Wesley schreef op 13 februari 2020 09:48:
Ik vind het zo crimineel dat er hier een aantal mensen zijn die “in opdracht van” (BlackRock, Marshall Wace en/of andere financiële instituten) het sentiment negatief moeten komen maken en angst zaaien! Geld en ethiek gaan dus blijkbaar niet samen! Alles ten koste van de brave huisvaderbelegger en ten voordele van zichzelf. Egoïsme aan te top. Wauw, wat een wereldje is dit toch? Jullie mogen daar fier op zijn.
We weten ondertussen allemaal wel dat PostNL niet de notering heeft dat het eigenlijk wel verdient! Onlineverkopen zitten in de lift en zijn een booming bussiness met nog veel potentieel! As simple as that.
Wat er eigenlijk aan de hand is hier is dat concurrerende bedrijven mekaar onrechtstreeks gaan bashen en een loer wil draaien. Hun macht (geld) gebruiken om de ander neer te halen. En daar is PostNL nu het slachtoffer van.
Al diegenen die hier aan deelnemen en daar nog waarschijnlijk ook voor betaald worden: Shame on you!
Dat is mijn mening.