rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Frank van Dongen - Meer geld pompen

32 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 7 handyman6 7 december 2009 11:07
    En het antwoord is:onze(klein) kinderen gaan dat nooit terugbetalen...want,daar zorgt de inflatie wel voor en anders een nieuwe munt=yen met een verhouding van 1 op 1000(vul zelf het aantal 000in)oude..zolang er wereldwijd vraag is naar Y,$,€ houden ze hun ruilkracht wel!Pas als er weer een Weimarrepubliek ontstaat wordt het link met D-marken..gr.H6
  2. [verwijderd] 7 december 2009 11:17
    GOED NIEUWS:
    Bailout kost volgens laatste schatting 200 B $ minder!!

    UP WE MUST !!

    WASHINGTON (Reuters) - The projected long-term cost of the U.S. government's bailout of the nation's big banks is going to be at least $200 billion less than previously thought, a Treasury Department official said on Sunday night.

    Banken UP !!

    Aegon UP !!
  3. [verwijderd] 7 december 2009 11:36
    In de daggrafiek van de vele mogelijke scenarios twee varianten.
    De linker gaat er vanuit dat de neutrale driehoek afgehandeld wordt en dan wordt hij ook zonder EW-patroon doorgaans opwaarts verlaten voor een koersdoel van in ieder geval de basis van de driehoek opgeteld bij de laatste bodem. Dit zou de index binnen niet al te lange tijd tussen 330 en 340 kunnen laten toppen.

  4. [verwijderd] 7 december 2009 11:41
    He ,Frank jij leest ook goed nieuws lees ik nu! Gelukkig dat als het goed is ,jij eraan twijfelt of de cijfers wel correct zijn. Straks ga je nog een positief stukje schrijven,moet er niet aandenken.
  5. elschenk 7 december 2009 12:00
    Niet meer geld pompen maar hetzelfde geld meer laten rollen......

    Dit gebeurde echt in een stadje dat leefde van toerisme. Maar tengevolge van de economische crisis kwamen er geen toeristen meer.

    Iedereen maakte schulden bij iedereen om te overleven.

    Vele maanden gingen voorbij en de crisis werd erger en erger.

    Droevige dagen !

    Op een dag komt er toch een toerist die een kamer huurt in het plaatselijke hotelletje.
    Hij betaalt met een biljet van 100 euro.

    De toerist is nog niet in zijn kamer of de hotelbaas vertrekt al met zijn 100 euro naar de slachter. Hij moet de slachter immers nog 100 euro betalen.

    De slachter gaat direct met datzelfde biljet naar de boer die hem het vlees levert dat hij nog moest betalen. De boer op zijn beurt haast zich naar de plaatselijke prostituee. Hij betaalt haar met hetzelfde biljet.

    In het hotelletje waar ze normaal naar toe gaan betaalt de prostituee de kamer met dezelfde 100 euro omdat ze nog een paar dagen huur moet betalen.

    Op het moment dat ze het geld op de toog legt komt de toerist beneden en zegt dat hij de kamer achteraf toch niet goed vindt en dat hij er van af ziet. Hij neemt het biljet van 100 euro van de toog en vertrekt.



    Er is niets verloren, niets gewonnen voor de toerist... Maar niemand in de stad heeft nog schulden bij iemand !!!

    Hallo Mr. WOUTER BOS !!!!!!!!

    Zou dit soms een manier zijn om een crisis op te lossen ????



  6. [verwijderd] 7 december 2009 12:20
    quote:

    elschenk schreef:

    Niet meer geld pompen maar hetzelfde geld meer laten rollen......

    Dit gebeurde echt in een stadje dat leefde van toerisme. Maar tengevolge van de economische crisis kwamen er geen toeristen meer.

    Iedereen maakte schulden bij iedereen om te overleven.

    Vele maanden gingen voorbij en de crisis werd erger en erger.

    Droevige dagen !

    Op een dag komt er toch een toerist die een kamer huurt in het plaatselijke hotelletje.
    Hij betaalt met een biljet van 100 euro.

    De toerist is nog niet in zijn kamer of de hotelbaas vertrekt al met zijn 100 euro naar de slachter. Hij moet de slachter immers nog 100 euro betalen.

    De slachter gaat direct met datzelfde biljet naar de boer die hem het vlees levert dat hij nog moest betalen. De boer op zijn beurt haast zich naar de plaatselijke prostituee. Hij betaalt haar met hetzelfde biljet.

    In het hotelletje waar ze normaal naar toe gaan betaalt de prostituee de kamer met dezelfde 100 euro omdat ze nog een paar dagen huur moet betalen.

    Op het moment dat ze het geld op de toog legt komt de toerist beneden en zegt dat hij de kamer achteraf toch niet goed vindt en dat hij er van af ziet. Hij neemt het biljet van 100 euro van de toog en vertrekt.



    Er is niets verloren, niets gewonnen voor de toerist... Maar niemand in de stad heeft nog schulden bij iemand !!!

    Hallo Mr. WOUTER BOS !!!!!!!!

    Zou dit soms een manier zijn om een crisis op te lossen ????




    Heel mooi, doet me denken aan die twee kroegbazen die om de beurt bij elkaar een biertje gingen drinken voor een dubbeltje en zo de omzet op peil hielden.
  7. [verwijderd] 7 december 2009 13:10
    `Nee, we reageerden als gekken op 10% in plaats van op 10,2%. Ik riep het ook al op de Dag van de Belegger: als we maar lang genoeg wachten, valt iedereen uit de telling en dan zijn er volgens de statistieken helemaal geen werklozen meer in de Verenigde Staten. Immers na zes maanden verdwijnen werklozen uit dit cijfer.`

    Klopt dit ? Ik weet wel dat veel Amerikanen uit dit cijfer verdwijnen als ze de moed opgeven en zich uitschrijven als werkzoekende, maar automatisch ?? Dan hoeven we dit cijfer eigenlijk helemaal niet in de gaten te houden.

  8. [verwijderd] 7 december 2009 13:25
    een kat in het nauw (lees: overheid,Centrale bank, financieel systeem), maakt rare sprongen...

    Het antwoord of al dat gratis geld ergens toe leidt, moet komen van de massa...en wanneer krijgen wij ons gratis geld!? Want anders stoppen wij met uitgeven!

    nou en? zeggen banken en overheden dan...want wij hebben zoveel macht, dat mensen en hun geld er eigenlijk niet toe doen! En maar rente betalen over dat gratis geld...en maar zwoegen voor de bonussen van de mensen die bewezen hebben dat ze het systeem naar de knoppen hebben geholpen ipv bewaakt en goed beheerd (alhoewel; voor voorstanders van een dictatuur hebben ze prima werk geleverd...er zijn meer slaven dan ooit!(gevangenen van hun bank, huis en hypotheek)

    Welkom in de dictatuur van het grote en oneindige geld...namaken was nog nooit zo makkelijk! Maar de mensen weten bij God niet meer hoe ze zonder moeten...net als voedsel; het moet van duizenden kilometers ingevlogen worden, maar zelf zijn we amper nog in staat ons zelf te voorzien..de boeren uitgerookt om meer bouwgrond te kunnen creeeren en ondanks de enorme hoeveelheid nieuwe bouwsels zitten we nog steeds met een peperdure woningmarkt...duurder dan ooit omdat de geldkraan nog slechts druppelt ipv wijd open staat.

    Op naar de 100-jarige hypotheeklening...tegen 0,1%rente... (Japanscenario is nog niet helemaal af...Europa en USA hebben nog voldoende kredietruimte!)
  9. [verwijderd] 7 december 2009 13:31
    De VS kan zich niet meer uit de schulden inflateren

    De EU moet maar eens stoppen met het devalueren van eigen munt om de VS te helpen

    Anders wordt alles waardeloos

    Incluis ons spaargeld

    Ook die hele klimaattop is onzin, als er geen deel van de wereld (VS) meer is wat gratis alles opmaakt, is er ruimte voor boeren en derde wereld landen om normaal iets te verdienen

    En stop al die onzin oorlogen ook maar

    Zonder alles uit te buiten
  10. [verwijderd] 7 december 2009 13:49
    wow Cees, dit is bijna positief, pas je wel een beetje op wat je zegt.

    Cijfers positief, maar dan zullen ze wel negatief gecorrigeerd worden.
    Hebben we goede cijfers in Amerika moet je weer naar andere landen kijken die ongeveer 6 maanden achter Amerika aanrennen, daar is het allemaal nog niet zo goed, DUH!, maar wel beter dan wat jij al maanden roept, want zelfs in Duitsland daalde de werkeloosheid, perongeluk natuurlijk, zal heus wel fout zijn en negatief uit te leggen, wordt negatief gecorrigeerd, waarom noemen we uberhaupt iets positief, negatief zijn is veel leuker toch.

    Blackrock is gestoord, koopt zomaar van 5 fondsen meer dan 5% stemrecht en doet daar vanmorgen nog eens een belang in Mobistar overheen. GEK zijn ze Cees.

    Nee, die goede cijfers als die nu blijven komen gaan we pas echt stuk inderdaad.
    Je zal het maar hebben, goede economische cijfers, moet je ineens de rente geleidelijk gaan verhogen en de overheids stimulans langzaam afbouwen. Worden obligaties en goud ineens helemaal niet meer interessant en moet dat geld ook nog naar aandelen toe op deze soms idioote niveaus van aandelen koersen vooral historisch gezien want aandelen zijn altijd veel duurder geweest dan nu dus dat moet toch slecht zijn.

    Nee, je kunt beter goud kopen nu het net 6% is gezakt, alle grote rijke mensen hebben het al gekocht dus nu is het tijd dat het gewone volk word overgehaald om op deze opgeblazen niveaus het weer van deze partijen af te nemen, dus Be Afraid Be Very Afraid, they tell you.
  11. De Struikrover 7 december 2009 14:05
    maart 2009 + 17 maanden= ongeveer augustus 2010. Als het aan JP Morgan ligt gaat het nog wel even omhoog. We zijn nu ongeveer op de helft = +120 punten. Laat de stijging iets minder snel gaan dan kom je op de 410 van Bas. Dat noem je timing.
  12. [verwijderd] 7 december 2009 14:35
    Ha Ha bij goed nieuws twijfelen of het wel waar is maar slecht nieuws als zoete koek slikken! Tunnelvisie!??
    Wat een prutser deze man, helaas voor hem gaat de AEX niet naar de 200 maar naar de 350!
  13. [verwijderd] 7 december 2009 15:02
    Cees: ¨.... Immers na zes maanden verdwijnen werklozen uit dit cijfer.`

    Blaaskaak: ¨Klopt dit ? Ik weet wel dat veel Amerikanen uit dit cijfer verdwijnen als ze de moed opgeven en zich uitschrijven als werkzoekende, maar automatisch ?? Dan hoeven we dit cijfer eigenlijk helemaal niet in de gaten te houden.¨

    Ja, dat klopt. Na 6 maanden -- max. duur ww uitkering -- tel je niet meer mee met U3, het cijfer van de nieuwsberichtkoppen.

    In het kader van de $ 787 billion steun, komen werklozen in sommige staten in aanmerking voor verlengde ww, en die verlengde ww is onlangs nogmaals verlengd.

    Het is immers in de VS nog niet eerder voor gekomen dat zoveel werklozen zo langdurig werkloos zijn (zowel absoluut als relatief).

    De ´verlengde´ werklozen tellen nog wel mee in de U6 cijfers.

    Op je hier uit moet concluderen dat je niet meer op die koppen-getallen hoeft te letten, ligt eraan of je een middellange termijn investeerder bent (dan hebben die getallen niet zoveel zin), of een ultrasnelle intraday speculant (dan hebben die getallen wel zin; kijk maar naar het onmiddellijke effect afgelopen vrijdag, zowel AEX als Dow/S&P futures).
  14. [verwijderd] 7 december 2009 17:48
    Stoer he! ;) gewoon mijn mening op zijn slechte column!

    Deze man maakt zo veel fouten en bekijkt de dingen niet objectief of realistisch maar volledig vanuit het beeld waarbij hij baat heeft.
    Zo probeert hij mensen mee te trekken in zijn beeld van het einde der aarde.

    Ik vind dat je als columnist wel eerlijk moet blijven en dat is deze man gewoon aantoonbaar niet geweest. Hij probeert een onrealistisch beeld te scheppen van de werkelijkheid.

    Dan vind ik een schande voor een in mijn ogen aardige site als IEX.nl! Ze gaan met zulke mensen in zee, is niet goed vooor de uitstraling.

    Ik noem hem daarnaast een prutser omdat hij een aantal keren dalende koersen voorspeld en daarbij zegt dat na een bepaald niveau verlies genomen moet worden.

    Als dan het koersverloop vervolgens in zijn nadeel is hoor je hem er later niet meer over en komt hij weer met andere grafiekjes en cijfertjes die weer dalende koersen voorspellen.
    Dat noem ik gewoon ongeloofwaardig!

    Dan heeft hij dus niet zijn verlies genomen en gaat dus zwaar de boot in! En met hem alle volgelingen en mensen die bij zijn vennootschappen hebben belegd.

    Conclusie: Een prutser die niet man genoeg is om toe te geven dat ie er naast zit! hij gaat gewoon verder op dezelfde voet ondanks andere signalen.
    Vandaar ook mijn genoemde term tunnelvisie!

    Zo allebei onderbouwd, nu jij weer Cees!

  15. [verwijderd] 7 december 2009 17:50
    quote:

    carol765 schreef:

    Cees: ¨.... Immers na zes maanden verdwijnen werklozen uit dit cijfer.`

    Blaaskaak: ¨Klopt dit ? Ik weet wel dat veel Amerikanen uit dit cijfer verdwijnen als ze de moed opgeven en zich uitschrijven als werkzoekende, maar automatisch ?? Dan hoeven we dit cijfer eigenlijk helemaal niet in de gaten te houden.¨

    Ja, dat klopt. Na 6 maanden -- max. duur ww uitkering -- tel je niet meer mee met U3, het cijfer van de nieuwsberichtkoppen.

    In het kader van de $ 787 billion steun, komen werklozen in sommige staten in aanmerking voor verlengde ww, en die verlengde ww is onlangs nogmaals verlengd.

    Het is immers in de VS nog niet eerder voor gekomen dat zoveel werklozen zo langdurig werkloos zijn (zowel absoluut als relatief).

    De ´verlengde´ werklozen tellen nog wel mee in de U6 cijfers.

    Op je hier uit moet concluderen dat je niet meer op die koppen-getallen hoeft te letten, ligt eraan of je een middellange termijn investeerder bent (dan hebben die getallen niet zoveel zin), of een ultrasnelle intraday speculant (dan hebben die getallen wel zin; kijk maar naar het onmiddellijke effect afgelopen vrijdag, zowel AEX als Dow/S&P futures).

    Yep, maar zelfs voor daytraders is het tricky dan. begrijp nu ook de daling in NY vrijdag avond beter. Het cijfer slaat gewoon nergens op :)
  16. [verwijderd] 7 december 2009 18:11
    Blaaskaak schreef: ¨Yep, maar zelfs voor daytraders is het tricky dan. begrijp nu ook de daling in NY vrijdag avond beter... ;-)¨

    Daarom had ik het ook over ´ultrasnelle intraday speculant´ en de ´onmiddellijke´ reactie op de koppen. In deze markten is daytraden inderdaad tricky, met of zonder gemasseerde cijfers in de koppen ;-)
32 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.001
AB InBev 2 5.482
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.204
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.528
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.651
Aedifica 3 901
Aegon 3.258 322.664
AFC Ajax 538 7.086
Affimed NV 2 6.288
ageas 5.844 109.885
Agfa-Gevaert 14 2.048
Ahold 3.538 74.294
Air France - KLM 1.025 34.998
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.333
Allfunds Group 4 1.468
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 405
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.813
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.835 242.750
AMG 971 133.096
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.686
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 485
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.936
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 380
Arcadis 252 8.731
Arcelor Mittal 2.033 320.582
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.288
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.716
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.082
ASML 1.766 106.064
ASR Nederland 21 4.451
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 470
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.610
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.390