rood blauwe elepsis logo Belegger.nl
Aandeel

JUST EAT TAKEAWAY NL0012015705

Laatste koers (eur)

12,105
  • Verschil

    +0,150 +1,25%
  • Volume

    1.412.416 Gem. (3M) 1,8M
  • Bied

    -  
  • Laat

    -  
+ In watchlist

Just Eat Takeaway 2022!!!!!!!!

73.764 Posts
Pagina: «« 1 ... 1783 1784 1785 1786 1787 ... 3689 »» | Laatste | Omlaag ↓
  1. hardijs 2 juli 2022 17:28
    we hebben de 14 tenslotte van de week al gezien, en een delta van een paar euro op dag basis is geen enkel probleem
  2. forum rang 4 Herbert 2 juli 2022 17:50
    quote:

    hardijs schreef op 2 juli 2022 17:14:

    Als de koers gedrukt wordt door partijen om tegen een lage koers jet over te nemen snijden ze zichzelf in de vingers want dat gaat jitse nooit doen. Als dit zo is dan wordt het een drama. Koers jarenlang tussen de 4 en 10. Emissies.
    Als 80 procent van alle aandelen wordt aangemeld heeft Jitse een probleem. Hij wordt dan afgezet en heeft geen zeggenschap meer. Uitroken gaat niet helaas
  3. forum rang 4 visboer 2 juli 2022 18:08
    quote:

    hardijs schreef op 2 juli 2022 17:28:

    we hebben de 14 tenslotte van de week al gezien, en een delta van een paar euro op dag basis is geen enkel probleem
    uitereaard alles kan nog lager
  4. forum rang 4 CEO Takeaway 2 juli 2022 18:12
    quote:

    hardijs schreef op 2 juli 2022 17:27:

    [...]

    tien nog niet maar 11 gaan we zeker zien
    met 'nog' impliceert u dat er een timeline is waarin u die 10 wel ziet. in hoeveel tijd ziet u de stockprice naar 10 euro vallen? groet
  5. forum rang 6 wiegveld 2 juli 2022 18:24
    quote:

    hardijs schreef op 2 juli 2022 17:06:

    [...]

    hij laat het nog liever kapot gaan dan het voor 25 wegdoen, dat snap je toch ook wel
    Het duurt niet lang meer en dan heeft Jitse geen keus meer…….
  6. forum rang 4 visboer 2 juli 2022 18:37
    menige forum gebruiker gaat er eigenlijk vanuit dat de koers nog lager kan dan dat hij al is. Zoals ik het zo lees. En dat het niet meer goed komt behalve het F woord of het O woord.
  7. Bernardo69 2 juli 2022 19:49
    Hallo Meneer Jitse Groen,

    Als kleine belegger maar fors in JET erg ontevreden natuurlijk.

    Tot voor kort nog enthousiast over ondernemerschap en houding van de CEO meneer Jitse Groen. Maarrr…..

    Schaar me nu onder de posters die de positie van JET en leiderschapsstijl van Jitse ter discussie stellen….en terecht.

    Als eindbaasje van een leuk bedrijf vind ik het echt onvoorstelbaar hoe een baasje als Jitse zich gedraagt.

    Ik zal snel afbouwen ondanks het verlies maar geloof niet meer in de leiders van deze potentiële goudmijn.
  8. forum rang 4 visboer 2 juli 2022 19:57
    quote:

    Bernardo69 schreef op 2 juli 2022 19:49:

    Hallo Meneer Jitse Groen,

    Als kleine belegger maar fors in JET erg ontevreden natuurlijk.

    Tot voor kort nog enthousiast over ondernemerschap en houding van de CEO meneer Jitse Groen. Maarrr…..

    Schaar me nu onder de posters die de positie van JET en leiderschapsstijl van Jitse ter discussie stellen….en terecht.

    Als eindbaasje van een leuk bedrijf vind ik het echt onvoorstelbaar hoe een baasje als Jitse zich gedraagt.

    Ik zal snel afbouwen ondanks het verlies maar geloof niet meer in de leiders van deze potentiële goudmijn.
    en zoals ik al zei vele zullen hun forse verliezen gaan nemen omdat het vertrouwen zoek is geraakt. Sommige staan vanaf 60 euro of hoger al langs de kant en hopen op betere tijden. Maar betere tijden komen er niet we staan nu onder de 15 EUR. gaat het nu het tij keren of moeten we nog een keer door de helft dus naar de 7.50 EUR of nog lager richting penny stock dus onder de 1 euro.
  9. OsMarkt 2 juli 2022 20:08
    quote:

    CEO Takeaway schreef op 2 juli 2022 18:12:

    [...]

    met 'nog' impliceert u dat er een timeline is waarin u die 10 wel ziet. in hoeveel tijd ziet u de stockprice naar 10 euro vallen? groet
    Aankomende cijfers
  10. wins 2 juli 2022 20:43
    Vallend mes moet je idd vanaf blijven, of je gaat short, go wth the flow
  11. forum rang 6 NewKidInTown 2 juli 2022 21:14
    quote:

    Beursgoeroe Geert schreef op 2 juli 2022 20:45:

    Opnieuw geef ik een koopadvies voor TKWY.
    Dan zal de koers maandag wel omhoog schieten. Gelukkig dat de US maandag gesloten is, anders zou bijna niemand nog de kans krijgen om te kopen op aanvaardbaar niveau.
  12. [verwijderd] 2 juli 2022 21:16
    quote:

    Herbert schreef op 2 juli 2022 16:42:

    [...]

    Ze zitten grof in DHER, iFood en Swiggy en hebben indirect belangen in Glovo en ROO. Prosus zal verder moeten investeren willen ze nog iets terug willen zien van hun investering.
    Moeten ..... ?

    Net zoals de Nederlandse overheid geld in de bodemloze KLM put blijft gooien en zoals ze vroeger ook al andere bodemloze putten hadden.

    Soms moet je je verlies nemen en je investering afschrijven. Had JET dat maar met Grubhub gedaan toen ze er nog een leuk bedrag voor hadden kunnen krijgen.
  13. forum rang 4 Herbert 3 juli 2022 00:32
    quote:

    Warrem Buffet schreef op 2 juli 2022 23:55:

    Het is 5 voor 12, letterlijk.Jitse zal op zeer korte termijn iets moeten doen, het liefst dit weekend al!
    Dat roepen we al sinds koers op 60 stond, hij gaat NIKS doen. Hopelijk snel een mooi bod
  14. wins 3 juli 2022 02:53
    Het lijkt erop dat Jitse er in zit met de mentaliteit van de dood of de gladiolen.
  15. forum rang 4 CEO Takeaway 3 juli 2022 03:54
    quote:

    Beursgoeroe Geert schreef op 2 juli 2022 20:45:

    Opnieuw geef ik een koopadvies voor TKWY.
    *maar het koop advies gaat pas over 2 jaar in
  16. forum rang 10 DeZwarteRidder 3 juli 2022 06:32
    Jonge seizoenswerkers hebben de banen voor het uitkiezen
    02 juli 2022 06:00 Laatste update: 12 uur geleden

    De concurrentie tussen verschillende sectoren om extra personeel aan zich te binden wordt met de dag groter. Vooral flits- en maaltijdbezorgers, supermarkten en de horeca strijden om jonge seizoenswerknemers, blijkt uit een rondgang van NU.nl.

    "Er is sprake van een gigantisch probleem: veel horecaondernemers kunnen momenteel niet de omzet behalen die ze willen vanwege het tekort aan mensen", zegt directeur Inga Blokker van FoodService Instituut Nederland. "Er wordt zeker geconcurreerd om seizoenswerkers en vooral de horeca heeft daar nu last van. En de problemen zijn nog lang niet opgelost."

    Ook de supermarkten zoeken nog altijd naar personeel, maar tot grote problemen zoals lege schappen leidt dat niet. "Door de krapte kan het voorkomen dat de servicegraad minder is dan we willen, maar uiteindelijk gaat alles door", zegt een woordvoerder van het Centraal Bureau Levensmiddelenhandel (CBL).

    De branchevereniging geeft verder aan dat het klopt dat bijvoorbeeld flitsbezorgers in de grotere steden in dezelfde arbeidspool vissen als supermarkten. "Dat geldt ook voor de horeca. Vooral jongeren hebben veel keuze in bijbanen en dat zorgt voor de nodige concurrentie. Daar heeft de supermarktbranche in die zin last van."
    Trekken aan iedere potentiële werknemer

    Volgens directeur Dirk Beljaarts van Koninklijke Horeca Nederland (KHN) wordt er momenteel getrokken aan iedere potentiële werknemer. "De nood is zo hoog, dat elke werkgever wel een jongere in dienst wil nemen. Zeker nu er meer seizoenswerk is in de sector."

    Beljaarts benadrukt wel dat de problemen overal groot zijn. "De treinen rijden niet, Schiphol heeft niet genoeg beveiligers en ga zo maar door. Maar de overheid kan ons een handje helpen, bijvoorbeeld door het voor mensen die in een uitkeringssituatie zitten aantrekkelijker te maken om te werken."

    Volgens FSIN-directeur Blokker is het niet meer vanzelfsprekend dat al het werk door mensen wordt gedaan. "We zullen bepaalde processen simpeler moeten maken en meer moeten inzetten op technologie, zoals zelfservice of zelf bestellen en betalen in de horeca."

    Door: Ertan Basekin
73.764 Posts
Pagina: «« 1 ... 1783 1784 1785 1786 1787 ... 3689 »» | Laatste |Omhoog ↑

Neem deel aan de discussie

Word nu gratis lid van Belegger.nl

Al abonnee? Log in