Laup 4 schreef op 14 januari 2020 17:40:
De fine fleur van ’s werelds farma- en biotechindustrie strijkt deze week neer in San Francisco. De 38ste JPMorgan Health Conference ontvangt van maandag tot en met donderdag meer dan 450 bedrijven, maar ook bankiers, analisten en investeerders uit 155 landen in het prestigieuze Westin St. Francis-hotel.
Het vierkoppige Biocartis-team haspelt meer dan 60 meetings af.
De 12.000 aanwezigen raken er alleen binnen op uitnodiging van de Amerikaanse zakenbank JPMorgan. Ook dit jaar tekent het kruim van de Belgische biotech present. Onder andere Mithra, Argenx, Biocartis, Bone Therapeutics, Galapagos en UCB hebben een delegatie ter plekke.
‘
Het gaat om gesprekken met bestaande en mogelijke nieuwe investeerders of businesspartners’, zegt Renate Degrave, hoofd communicatie en investor relations. ‘De voorbereiding is erg belangrijk. Het grote voordeel is dat daar alleen C-suits (bedrijfskleppers, red.) rondlopen.’
Elk jaar selecteert JPMorgan een rist gelukkige bedrijven die er een presentatie mogen geven.Biocartis-topman Herman Verrelst presenteert donderdag voor het tweede jaar op rij.
De conferentie geldt niet voor niets als de ‘deal conference’, aldus Renate Degrave van Biocartis. ‘Er vinden frequent eerste ontmoetingen met mogelijke partners plaats, die later in een partnership beklonken worden.’
Bron: De Tijd
www.tijd.be/ondernemen/farma-biotech/...