rood blauwe elepsis logo Belegger.nl

Koffiekamer Terug naar discussie overzicht

Nu wel door de 263 weerstand?

26 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. [verwijderd] 18 mei 2009 20:04
    Europa: Goldman geeft indexen vleugels
    18-05-2009 19:07:29
    Brussel (tijd) - De Europese aandelenmarkten zijn de week met stevige winsten gestart. Het verdere herstel van de financiële waarden, die vorige week nog een flinke correctie moesten ondergaan, en een optimistisch rapport van het beurshuis Goldman Sachs gaven de indexen een stevige duw in de rug.

    Volgens Goldman is de kans groot dat de beursrally die begin maart werd ingezet langer zal duren. 'De huidige rally is de eerste sinds het begin van de kredietcrisis die gedragen wordt door de fundamentals en de waarderingen', luidt het.

    De DJ EuroStoxx50 sloot de dag 2,5 procent hoger af op 2.422,74 punten. Nagenoeg alle beurzen konden winsten van meer dan 2 procent boeken: Parijs won 2,4 procent, Londen won 2,3 procent.

    Dat de bankwaarden in trek waren, had onder meer te danken aan het feit dat de interbancaire driemaandelijkse rente, de zogeheten Libor, de grootste daling sinds 19 maart kende. Dat betekent met andere woorden dat banken nu dus bereid zijn om meer geld aan elkaar te lenen.

    Dat hoopgevende signaal stuurde banken als ING of BNP Paribas respectievelijk 7,4 en 5,9 procent hoger. In Londen steeg Lloyds dan weer met 9,9 procent tot 98 pence nadat de bankgroep had bevestigd dat de Britse overheid ermee akkoord gaat dat een pakket van 4 miljard pond preferente aan delen wordt omgezet in gewone aandelen.

    Afschrijvingen

    Zelfs Société Générale sloot 4,2 procent hoger op 37,27 euro. Nochtans sloot Frédéric Oudéa, de nieuwe topman van de groep, in een interview met de krant Le Parisien niet uit dat er nog meer afschrijvingen kunnen komen als de economie verslechtert.

    Nog in Parijs steeg het aandeel EADS, het moederbedrijf van vliegtuigbouwer Airbus met 3,3 procent tot 11,83 euro. De Duitse minister van Defensie Jung verklaarde maandag in Brussel dat er eind juni duidelijkheid zal komen over het lot van het militair transportvliegtuig A400M. De zeven Europese landen die het toestel hebben besteld, zullen tegen dan immers beslissen of ze al dan niet doorgaan met het programma.

    Ook de aandelen uit de reisindustrie waren in trek. Zo maakte Thomas Cook in Londen een sprong van 6,3 procent op 237,75 euro. Kuoni Reisen, de grootste reisgroep van Zwitserland, had laten weten dat het van plan is om concurrenten over te nemen. Kuoni Reisen steeg in Zürich met 1,4 procent tot 351,5 Zwitserse frank.

  2. [verwijderd] 18 mei 2009 20:24
    maar stel nou,
    dat je wilt beleggen met het idee op deze verdere stijging maar niet in finnen.

    moet ik dan denken aan
    MT, Fugro, Randstad?
    deze pakken als eerste het herstel van de economie op toch?
  3. [verwijderd] 18 mei 2009 20:28
    quote:

    Leen van Frisia schreef:

    maar stel nou,
    dat je wilt beleggen met het idee op deze verdere stijging maar niet in finnen.

    moet ik dan denken aan
    MT, Fugro, Randstad?
    deze pakken als eerste het herstel van de economie op toch?
    Laten we in de VS beginnen en daar is Randstad volgens mij niet zo'n grote speler ;-)
  4. [verwijderd] 19 mei 2009 08:48
    We zullen het gaan zien, misschien zelfs vandaag al. De bouwcijfers staan op de agenda en het algemene sentiment is vlak voor opening opnieuw positief, dus...........
  5. [verwijderd] 19 mei 2009 10:48
    AMSTERDAM (Dow Jones)--De AEX lijkt deze week slechts een weg te kennen die is omhoog, geeft handelaar Peter Jurgens van Keijser Capital dinsdag aan. "Het is de combinatie van de winst op Wall Street van maandag met de winst in Japan en Hong Kong, als gevolg daarvan", aldus Jurgens. "Veel partijen zijn bang om de markt te missen, maar dat heeft wel tot gevolg, dat, als de winst een beetje begint weg te ebben, er een kentering optreedt. Dat is het belangrijkste risico van dit moment", aldus Jurgens. KPN noteert lager en volgens Jurgens is dat een bekend patroon bij het aandeel, dat veelvuldig tegen de markttrend in noteert. Jurgens ziet de obligatiemarkt onder druk staan en dat impliceert dat er veel geld zijn weg kan vinden en gaan vinden richting de aandelenmarkten. Hij adviseert beleggers met een lange beleggingshorizon niet te snel afscheid te nemen van aandelen, maar zich te ontdoen van de verleiding winst te nemen. "Gewoon blijven zitten, dan maak je de beste kans om een optimaal rendement te maken", aldus Jurgens. De omzetten zijn dinsdagochtend laag. De AEX noteert dinsdag rond 10.40 uur 1,3% hoger op 262,63 punten. (ANS)
  6. [verwijderd] 19 mei 2009 11:31
    Straks ommekeer en dan weer huilen met tuiten?

    Let op:

    Weerstanden: 263,8 van 8 mei 2009
    en 264,00 van 9 febbe 2009

    Zie gratis zonder geld advies van Adje!!
    www.adnbeursanalyse.nl/Updates/aex-up...

    De aandelenmarkt kijkt naar boven, maar is er nog niet in geslaagd om de top van vanmorgen uit te nemen en door te gaan naar 263,8 of 264. Dit wil zeggen dat er nog altijd een kleine kans bestaat dat we toch nog terugkeren naar 259,5 om het stuk van het gap dat vanochtend open bleef geheel te sluiten. Het gegeven dat we niet doorgestoten zijn maakt in theorie de vorming van een dubbele top mogelijk. Het koersverloop wijst tot nog toe op een voortzetting naar boven, daarvoor moeten we echter wel boven 262,8 geraken waar met de voorlaatste candle (een inverted hammer) vooralsnog een top is ontstaan. -Ad Nooten-

    Geplaatst dinsdag 19 mei 11.15u.

    En doneren op zijn bankrekening!

    Groeten en Sterkte.



    quote:

    TAisOnzin schreef:

    [quote=zpd]
    De beurs stijgt veel te hard !
    [/quote]
    Voor mij stijgt de beurs nog niet hard genoeg!

    Naar die AEX 500 !
  7. [verwijderd] 19 mei 2009 11:53
    daarvoor moeten we echter wel boven 262,8 geraken waar met de voorlaatste candle (een inverted hammer) vooralsnog een top is ontstaan. -Ad Nooten-

    --> AEX is boven 262,8 geweest, en wat dan?

    Ad Nooten zit bijna altijd blind short en hij heeft afgelopen dagen/weken flink verloren!
  8. [verwijderd] 19 mei 2009 11:57
    quote:

    lbiggles1 schreef:

    Als je naar de fait value kijkt bij de futures dan verwacht ik een vlakke opening in de USA
    Laten we nog even op de bouwcijfers wachten. Vandaag kunnen we met steun vanuiit de VS wel eens een fikse weerstand doorbreken.
  9. [verwijderd] 19 mei 2009 12:00
    Als alle Goldmans en Jim Diamonds (JPM) gaan gillen dat de Rally kan gaan beginnen.....
    dan moet je erg op je hoede zijn....

    Alles wat 35% omhoog gaat, zal een keer Omlaag moeten, dit heet marktwerking, basiskennis Heertje deel I op de MAVO/SULO!

    Groeten en Sterkte.

    quote:

    pareltje schreef:

    [quote=lbiggles1]
    Als je naar de fait value kijkt bij de futures dan verwacht ik een vlakke opening in de USA
    [/quote]

    Laten we nog even op de bouwcijfers wachten. Vandaag kunnen we met steun vanuiit de VS wel eens een fikse weerstand doorbreken.
  10. [verwijderd] 19 mei 2009 13:04
    Alles wat 35% omhoog gaat, zal een keer Omlaag moeten, dit heet marktwerking, basiskennis Heertje deel I op de MAVO/SULO!

    --> ik word echter moe van deze zwartkijkers! 35% omhoog? so what? Niet vergeten, AEX is van ruim 500 punten naar dit klote stand gezakt, dus waar is de stijging???
  11. [verwijderd] 19 mei 2009 17:32
    quote:

    pareltje schreef:

    kan best but go with the flow, toch?
    Je bent wel op dreef he? Het is vandaag uiteindelijk niet gelukt. Morgen weinig economisch nieuws dus wellicht een rustige dag of een dag waarin de 263 definitief geslecht gaat worden.
    Kortom we weten het niet maar 1 ding is zeker er komt steeds meer geld naar de beurs en de 263 gaat er aan!
  12. [verwijderd] 20 mei 2009 07:29
    Een nieuwe dag met nieuwe kansen

    Financiele agenda buitenlandse fondsen t/m 27 mei
    20-05-2009 06:57:00
    AMSTERDAM (Dow Jones)--Komende week staan onder meer de volgende gebeurtenissen van buitenlandse fondsen op de agenda:

    WOENSDAG 20 mei

    - London Stock Exchange Group, voorlopige cijfers 2008
    - Target Corp, cijfers KW1 2009
    - Toll Brothers, voorlopige cijfers KW2 2008/2009

    DONDERDAG 21 MEI

    - Tiffany & Co, aandeelhoudersvergadering
    - Boeing, investeerdersdag
    - Xerox Corp, aandeelhoudersvergadering
    - Limited Brands, cijfers KW1 2009
    - Cable & Wireless, voorlopige cijfers 2008-2009
    - Barnes & Noble, cijfers KW1 2009

    VRIJDAG 22 MEI

    - British Airways, cijfers 2008
    - Campbell Soup, cijfers KW3 2008/2009

    MAANDAG 25 MEI

    - Medicx Fund, interimcijfers 2009

    DINSDAG 26 MEI

    - Atos Origin, aandeelhoudersvergadering
    - Deutsche Bank, aandeelhoudersvergadering
    - France Telecom, aandeelhoudersvergadering
    - STMicroelectronics, investeerdersdag

    WOENSDAG 27 MEI

    - Air Berlin, eerstekwartaalcijfers 2009
    - ExxonMobil, aandeelhoudersvergadering
    - Boeing, Sanford C. Bernstein Conference
    - Sara Lee, Sanford C. Bernstein Conference
    - Staples, eerstekwartaalcijfers 2009

26 Posts
Pagina: 1 2 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in

Direct naar Forum

Zoek alfabetisch op forum

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D
  5. E
  6. F
  7. G
  8. H
  9. I
  10. J
  11. K
  12. L
  13. M
  14. N
  15. O
  16. P
  17. Q
  18. R
  19. S
  20. T
  21. U
  22. V
  23. W
  24. X
  25. Y
  26. Z
Forum # Topics # Posts
Aalberts 466 7.001
AB InBev 2 5.482
Abionyx Pharma 2 29
Ablynx 43 13.356
ABN AMRO 1.582 51.201
ABO-Group 1 22
Acacia Pharma 9 24.692
Accell Group 151 4.132
Accentis 2 264
Accsys Technologies 23 10.528
ACCSYS TECHNOLOGIES PLC 218 11.686
Ackermans & van Haaren 1 188
ADMA Biologics 1 34
Adomos 1 126
AdUX 2 457
Adyen 14 17.650
Aedifica 3 901
Aegon 3.258 322.664
AFC Ajax 538 7.086
Affimed NV 2 6.287
ageas 5.844 109.885
Agfa-Gevaert 14 2.048
Ahold 3.538 74.293
Air France - KLM 1.025 34.998
AIRBUS 1 11
Airspray 511 1.258
Akka Technologies 1 18
AkzoNobel 467 13.036
Alfen 16 24.333
Allfunds Group 4 1.468
Almunda Professionals (vh Novisource) 651 4.251
Alpha Pro Tech 1 17
Alphabet Inc. 1 405
Altice 106 51.198
Alumexx ((Voorheen Phelix (voorheen Inverko)) 8.486 114.813
AM 228 684
Amarin Corporation 1 133
Amerikaanse aandelen 3.835 242.741
AMG 971 133.088
AMS 3 73
Amsterdam Commodities 305 6.686
AMT Holding 199 7.047
Anavex Life Sciences Corp 2 485
Antonov 22.632 153.605
Aperam 92 14.936
Apollo Alternative Assets 1 17
Apple 5 380
Arcadis 252 8.731
Arcelor Mittal 2.033 320.579
Archos 1 1
Arcona Property Fund 1 286
arGEN-X 17 10.288
Aroundtown SA 1 219
Arrowhead Research 5 9.716
Ascencio 1 26
ASIT biotech 2 697
ASMI 4.108 39.082
ASML 1.766 106.061
ASR Nederland 21 4.451
ATAI Life Sciences 1 7
Atenor Group 1 470
Athlon Group 121 176
Atrium European Real Estate 2 199
Auplata 1 55
Avantium 32 13.610
Axsome Therapeutics 1 177
Azelis Group 1 64
Azerion 7 3.390