Superrubio schreef op 26 november 2020 21:50:
[...]
Dan moet je ook niet meer tijdelijk beleggen in fondsen en louter longterm blijven zitten. Ook als het fout gaat. Dan ben je alles kwijt, maar inderdaad geen graaier. Veel.plezier!
Laten we eens beginnen bij de slachtoffers. Wie zijn die? En wat zijn ze onnodig kwijt? Is die marge zo groot dat nieuwe partijen de markt zullen gaan betreden? Vallen die beleggers nu om door dit gedrag?
Dan eerlijke vraag. Op straat in de publieke ruimte heb je gratis waterbronnen. Daar tegenover zit een supermatkt, een take-away tentje en een restaurant. Mineraalwater kost daar respectievelijk EUR 0,80, EUR 1,50 en EUR 2,50. Zijn alle 3 de partijen ordinaire graaiers?
Ik vind je beschuldigingen echt nergens op slaan. Mochten partijen zoals FT met elkaar afspraken en de markt verstoren, dan heb je een punt. Maar in dat geval wil ik daar graag ook een bewijs van en besef dat dit ook direct strafbaar gedrag is.
Dus ik blijf heg meg je oneens in geval.een partij gewoon keihard zijn best doet een gat in de markt te benutten.
Ft is volgens mij ook ontstaan uit Optiver. Dus ik maak me niet zoveel.zorgen!