bases schreef op 20 september 2014 15:39:
[...]
In mijn chart zie je een blauwe ( dalende ) weerstandslijn lopen vlak boven de laatste candle. Die lijn is een langer lopende dalende weerstandslijn over de afgelopen toppen ( te zien in nieuwe bijlage).
we staan nu op het punt ( net als de 8-9) tegen die blauwe lijn aan. De vorige keer is die niet gebroken Als we deze nu wel breken staat de koers naast het breken van de langere dalende weerstandslijn boven de vorige top. Dan kun je gaan projecteren en met het projecteren slaat ( blijkt uit ervaring) het koersdoel altijd 1 niveau over. De witte projectie gaat dan van iets onder de 38,2 naar iets onder de 61,8%.
wat ligt daar? JUIST! de 61,8% van de langere rit ( grote fibonacci lijnen). het samenvallen van die niveau's maakt het extra krachtig.
dat komt het op mijn eigen projectietarget van 40,06.. laten we het afronden op €40,-