de laatste dagen veel over geschreven hier op het forum. Als je 3 dagen terugleest dan weet je al veel meer. Is wel wat leeswerk voor je maar anders moet een ander veel typewerk verrichten.
  15. [verwijderd] 19 maart 2020 20:20
    quote:

    Maupi schreef op 19 maart 2020 20:12:

    Morgen een order zetten op 11,00 zou deze nog opgepikt worden wat denken jullie?
    Er is nog een deel in paniek; mogelijk komt er meer paniek.. of de economie wordt stilgelegd (dan is de onderliggende waarde minder geworden).
    De olieprijs stijgt echter.
  16. zalwel 19 maart 2020 20:23
    quote:

    phelli schreef op 19 maart 2020 20:15:

    [...]
    Zoals ik van jouw gewend ben, zwets je weer een end in de ruimte.
    Als je mijn postings v d afgelopen wkn terug leest, kan je ook zien dat ik diverse keren gemeld heb dat ik DH doe, in afwachting van een echte stijging.Dus consequent want ook vandaag heb ik een trade gedaan. Op moment van instap netjes nivo gemeld zo ook met moment van verkoop 14 min later, volkomen transparant ivm geloofwaardigheid.
    Je maakt jezelf dus echt belachelijk met deze verwijten, die slechts op jouw slaan. Zoals diverse eerdere feitelijke antwoorden op jouw postings, kreeg ik daarop geen reactie, want dan zit je met een mond vol tandjes. Ik daag je nu uit en wees een vent : schiet maar gaten in het bovenstaande, gebaseerd op feiten en geen gezwetst. Ik wacht vol spanning af ! Zo niet, verdwijn dan zelf van dit forum !


    .
    Wat had je trouwens gedaan als het aandeel nou jou aankoop was gedaald?
    Dit gaat het niet worden met de manier van jou handelen.
    In eerste instantie iedereen negatief kletsen met allemaal verhalen over het gaat allemaal veel lager en dan voor 0,30 eurocent aandelen kopen en weer verkopen terwijl je ooit de aandelen in positie had boven de 23 euro. En nu gaan daytraden in kon olie om 0,30 eurocent te verdienen.
    Nee dit klopt echt niet. Negatief kletsen als je geen positie hebt en positief als de positie is ingenomen.
    Succes maar ben hier niet blij mee.
    Bla bla bla chocolade vla.
  17. [verwijderd] 19 maart 2020 20:24
    Fucksels ! Vergeten RD te kopen vandaag , wilde vanmorgen vet inslaan op deze onwerkelijke koersnivo's rond de 11. Opeens druk met werk. Niet meer aan gedacht.
    En kijk nou eens naar de ruwe olie prijzen.
200.031 Posts
Pagina: «« 1 ... 1599 1600 1601 1602 1603 ... 10002 »» | Laatste |Omhoog ↑

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.097
AB InBev 2 5.525
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.868
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.772
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.765
Aedifica 3 924
Aegon 3.258 322.962
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.297
ageas 5.844 109.896
Agfa-Gevaert 14 2.051
Ahold 3.538 74.343
Air France - KLM 1.025 35.220
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.046
Alfen 16 25.021
Allfunds Group 4 1.510
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 406
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.503
AMG 971 134.011
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.735
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.027
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.787
Arcelor Mittal 2.034 320.851
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.333
Aroundtown SA 1 220
Arrowhead Research 5 9.747
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.445
ASML 1.766 108.752
ASR Nederland 21 4.502
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 521
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.690
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.412