voda schreef op 24 november 2021 12:43:
Voor de die-hards onder ons...
Datum: 24 november 2021 | Deutsche Börse Cash Market
Börse Frankfurt verlengt handelsuren voor aandelen, ETF's/ETN's en beleggingsfondsen
Vanaf 29 november kunnen beleggers tot 22:00 uur in aandelen, ETF's/ETN's en beleggingsfondsen handelen op de Frankfurt Stock Exchange. Door de handelsuren te verlengen, kunnen beleggers onder meer 's avonds laat reageren op gebeurtenissen op de Amerikaanse markten en profiteren van de handel op de beurs.
Dit wordt mogelijk gemaakt door het nieuwe effectenclearingplatform " C7 SCS " dat in september 2021 door Eurex Clearing is geïntroduceerd . Voor het eerst in Duitsland is late handel in aandelen, ETF's / ETP's en beleggingsfondsen met een centrale tegenpartij mogelijk tot 22:00 uur.
Meer dan 1,4 miljoen effecten kunnen worden verhandeld op de Frankfurt Stock Exchange, waaronder aandelen, obligaties, ETF's, ETC's, ETN's, fondsen, evenals warrants en certificaten.
Meer informatie vindt u op
www.boerse-frankfurt.de/handelszeiten .