luchtschip schreef op 5 oktober 2023 18:15:
[...]
Bron van deze bewering is Vladimir Vladimirovich Putin
Aan iedereen die nog steeds gelooft dat Poetin niet verder zal komen dan Oekraïne
Putin op een forum vandaag zegt het duidelijk in onderstaande video :
Putins propaganda en ideologie vervangen het concept van de ‘Russische wereld’ door de ‘Russische beschaving’.
Terwijl ‘Russische wereld’ vooral ging over de Russische invloed op de post-Sovjet-ruimte, gaat de term ‘beschavingsstaat’ meer over de wereld in het algemeen. Rusland heeft nu dus een veel grotere claim gemaakt.
We kunnen veronderstellen dat de nieuwe ‘geopolitiek’ van de ‘geostrateeg’ Putin een wereld is die bestaat uit een mozaïek van ‘beschavingen’. Elk van hen heeft zijn eigen organische invloedszones en volgt uitsluitend zijn eigen belangen.
Als dat zo is, is het een mondiaal aanbod, een alternatief voor alle universele rechten – menselijke rechten, zelfbepalende rechten.
‘Russische beschaving’ is in essentie een gevaarlijke en totalitaire term. Het toont aan dat het Kremlin-regime nu volledig voorbij is aan het idee van samenwerking of integratie met de westerse samenleving. Putin ziet zichzelf als een messias van de nieuwe beschaving, de nieuwe wereldorde. Hij is capabel genoeg er alles voor te doen en maakt zich niet druk om de kosten.
video Putin met zijn grootse plannen voor de wereld 1:00 minuut Engels ondertiteld
twitter.com/Gerashchenko_en/status/17...Putin zal de Russische normen en waarden overal in de wereld aan bevolkingsgroepen opleggen op een "vriendelijke" manier
En in Oekraine blijkt dat waneer de Oekraïners de "vriendelijke" aanpak niet pruimen, dan gaat de werkwijze van Putin gepaard met "vriendelijke" bombardementen
opmerking : het valt op dat deze dictator het nadrukkelijk heeft over geopolitiek -- Een term die er door de Russische influencers langzaam verspreid is en het valt op dat jij analoog hieraan een IEX draadje hebt geopend over geopolitieke ontwikkelingen
Deze titel zelf verzonnen of ben je al licht ge-indoctrineerd door Putin's propaganda
Het gaat in dit draadje bij jouw postings voornamelijk om de hegemonie en imperialistische uitbreiding van Rusland en de overige BRICS landen, waarbij jij juichend aangeeft dat er zich meer landen bij aansluiten