Mousepoes schreef op 18 maart 2021 13:07:
Wbt de Fed, er gaan geen veranderingen komen en Fed denkt dat rente niet verder stijgt. Er is even een dip geweest bij de Tech, maar aandelen hebben zich al grotendeels hersteld. De 'grote' rotatie blijft dus uit.
Daarnaast denk ik echt dat aandelen Shell onder de 18 blijven staan. Ik liet me even meeslepen door het enthousiasme hier, maar Shell zelf heeft er geen belang bij dat koers omhoog schiet. Shell gaat echt niet aankondigen dat dividend flink omhoog gaat, maar gebruikt deze periode om zo veel mogelijk geld binnen te halen voor de energietransitie. Tot ze met de billen bloot moet eind april.
De uitslag vd verkiezingen pakt wel gunstig uit voor Shell. D66 gaat voor atoomenergie en vvd'ers zijn over het algemeen wel zo pragmatisch dat zij zich vast daarbij aansluit denk ik. Exit windmolens en biomassacentrales. In Duitsland zijn ze al gestopt met windmolens, die trein komt gelukkig langzaam tot stilstand.
Dus ik hou mezelf voor dat ik gewoon geduld moet hebben en probeer te profiteren van kleine ritjes de komende tijd (waar ik helaas weinig talent voor heb)!.