rood blauwe elepsis logo Belegger.nl
Aandeel

TomTom NL0013332471

Laatste koers (eur)

4,022
  • Verschil

    -0,106 -2,57%
  • Volume

    566.861 Gem. (3M) 268,1K
  • Bied

    -  
  • Laat

    -  
+ In watchlist

off-topic

24.277 Posts
Pagina: «« 1 ... 1209 1210 1211 1212 1213 1214 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. forum rang 7 sniklaas 3 februari 2025 08:12
    quote:

    MOEdig Voorwaarts schreef op 3 februari 2025 07:07:

    Zoals eerder geconstateerd, niet bepaald "safe havens" die digitale onzinmuntjes:

    www.investing.com/news/cryptocurrency...
    edele metalen danken hun meerwaarde aan het gegeven dat in het grijze verleden ‘iemand’ het predikaat ‘edel’ op goud, zilver e.d. heeft geplakt, had ook op andere lastig te delven ‘metaal’ kunnen zijn.

    Meer en minderwaarde belasting krijgen de Belgen erbij, wordt interessant om verliesgevende posities te sluiten op jaareinde…
  2. Rider 3 februari 2025 09:56
    quote:

    sniklaas schreef op 3 februari 2025 08:12:

    [...]edele metalen danken hun meerwaarde aan het gegeven dat in het grijze verleden ‘iemand’ het predikaat ‘edel’ op goud, zilver e.d. heeft geplakt, had ook op andere lastig te delven ‘metaal’ kunnen zijn.

    Meer en minderwaarde belasting krijgen de Belgen erbij, wordt interessant om verliesgevende posities te sluiten op jaareinde…
    Ik ben niet tevreden met de belastingen, we zijn al wereldkampioen in belastingen betalen en nu opnieuw extra belastingen. Ze kunnen gewoon niet goed omgaan met het geld.
  3. forum rang 7 sniklaas 3 februari 2025 10:29
    quote:

    Rider schreef op 3 februari 2025 09:56:

    [...]

    Ik ben niet tevreden met de belastingen, we zijn al wereldkampioen in belastingen betalen en nu opnieuw extra belastingen. Ze kunnen gewoon niet goed omgaan met het geld.
    Belgie is bij lange na geen wereldkampioen, de eerste 10 K€ y2d zijn vrijgesteld en daarna 10% belasting over het netto behaalde y2d resultaat, maakt bij 20% y2d resultaat dat je rond de 2% belasting betaald over je vermogen.

    In NL betaal draag ik 2,3% aan belasting af voor braakliggende stukken grond en daarbovenop de jaarlijkse gemeentelijke heffingen en onkosten voor onderhoud…

    Enkel de waardevermeerdering kan rendement worden…
  4. Rider 3 februari 2025 10:46
    quote:

    sniklaas schreef op 3 februari 2025 10:29:

    [...]Belgie is bij lange na geen wereldkampioen, de eerste 10 K€ y2d zijn vrijgesteld en daarna 10% belasting over het netto behaalde y2d resultaat, maakt bij 20% y2d resultaat dat je rond de 2% belasting betaald over je vermogen.

    In NL betaal draag ik 2,3% aan belasting af voor braakliggende stukken grond en daarbovenop de jaarlijkse gemeentelijke heffingen en onkosten voor onderhoud…

    Enkel de waardevermeerdering kan rendement worden…
    www.tijd.be/politiek-economie/belgie/...

    Wij betalen ook grondbelastingen hoor. Op alles betalen wij belastingen, vooral op onze lonen. Dan nog gezwegen over de hoge erfbelastigen! 30% op dividend niet vergeten.
  5. Rider 3 februari 2025 10:49
    ©Dieter Telemans
    Olaf Verhaeghe
    25 april 2024 16:22
    Nergens in de geïndustrialiseerde wereld wordt arbeid zo zwaar belast als in België. Een nieuw OESO-rapport bevestigt die kampioenenstatus opnieuw. Alle politieke strekkingen beloven in hun verkiezingsprogramma beterschap.

    Niet een Vlaamse partij wil het níét, de belastingen op arbeid in ons land verlagen. Alle verkiezingsprogramma’s, van uiterst links tot uiterst rechts, beloven lagere loon- en arbeidslasten en een hoger nettobedrag onder de streep, zo blijkt uit de Kieswijzer van De Tijd.

    De manieren waarop de politici dat willen bewerkstelligen lopen uiteen: van het verhogen van de belastingvrije som en meer onbelaste flexi-jobs over het sneller indexeren of aanpassen van de belastingschalen tot een fiscale hervorming die arbeid en vermogen samen behandelt.

    De essentie
    Alle politieke partijen beloven in hun verkiezingsprogramma de lasten op arbeid te verlagen.
    Een nieuw OESO-rapport over de loonlasten wijst nogmaals op die nood: nergens ter wereld is het verschil tussen loonkosten en nettobedrag voor werknemers groter.
    Zowel voor alleenstaanden als tweeverdieners voert ons land de OESO-rankings aan.
    Een nieuw rapport van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OESO) over de fiscale druk op arbeid wijst op de noodzaak van een belastinghervorming. In die studie komt België immers opnieuw als wereldkampioen belastingdruk naar voren. In geen enkel ander OESO-land wordt meer dan de helft van het loon afgeroomd door de fiscus. De onderzoekers vergeleken de belastingdruk in 2023 voor 39 landen, waarvan 22 in de Europese Unie.
  6. forum rang 7 sniklaas 3 februari 2025 12:20
    quote:

    Rider schreef op 3 februari 2025 10:46:

    [...]https://www.tijd.be/politiek-economie/belgie/algemeen/belgie-wereldkampioen-belastingen-voor-alleenstaanden-en-gezinnen-met-kinderen/10542417.html

    Wij betalen ook grondbelastingen hoor. Op alles betalen wij belastingen, vooral op onze lonen. Dan nog gezwegen over de hoge erfbelastigen! 30% op dividend niet vergeten.
    indien jij inkomstenbelasting betaald in België heb je wat dat betreft een punt. Mijn opmerking ging over belasting op vermogen en die zijn in Nederland aanmerkelijk hoger, ook voor 2025. En dan hou ik nog geen rekening met het feit dat het levensonderhoud in België stukken goedkoper is dan in Nederland.

    Binnen de EU wordt België betittelt als belastingparadijs voor vermogenden en daar wordt met de nieuwe belastingen een deukje ingeslagen.

    Ondanks de hogere belastingdruk op inkomen kiezen heden ten dage Nederlandse gezinnen met modale inkomens om te verhuizen naar België omdat daar onder aan de streep wonen, studeren en leven stukken goedkoper is….
  7. Rider 3 februari 2025 17:19
    quote:

    sniklaas schreef op 3 februari 2025 12:20:

    [...]indien jij inkomstenbelasting betaald in België heb je wat dat betreft een punt. Mijn opmerking ging over belasting op vermogen en die zijn in Nederland aanmerkelijk hoger, ook voor 2025. En dan hou ik nog geen rekening met het feit dat het levensonderhoud in België stukken goedkoper is dan in Nederland.

    Binnen de EU wordt België betittelt als belastingparadijs voor vermogenden en daar wordt met de nieuwe belastingen een deukje ingeslagen.

    Ondanks de hogere belastingdruk op inkomen kiezen heden ten dage Nederlandse gezinnen met modale inkomens om te verhuizen naar België omdat daar onder aan de streep wonen, studeren en leven stukken goedkoper is….
    Ja zal in Nederland en België ongeveer op zelfde komen als je alles bekijkt.
    In België is het grote probleem dat veel mensen niet veel meer overhouden aan hun loon dan mensen die een uitkering krijgen, vb; verkoper die 1900 euro verdient maar wel kinderopvang, huur enz. aan volle pot moet betalen kan beter stoppen met werken. Je ga meer overhouden met een uitkering door alle sociale voordelen. Kinderopvang in België is iets van 500 euro voor 1 kind als je werkt en als je niet werkt 20 euro.
  8. forum rang 10 voda 3 februari 2025 17:20
    Beursblik: TomTom verkleint verlies verder
    03-feb-2025 17:11

    Navigatiespecialist publiceert dinsdag voorbeurs cijfers.

    (ABM FN-Dow Jones) TomTom is in het vierde kwartaal vermoedelijk opnieuw net in de rode cijfers geëindigd, maar wel minder dan in het voorgaande kwartaal en in dezelfde periode een jaar eerder. Dat bleek uit een consensusverwachting van analisten die werd samengesteld door de navigatiespecialist zelf.

    Volgens de bedrijfsconsensus kwam de kwartaalomzet van TomTom uit op 141 miljoen euro, tegen 140,7 miljoen euro in het derde kwartaal en 143,4 miljoen euro in het vierde kwartaal van 2023.

    De analisten voorzien verder een negatief bedrijfsresultaat (EBIT) van 3 miljoen euro. Netto leed TomTom naar verwachting 2 miljoen euro verlies. In het derde kwartaal van 2024 boekte de navigatiespecialist nog een verlies van 4,4 miljoen euro. In het vierde kwartaal van 2023 werd een verlies van 11,6 miljoen euro geboekt.

    De vrije kasstroom schatten de analisten voor het vierde kwartaal op 10 miljoen euro. De kaspositie zou zo op 271 miljoen euro uitkomen.

    Outlook

    De omzet zal in 2024 volgens TomTom op 570 tot 610 miljoen euro uitkomen. Daaraan zal Location Technology 490 tot 520 miljoen euro bijdragen. Wel waarschuwde TomTom al dat de omzet vermoedelijk aan de onderkant van de afgegeven bandbreedte zal uitkomen.

    De navigatiespecialist rekent voor vorig jaar verder op een rendement aan vrije kasstroom van 1 tot 5 procent. Aanvankelijk ging TomTom nog uit van meer dan 5 procent, maar bij de halfjaarcijfers verlaagde het bedrijf deze verwachting.

    De analisten mikken voor TomTom op een jaaromzet in 2024 van 573 miljoen euro, een EBIT van 17 miljoen negatief en een nettoverlies van 13 miljoen euro. Het rendement aan vrije kasstroom zal volgens hen uitkomen op 2 procent.

    In 2025 zouden de resultaten van TomTom moeten verbeteren. De consensus gaat voor dit jaar uit van een groepsomzet van 587 miljoen euro, met een bijdrage van locatietechnologie van 514 miljoen euro. Het rendement aan vrije kasstroom zal dan uitkomen op 4 procent.

    De navigatiespecialist publiceert dinsdag voorbeurs de cijfers.

    Het aandeel TomTom noteerde maandag 1,7 procent lager op 5,03 euro.

    Door: ABM Financial News.
  9. forum rang 6 ketchup 4 februari 2025 07:09
    BNP sterke resultaten - dit laat zien dat Financials ( Banken) het over t algemeen goed doen
    BNP gaat half jaar dividend uitkeren

    ps: BNP is wel wat voorzichtig voor FY25
  10. forum rang 6 MOEdig Voorwaarts 4 februari 2025 09:24
    quote:

    voda schreef op 3 februari 2025 17:20:

    In 2025 zouden de resultaten van TomTom moeten verbeteren. De consensus gaat voor dit jaar uit van een groepsomzet van 587 miljoen euro, met een bijdrage van locatietechnologie van 514 miljoen euro. Het rendement aan vrije kasstroom zal dan uitkomen op 4 procent.

    De navigatiespecialist publiceert dinsdag voorbeurs de cijfers.
    Uiteraard opnieuw een ijskoude douche voor de aandeelbagholders.

    Hier hoeft alleen het deksel nog maar opgeschroefd te worden.

    Blij dat ik onlangs het mini-plukje dat ik uit assignment ontving verpatst heb, tegen een inmiddels niet meer voor te stellen droomkoers van rond de €5,70!!
  11. forum rang 7 JP Samosa 4 februari 2025 12:55
    Tom2 krijgt het bekende nekschot.
    Harold blijft nog wel n jaartje of 5 gewoon zo doorgaan,vermoed ik

    Zou me niet verbazen als de 3 regionen aangetikt gaan worden.
    Alleen In dat geval wil ik mss nog n gokje wagen….
  12. forum rang 6 ketchup 5 februari 2025 08:11
    mooi begin van het nieuwe jaar, dusver rendement + 2,5% op de aandelen porto ( 20 aandelen)

    wat cash betreft rentes voor Euro zwakken wat af, Sterling is de verwachting ook voor iets lager , US$ met 4,15% geeft het meeste en dat bij een $ die langzaam steeds dichter naar pariteit tegen Euro kruipt is een dubbele win
  13. forum rang 6 ketchup 5 februari 2025 09:02
    goede resultaten Credit Agricole

    Financials doen het over t algemeen goed en dat maakt de sector interessant en nog steeds aantrekkelijk om in te investeren er is nog genoeg ruimte voor verder herstel en de Banken betalen genereus dividend uit
    verder zal er zeker consolidatie plaatsvinden, dus er zijn ook overnamekandidaten en daar kunnen mooie premies voor betaald gaan worden bij deze goede performance van Financials
    dicht bij huis lijkt ABN AMRO een target die bij velen op t netvlies staat
  14. forum rang 7 JP Samosa 5 februari 2025 09:29
    quote:

    ketchup schreef op 5 februari 2025 09:02:

    goede resultaten Credit Agricole

    Financials doen het over t algemeen goed en dat maakt de sector interessant en nog steeds aantrekkelijk om in te investeren er is nog genoeg ruimte voor verder herstel en de Banken betalen genereus dividend uit
    verder zal er zeker consolidatie plaatsvinden, dus er zijn ook overnamekandidaten en daar kunnen mooie premies voor betaald gaan worden bij deze goede performance van Financials
    dicht bij huis lijkt ABN AMRO een target die bij velen op t netvlies staat
    Ja Ketchup,
    Abn, is mijn grootste positie in porto
    ( gevolgd door baba en Baidu)

    Alphabet flink in de min nabeurs.
    Ik had al afscheid genomen op 171.
    Wou er terug in, maar blijf er nu voorlopig toch maar vanaf. Tech is toch wat bibberen de laatste tijd

    Heb je nog TomTom bijgenomen aan de huidige democratische prijs?
  15. forum rang 6 ketchup 5 februari 2025 10:31
    Hi JP,

    Neen TT is toxic ... de enige oplossing is een wisseling vd wacht voor bestuur , of een exit/overname

    maar het zou mij ook niet verbazen mocht TT eerst verder de cash tegoeden opsouperen en daarna een plaatsing van aandelen doen ( emissie ) op basis van nieuwe aandelenuitgave aan een 'bevriende' bank relatie die deze aandelen nemen in beheer voor de inner-circle en zo kunnen zij % verder uitbreiden om dan over de komende jaren bij een verder leegbloeden van de toko (mocht er geen verandering komen in gedrag en performance ) de tent via ontbinding van de beurs te plukken ... hetgeen volgens geruchten HG met een paar bevriende relaties jaren geleden probeerde te flikken bij de ontbinding van IMTECH door te proberen te onderhandelen met de bewindvoerders toen Imtech ten onder ging en het gezonde onderdeel uit de handen van de curator te houden en de aandeelhouders het nakijken hadden .. gelukkig is dat toen niet gelukt voor de schuldeisers , uiteindelijk ging Imtech failliet
  16. forum rang 7 sniklaas 5 februari 2025 11:13
    @TOM2, mijn guilty pleasure waar ik geen afscheid van neem en op zo’n periodiek terugkerende dump momenten zoals gisteren en vandaag de positie verder uitbreid…

    @TOM2 met dank aan Goddijn en zijn meelopende jaknikkers een schandvlek op de beurs die jaar in jaar uit de bezemwagens bezet houd…
  17. Rider 5 februari 2025 22:06
    Slechte dag, X-fab en Melexis naar beneden. Morgen vermoedelijk nog wat lager en dan koop ik opnieuw bij.
24.277 Posts
Pagina: «« 1 ... 1209 1210 1211 1212 1213 1214 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in