ketchup schreef op 10 februari 2021 09:34:
Neen, nogmaals het is niet hoe wij de cijfers of CC interpreteren, het is het signaal dat afgegeven is naar de markt toe en dat signaal is de reden dat het aandeel onderuit komt
dit is ook precies waar de analisten het over hebben
de CC is een show voor de bühne bij TT en de analisten spelen daar op in of in mee
de toon is gezet voor 'negatief' en dat is a perfect set-up voor het inkoopprogramma
dat is het enige waar het bij TT omgaat
gaat gewoon van de beurs en dat gaat nog een mooie premie geven, maar eerst nog even wat aandelen schuiven uit de free-float naar de inner-circle
zet je positie in slaapstand of opteer naar opties als je het niet langer kunt verteren
genoeg andere beleggingen waar veel meer te pakken is
oa Shell met hun opkomende update en wat doet ING, SocGen vandaag plust tegen 3% en ABN - 1.5%
succes
[quote].
Ik denk wel degelijk dat de interpretatie van de cijfers en de CC door de markt de koersbeweging verklaart.
Jij hebt het over een negatieve toon vanuit de CC die ik niet herken.
Het is volgens mij de nog steeds voorzichtige benadering van HG mbt tot de kansen die voor de huidige slaapstand van het aandeel zorgen.
Op het moment dat er duidelijkheid komt over die kansen zal de mark daarop anticiperen en de koers in zuidelijke dan wel noordelijke richting doen bewegen.
Of er bij een Shell dan wel ING veel meer te pakken valt zal afhangen hoe de markt de cijfers en de strategie-update verwerkt.
Of de afstraffing van een Shell en een ING het zwaarste gedeelte heeft gehad en het herstel aanstaande is zal afhangen hoe de markt de kansen tot houdbare aandeelhoudersuitkeringen inschat.
Ik hoop dat Shell nu eindelijk eens doorpakt met zijn transitie naar Energie CO want tot op heden blijft het mij te veel steken in mooie woorden zonder daden.