rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Vivoryon is de naam. Daarom nieuw draadje

6.265 Posts
Pagina: «« 1 ... 24 25 26 27 28 ... 314 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 15 januari 2020 11:55
    transkript.de/news/schulterschluss-vo...

    Vertaald google

    De makers van het Deense biotechbedrijf Nordic Bioscience hebben in 2019 zwaar geïnvesteerd in Vivoryon Therapeutics AG. Nu retourneert de op Halle gebaseerde ontwikkelaar van geneesmiddelen een order aan Nordic Bioscience om een ??klinische studie uit te voeren, inclusief de ontwikkeling van biomarkers.

    Vivoryon Therapeutics AG (Euronext Amsterdam: VVY) en Nordic Bioscience hebben medio januari een overeenkomst aangekondigd om samen te werken bij de klinische ontwikkeling van de kandidaat-kandidaat PQ912 van Vivoryon Alzheimer. Het particuliere bedrijf Nordic Bioscience moet daarom niet alleen fungeren als een CRO (Clinical Research Organisation) voor de komende fase 2b SAPHIR-2-studie, maar ook helpen bij de identificatie van biomarkers. Nordic Bioscience heeft 25 jaar expertise in het ontwikkelen van op bloed gebaseerde biomarkers om specifieke patiënten te identificeren. Tot nu toe lag de focus op reuma, kanker en fibrose. De ontwikkeling van een bijbehorende diagnose op basis van een vloeibare biopsie voor een neurodegeneratieve ziekte zoals de ziekte van Alzeheimer is ook nieuw terrein voor Nordic Bioscience.

    Volgens de overeenkomst zullen bloedmonsters van patiënten in de studie worden verzameld en geanalyseerd door een gezamenlijk team van wetenschappers van Nordic Bioscience en Vivoryon Therapeutics om correlaties met klinische reacties te identificeren. “Het vermogen om patiënten te selecteren die eerder op PQ912 reageren, kan een reeds bewezen principe van precisiegeneeskunde overbrengen op de ziekte van Alzheimer. We kijken uit naar het starten van onze fase 2b klinische studie in het eerste kwartaal van 2020, ”zei Ulrich Dauer, CEO van Vivoryon Therapeutics.

    Claus Christiansen, mede-oprichter van het biotechbedrijf Nordic Bioscience, sloot zich ongeveer een jaar geleden aan bij de Alzheimer's expert , destijds bekend als Probiodrug . Dit stimuleerde de beurskoers merkbaar en bereikte medio 2019 EUR 7,76 - na EUR 1,34 in februari 2019.

    In oktober heeft Vivoryon EUR 43 miljoen opgehaald met een kapitaalverhoging die nodig zal zijn om de klinische proef te financieren. Meer dan de helft van de geplaatste 4,45 miljoen aandelen ging naar Claus Christiansen, Den Danske Forskningsfond en T & W Holding A / S. Destijds heeft het aan TecDAX genoteerde biotechbedrijf Morphosys ook aandelen ter waarde van EUR 15 miljoen veiliggesteld.

    © transcript.de/ml

    Succes, poil
  2. [verwijderd] 15 januari 2020 12:02
    Vivoryon Therapeutics: Strategisch partnerschap - koopaanbeveling bevestigd

    01/15/20 10:06 AM
    FMR Research

    Frankfurt (www.aktiencheck.de) - Vivoryon Therapeutics aandelenanalyse door FMR Research:

    Dr. Christian Ehmann, aandelenanalist van FMR Research, bevestigt zijn koopaanbeveling voor het aandeel van het biofarmaceutische bedrijf Vivoryon Therapeutics AG (ISIN: DE0007921835, WKN: 792183, ticker symbol: PB9).

    Op dinsdag (14 januari 2020) kondigde Vivoryon Therapeutics aan dat ze een strategisch partnerschap waren aangegaan met de biomarker-expert en contractonderzoeksbureau Nordic Bioscience.

    Nordic zal de SAPHIR 2 klinische fase IIb-studie uitvoeren om de causale behandeling van Alzheimer met Vivoryons nieuwe glutaminylcyclaseremmer PQ912 te onderzoeken. PQ912 remt de productie van pGlu-ß-amyloïde peptiden om te voorkomen dat ze hun zeer neurotoxische effecten ontwikkelen. Het EU-deel van de SAPHIR 2-studie werd gefinancierd door een kapitaalverhoging in november 2019. De analist anticipeert op de start van het onderzoek in H1 / 2020e. De eerste resultaten kunnen worden verwacht in H1 / 2022.

    Vivoryon plant ook een Amerikaanse tak van de SAPHIR 2-studie (n = 462), waarvan de kapitaalvereisten op dit moment nog niet volledig zijn gedekt. De analist verwacht een totale kapitaalbehoefte van EUR 60 miljoen, waarvan EUR 15 miljoen al is opgehaald door financiering van de NIH. Volgens het bedrijf moeten extra fondsen worden aangetrokken via licentieovereenkomsten uit de QPCT / L-portefeuille.

    De aangewezen expert voor de bepaling van voor de ziekte relevante biomarkers, Nordic Bioscience, zal Vivoryon ondersteunen bij het onderzoek van biomarkers die specifiek zijn voor Alzheimer in de loop van de SAPHIR 2-studie. Het doel is om stoffen in het bloed van de patiënt te identificeren waarmee Alzheimer in een vroeg stadium kan worden gediagnosticeerd. Dit moet vooral het succes van de behandeling verbeteren en de zeer complexe procedures van vandaag vermijden. Op dit moment waren preklinische gegevens uit de wetenschappelijke literatuur en resultaten van klinische studies van concurrenten beschikbaar die verschillende categorieën op bloed gebaseerde biomarkers zouden gebruiken.

    Rekening houdend met de uitstaande kapitaalvereisten voor de Amerikaanse tak van de SAPHIR 2-studie, Dr. Christian Ehmann, aandelenanalist van FMR Research, stelde zijn koersdoel voor twaalf maanden op EUR 10,00 en bevestigde zijn "koopaanbeveling" voor het Vivoryon Therapeutics-aandeel. (Analyse van 15 januari 2020)

    Let ook op informatie over de verplichting om belangenconflicten in de zin van Richtlijn 2014/57 / EU en overeenkomstige EU-voorschriften voor het genoemde analistenhuis bekend te maken:

    FMR Frankfurt Main Research AG en Oddo Seydler Bank AG een samenwerkingsovereenkomst gesloten op basis waarvan zij deze financiële analyse heeft opgesteld. Oddo Seydler Bank AG handelt op zijn beurt namens de emittenten die zelf of hun financiële instrumenten het voorwerp uitmaken van de financiële analyse.
  3. Kuiken 15 januari 2020 12:17
    bron FD :

    ASMI en Vivoryon schitteren op lichtgroen Damrak

    De Amsterdamse aandelenhandel is woensdag redelijk optimistisch van start gegaan. Uitblinkers zijn halfgeleiderbedrijf ASMI ASM€118,30+9,89% en biotechfonds Vivoryon VVY€8,03+10,00%.
    Rond 11.40 uur staat de AEX-index AEX AEX€611,66+0,08% twee tienden van een procent hoger op 612 punten. De Midkap AMX€941,29+1,40% en de smallcap-index ASCX€1.041,73+0,53% stijgen harder.

    Op andere Europese beurzen zijn de uitslagen eveneens klein, met fractionele minnen in Frankfurt en Parijs en een kleine plus in Londen. In Azië verloren de beurzen wat terrein. De Japanse Nikkei en de Hangseng leverden beide een half procent in, en de samengestelde index van Shanghai en Shenzhen sloot 0,6% lager.
    Ruwe olie is 0,3% goedkoper dan gisteren en kost $64,42 voor een vat Brent. De euro staat op $1,1135, nagenoeg gelijk aan dinsdag. De tienjaarsrentes van de zogenoemde kernlanden dalen met een basispunt of twee.
    Beleggers wachten handelsovereenkomst af
    Het heeft er alle schijn van dat beleggers in grote fondsen wachten op de ondertekening van het handelsakkoord tussen China en de Verenigde Staten. Volgens Bloomberg blijven de de bestaande heffingen op Chinese importproducten in stand, in ieder geval tot de presidentsverkiezingen in november.
    In Europa houdt de Duitse economie de gemoederen bezig. De groei van 0,6% in 2019 is de laagste sinds 2013, maakt het federale bureau voor de statistiek woensdag bekend. Dat was in lijn met de verwachting van economen, maar wel een stuk lager dan de groei van 1,5% in 2018.
    Bedrijfsnieuws
    Onder de hoofdfondsen is woensdag weinig nieuws. ASR ASRNL€34,44-2,05% duwt de 15.000 beleggingsklanten bij de banktak naar Van Lanschot Kempen VLK€19,28-0,62% en sloot een overeenkomst met de private bank. Het betekent dat er maximaal €370 mln aan beheerd vermogen bijkomt voor Van Lanschots Evi en die opsteker kan de verlieslatende tak van de vermogensbeheerder wel gebruiken.
    Het orderboek bij ASMI bleek dinsdag nabeurs dikker te zijn dan verwacht. De chipmachinefabrikant uit Almere meldde dat het in het vierde kwartaal voor iets meer dan €370 mln aan nieuwe opdrachten heeft gekregen. De omzet komt in het laatste kwartaal van 2019 iets boven de eerder gemelde bandbreedte van €310 mln tot €330 mln uit.
    Voormalig Probiodrug gaat hard
    Vivoryon VVY€8,03+10,00% , het voormalige Probiodrug, zet zijn imposante opmars voort. Gisteren won het aandeel al 22,3% op de aankondiging van een samenwerking met het Deense Nordic Bioscience in zijn onderzoek naar een middel tegen de ziekte van Alzheimer. Een dag eerder steeg Vivoryon 15% zonder duidelijke aanleiding.
    Jefferies-analist David Kerstens zet zijn koopadvies voor Vopak VPK€49,64+0,06% kracht bij met een kleine koersdoelverhoging, van €55 naar €56. Hij verwacht bij de jaarcijfers van 12 februari een snellere groei van het brutobedrijfsresultaat, en vindt de waardering van het tankopslagbedrijf in historisch bedrijf 'niet veeleisend'.
    Galapagos GLPG€192,80+1,66% haalt de banden met het Canadese biotechbedrijf Fibrocor aan. Galapagos neemt een belang in zijn onderzoekspartner, en verwerft exclusieve rechten op de eventuele doorontwikkeling van vier middelen tegen vormen van fibrose. Paul van der Hors, hoofd business development bij Galapagos, wordt commissaris bij Fibrocor.
    NIBC, Alfen, Neways
    NIBC NIBC€7,70+3,36% schrapt 50 banen. De Haagse bank stopt met zijn activiteiten op het gebied van kapitaalmarkten. Het gaat om de handel in obligaties en advisering rond eigen vermogen, bijvoorbeeld bij beursgangen (equity capital markets), en bij het ophalen van vreemd vermogen (debt capital markets). NIBC neemt een reorganisatievoorziening van €9 mln en zegt dat er geen gevolgen zijn voor de voorgenomen dividenduitkering.
    Alfen ALFEN€23,60+8,51% heeft een nieuwe opdracht binnengehaald. Het bedrijf gaat de komende vier jaar voorgefabriceerde verdeelstations leveren aan netbeheerder Enexis. Financiële details zijn niet bekendgemaakt.
    Teslin heeft zijn belang in Neways NEWAY€8,40-1,18% , toeleverancier van onder meer chipmachinefabrikant ASML en fabrikanten van elektrische auto's, fors teruggeschroefd. In november 2017 had de investeringsmaatschappij nog een belang van bijna 10%, per maandag is daar nog 4,6% van over. Teslin dook onder de meldingsgrens op de dag dat Neways opnieuw een tegenvaller meldde en de beurskoers met 8,2% zag dalen.
  4. [verwijderd] 15 januari 2020 12:21
    quote:

    Gala-diner schreef op 14 januari 2020 10:23:

    [...]
    Deze analist heeft waarschijnlijk last van Alzheimer...

    Bij NIBC hebben ze gelijk maatregelingen getroffen ;)
    Groet, poil
6.265 Posts
Pagina: «« 1 ... 24 25 26 27 28 ... 314 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.101
AB InBev 2 5.529
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.890
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 267
Accsys Technologies 23 10.795
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 192
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.772
Aedifica 3 925
Aegon 3.258 322.987
AFC Ajax 538 7.088
Affimed NV 2 6.300
ageas 5.844 109.897
Agfa-Gevaert 14 2.060
Ahold 3.538 74.343
Air France - KLM 1.025 35.239
AIRBUS 1 12
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.046
Alfen 16 25.070
Allfunds Group 4 1.511
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 408
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.826
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.837 243.579
AMG 971 134.069
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.740
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 491
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 15.029
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 384
Arcadis 252 8.789
Arcelor Mittal 2.034 320.876
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.341
Aroundtown SA 1 221
Arrowhead Research 5 9.749
Ascencio 1 28
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.559
ASML 1.766 109.393
ASR Nederland 21 4.505
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 522
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.728
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 66
Azerion 7 3.412