BowmoreBoerke schreef op 14 september 2021 10:07:
Waar maakt iedereen zich druk om? Ik vind dit wel mooi, een daling op sentiment (in plaats van fundamentele gronden) om bij te kunnen kopen.
Technisch zitten we aan de onderkant van het trendkanaal en fundamenteel is Pharming, doorRuconest, winstgevend en is Ruconest een motor voor investeringen voor de toekomst. De koersdoelen (met name van IEX) zijn gebaseerd op deze motor (reguliere verkoop van Ruconest), niet op de potentie dat Ruconest de "heilige graal" is bij de behandeling van Covid-patiënten.
Een meer "normale" koers hoort, bij het ontbreken van rode vlaggen (ernstige bijwerkingen, patentschendingen, etc) rond de 0,90-1,00 te liggen. Deze daling is puur ingegeven door sentiment en een "gemiste kans", maar levert voor mij fundamenteel geen reden op om het bedrijf ook daadwerkelijk lager te waarderen.
Kortom: ik koop gestaffeld bij en wacht rustig af, tot de paniekverkopers klaar zijn....